تاریخ درج خبر : 1394/11/15
کد خبر : ۵۳۱۶۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

بهره برداری از هشت طرح عمرانی در بویراحمد

در سومین روز از دهه مبارک فجر بهره برداری از هشت طرح عمرانی و اقتصادی با حضور مسئولان کشوری و استاندار کهگیلویه وبویراحمد در شهرستان بویراحمد آغاز شد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد روز چهارشنبه در آیین بهره برداری از این طرح ها گفت: هشت طرح به نمایندگی از 125 پروژه عمرانی و طرح اقتصادی با اعتباری افزون بر 53 میلیارد و 852 میلیون ریال افتتاح می شود.

سید موسی خادمی طرح های افتتاحی شهرستان بویراحمد را شامل گازرسانی به روستای راهمالی بخش کبگیان با اعتبار چهار میلیارد ریال، بهره برداری از مخزن یک هزار مترمکعبی روستای چیتاب بخش کبگیان با اعتبار شش میلیارد ریال، افتتاح گلخانه صیفی جات در منطقه چم سوخته روستای چیتاب بخش کبگیان با اعتبار شش میلیارد ریال و بهره برداری از طرح آبیاری تحت فشار روستای مختار با اعتبار 12 میلیارد و 600 میلیون ریال اعلام کرد.

وی افتتاح طرح اصلاح شبکه و بهینه سازی برق روستای موردراز علیا با اعتبار سه میلیارد و 500 میلیون ریال و بهره برداری از سالن ورزشی قائم آل محمد (ص) منطقه اکبرآباد یاسوج با اعتبار چهار میلیارد و 252 میلیون ریال را از سایر پروژه های عمرانی و طرح های اقتصادی افتتاحی شهرستان بویراحمد اعلام کرد.

خادمی اعتبار طرح های عمرانی و اقتصادی شهرستان بویراحمد را هفت هزار و 300 میلیارد ریال اعلام کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد