تاریخ درج خبر : 1394/11/15
کد خبر : ۵۳۱۶۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -
سید مقداد مرتضوی پور:

کهگیلویه در انتظار فرجامی بزرگ

در حالی که مدت زیادی ازبرگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شوارای اسلامی باقی نمانده است ولی مردم کهگیلویه همچنان درهاله ای از ابهام به سرمی برند.
رد صلاحیت حاج عدل هاشمی که گزینه اصلی مردم کهگیلویه درچند ماه اخیربوده شوک بزرگی را به هواداران و مردم کهگیلویه وارد کرده است واز جهت دیگر تایید صلاحیت حاج محمد موحد شخصیت دوست داشتنی وثابت شده برای مردم کهگیلویه موج انتخابات در این منطقه را تغییر داده است.
مردم کهگیلویه همچنان منتظر تصمیم گیری این دو شخصیت بزرگ هستند ودرانتخاب کاندید موردنظرخود در شک و تردید به سرمی برند.
آیا بازهم شاهد کاندیداتوری سید محمد موحد هستیم یا اینکه حاج عدل هاشمی صلاحیت خود را به شورای نگهبان ثابت می کند وبرای اولین بار وارد کارزار انتخابات می شود.
در کناراین 2رجل سیاسی اصول گرا شخصیت های اصلاح طلب هم برای این دوره از انتخابات برنامه ریزی ویژه ای دارن وبه نوعی همه حزب های سیاسی کهگیلویه منتظر تصمیم گیری این 2رجل سیاسی هستند.
همچنان نظاره گر این موضوع هستیم که شخصیت های بزرگ کهگیلویه درتلاش برای منصرف کردن حاج محمد موحد برای حضور در دهمین دوره انتخابات در حوزه کهگیلویه هستند وخود ایشان هنوز هیچگونه تصمیمی برای حضور یا عدم حضوردر این حوزه انتخاباتی نگرفته و به قول برخی از کارشناسان و افراد خبره سیاسی حاج محمد موحد به دنبال متقاعد کردن برخی از نامزد های انتخاباتی در این حوزه هستند و به محض اینکه تصمیم نهایی گرفته شود حضور خود را اعلام خواهد کرد.
ازآنجایی که مردم کهگیلویه در طول این 8 سال گذشته که بهترین زمان اقتصادی در دوران گذشته بود سختی ها و کمبود های زیادی را متحمل شدن آیا این دوره با روی باز از سید محمد موحد حمایت می کنند و یا اینکه نامزد دیگیری را به خانه ملت میفرستند.
آیا سید محمد موحد می تواند از فیلتر شورای نگهبان استان بگذرد وبازهم وارد کارزار انتخابات در کهگیلویه شود ویا اینکه به نظر بزرگان در این شهرستان تمکین می کند ونامزد انتخاباتی در این شهرستان نمی شود.
چیزی که از شواهد و مستندات و اتفاقات در این حوزه در یک ماه گذشته برداشت می شود درصورت رد صلاحیت حاج عل هاشمی ، شخصیت بزرگ و مردمی به نام سید محمد موحد می تواند پایانی بر برجام در کهگیلویه باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد