تاریخ درج خبر : 1394/11/15
کد خبر : ۵۳۱۶۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بهره‌برداری از سیستم توزین در حال حرکت در محورهای استان

در سومین روز از دهه فجر عملیات نصب سیستم توزین در حال حرکت و برقراری لینک ارتباطی با پلیس‌ راه در محورهای کهگیلویه و بویراحمد به بهره‌برداری رسید.

در سومین روز از دهه فجر با حضور مسئولان استانی عملیات نصب سیستم توزین در حال حرکت و برقراری لینک ارتباطی با پلیس‌راه در محورهای کهگیلویه و بویراحمد به بهره‌برداری رسید.

علی خوانپایه در مراسم بهره‌برداری از نصب هوشمند توزین در حال حرکت اظهار کرد: نصب این سیستم در محورهای استان موجب می‌شود وسایل نقلیه سنگینی که دارای اضافه‌بار غیرمجاز هستند شناسایی و به صورت مستقیم به پلیس‌ راه اطلاع داده شود.

مدیرکل حمل و نقل پایانه‌های کهگیلویه و بویراحمد مهمترین شاخصه نصب سیستم توزین در حال حرکت در این محورها را کنترل وزن وسایل نقلیه در حال حرکت بدون نیاز به توقف آنها عنوان کرد.

وی تصریح کرد: عدم اتلاف زمان، صرفه‌جویی سوخت و حذف نیروی انسانی و کاهش بار ترافیکی از مهم‌ترین مزیت‌های نصب این سیستم در محورهای ارتباطی کهگیلویه و بویراحمد است.

خوانپایه اعتبار این پروژه را 7 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این طرح با هدف مدیریت، تجزیه و تحلیل اطلاعات ترافیکی نصب و راه‌اندازی شد.

وی خاطر نشان کرد: این سیستم به منظور کاهش بار ترافیکی و افزایش ضریب جاده‌ای، اطلاعاتی را در اختیار پلیس‌ راه قرار می‌دهد و دارای ظرفیت‌ بالای ثبت و ارسال اطلاعات وزن خودروهای در حال تردد است.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد