تاریخ درج خبر : 1394/11/15
کد خبر : ۵۳۱۶۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

روزی که «حاج غلام» «حاج بهرام» شد

نماینده “گچساران و باشت ” سکوت خود را شکست و با دادن برخی کدها به مردم این نوید را داد که باید منتظر نطق های تاریخی افشاگرایانه وی در سخنرانی های انتخاباتی اسفندماه پیش رو باشند .

” غلام رضا تاج گردون ” در همایش بزرگ دانشگاهیان هوادار خود در “گچساران ” با اشاره به برخی فسادهای مسئولان سابق این شهرستان گفت : : اثرپای زورگویان سیاسی متقلب‌گوی این شهر را بر گرده‌های پیرزنان ، مستضعفان و مردم این شهر با تمام وجود لمس می‌کنم و می‌بینم.

وی با اشاره به تخریب های صورت گرفته علیه خود افزود : عده ای همه ابزار را به کار می‌برند تا نهضت ضد تاج‌گردون تشکیل بدهند و بگفته خودشان مرا خراب کنند اما مگر با تخریب تاج گردون چه چیزی بدست خواهید آورد؟

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عده ای حتی اقدامات عمرانی انجام شده را زیر سئوال می برند ادامه داد : من منتظر تایید اقداماتی که رفاه و آسایش مردم را به دنبال دارد از سوی چهار سیاسی وامانده نبوده و نیستم که در عزم و اراده ام برای پیگیری امور مردم خللی ایجاد نماید . برای من نظر مردم مهم هست نه چهار سیاسی وامانده .

کاندیدای مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه “گچساران و باشت ” با طرح این پرسش که آیا “تاج گردون ” قدرت طلب بوده یا دنبال مطامع دنیوی و رانت خواری بوده است که شما را اذیت می کند به طعنه به برخی مسئولان سابق و اسبق “گچساران ” اشاره کرد و گفت : مردم باید بدانند وقتی نماینده شدم اجازه ندادم فرزند فلان مسئول زمین کمربندی را تصرف کند !

“تاج گردون ” که تشویق حاضران را با خود همراه می دید تصریح کرد : مشخص است که وقتی زمین کمربندی را از حلقوم فلان مسئول بیرون کشیدم الان باید داد بزند و خودکشی کند که “تاج گردون ” به مجلس نرود .

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با سخیف خواندن برخی انتقادات درباره ارکان خانوادگی وی گفت : متاسفم که بگویم برخی به جای این که بگویند نماینده شهر ما در 15 سالگی به جبهه رفته و با تلاش و تخصص امروز در راس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس کشور است می گویند می دانید “تاج گردون ” کیست ؟ پسر حاج ظفر است و برای تخریب تاکید می کنند که حاج ظفر مشاور منصورخان بود که منصورخان را اعدام کردند !

این فعال سیاسی با تاسف خواندن چنین اظهارات سخیفی خطاب به چنین افرادی تصریح کرد : می دانید “تاج گردون ” کیست ؟ تاج گردون نوجوان 15 ساله این شهر است که در ۱۵ سالگی به جنگ رفت ، سپس درس خواند و در این کشور مدیر و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه کشور شد .
“تاج گردون ” با تاکید براینکه سینه ای پر از اسرار برای افشاگری دارد خطاب به تخریب گران گفت : شما خودتان هم خوب می دانید و مرتب عنوان می کنید “تاج گردون ” آدم اخلاقی است و اسم کسی را از تریبون نمی برد بهمین دلیل باید زبانتان دراز باشد و این عیب من است که رسوایتان نمی کنم .

اظهارات بی سابقه “تاج گردون ” تشویق ممتد و متوالی حاضران را در این نشست بهمراه داشت .

حاضران معتقد بودند این اظهارات برای بسیاری از آنها یادآور نطق های آتشین دهه 60 حاج ” بهرام تاج گردون ” است که همچنان در اذهان مانده است .

این اظهارات این نوید را به مردم “گچساران و باشت ” می دهد که منتظر سخنرانی های آتشین و افشاگری های ” تاج گردون ” در زمان تبلیغات انتخاباتی باشند .
عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد