تاریخ درج خبر : 1392/05/16
کد خبر : ۵۳۱۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

کسب 7 رتبه برتر توسط دانشجویان علوم پزشکی یاسوج

سایت استان: معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از کسب هفت رتبه برتر دانشجویان این دانشگاه در پنجمین جشنواره فرهنگی و هنری دانشجویان دانشگاه‌ای علوم پزشکی کشور خبر داد.

به گزارش سایت استان، دکتر سامر مرادیان در جمع خبرنگاران با بیان این خبر، اظهار کرد:‌ پنجمین جشنواره فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور مهم‌ترین رویداد فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که به صورت سالانه برگزار می‌شود و دانشجویان در رشته‌های مختلف فرهنگی و هنری با هم به رقابت می‌پردازند.

500

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، گفت: مرحله نهایی پنجمین جشنواره ملی دانشگاه‌های علوم پزشکی از یکم تا چهارم شهریور سال جاری در شهر ارومیه، برگزار می‌شود.

وی افزود: مرتضی خادمی در رشته عکس، سکینه آذری در رشته طراحی، زینب مرسلی در رشته نقاشی، محمد‌حسین موسوی و مائده یوسفی در رشته صنایع دستی، محمدرضا الهی در رشته داستان‌نویسی و ایمان خوب‌زاده در رشته نمایشنامه‌نویسی، حائز رتبه برتر شدند.
مرادیان ادامه داد: افراد برگزیده در مرحله نهایی پنجمین جشنواره فرهنگی_ هنری دانشجویان تجلیل خواهند شد.

رتبه سوم دستاوردهای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در چهارمین جشنواره ملی

وی هم‌چنین از کسب رتبه سوم دستاوردهای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در جشنواره چهارم کشوری خبر داد و ابراز داشت: این رتبه مهم در میان دانشگاه‌های تیپ دوم که طیف وسیعی از دانشگاه‌های کشور را شامل می‌شوند، حاصل شده است.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در پاسخ به سؤالی در مورد حمایت‌های این دانشگاه از فعالان فرهنگی و هنری، تصریح کرد: حمایت‌های نسبتا” خوبی برای استعدادیابی و شکوفایی استعدادهای کشف‌شده از جمله کلاس‌های تقویتی، ارائه آموزش‌های لازم و اختصاصی و برنامه‌های متنوع دیگری انجام شده و ضمن تلاش برای استمرار این حمایت‌ها، برای تقویت آن‌ها تلاش می‌کنیم.

وی اضافه کرد: حضور بانشاط و حداکثری دانشجویان در طول ترم تحصیلی از اهداف معاونت دانشجویی و فرهنگی است که این مهم تا حد زیادی در برنامه‌های فرهنگی و هنری ملموس بوده است.

این مسئول در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، یادآور شد: چنین فعالیت و مشارکتی موجب ارسال بیش از 400 اثر فرهنگی و هنری به دبیرخانه دانشگاهی پنجمین جشنواره سراسری فرهنگی و هنری دانشجویان این دانشگاه شد که از این میزان 72 اثر به جشنواره ملی راه یافتند.
مرادیان با تقدیر از حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد و همه افرادی که در مرحله داوری آثار و برگزاری مرحله دانشگاهی این جشنواره نقش داشته‌اند، خاطرنشان کرد: در کنار تقدیر از برگزیدگان این جشنواره، نمایشگاهی از دستاوردها و عملکرد فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود که از دانشگاه‌های برتر فرهنگی تقدیر می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد