تاریخ درج خبر : 1394/11/17
کد خبر : ۵۳۱۸۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

از شایعات تا واقعیات؛ منتظر اعلام رسمی مراجع قانونی باشید

امروز صبح قرار بود وزارت کشور لیست اسامی تایید صلاحیت ها را به فرمانداری ها ارسال کند که تاکنون خبری مبنی بر ارسال این لیست شنیده نشده است.

به گزارش سایت استان، درحالی که به طور رسمی اسامی تایید صلاحیت شدگان به فرمانداری ابلاغ نشده بعضی از سایت های محلی به نقل از منایع آکاه اقدام به انتشار اسامی تعدادی از نامزدهای تایید یا رد صلاحیت شده کردند.

حجت الاسلام خرم روز مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان در استان، در مصاحبه ای اعلام کرد که 13 نفر از کسانی که در استان رد یا عدم احراز صلاحیت شده بودند تایید صلاحیت شده اند.

تا این لحظه هنوز لیست اسامی داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در اختیار فرمانداری‌ها قرار نگرفته است.قرار است وزارت کشور عصر امروز اسامی را در اختیار فرمانداری‌ها قرار دهد.

خبری که سایت های محلی از نتیجه تایید صلاحیت ها منتشر کرده است به صورت زیر می باشد.

ﻣﻬﻤﺘﺮﯾﻦ ﻧﺎﻣﺰﺩﻫﺎﯼ ﺗﺎﺋﯿﺪ ﺻﻼ‌ﺣﯿﺖ ﺷﺪﻩ ” ﻋﺪﻝ ﻫﺎﺷﻤﯽ ” ، ” ﻋﻠﯽ ﺁﺭﺍﻡ ” ﻭ ” ﺳﯿﺪﻣﻬﺪﯼ ﻭﻓﺎﯾﯽ ” ﺍﺯ ﺣﻮﺯﻩ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﯿﻪ ﮐﻬﮕﯿﻠﻮﯾﻪ ﺑﺰﺭﮒ تایید صلاحیت شدند
” ﻣﺤﻤﺪﺭﺿﺎ ﻧﯿﮑﺒﺨﺖ ” ﻭ ” ﺳﯿﺪﻩ ﺯﯾﻨﺐ ﻫﺎﺷﻤﯽ ” ﺍﺯ ﺣﻮﺯﻩ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﯿﻪ ﺑﻮﯾﺮﺍﺣﻤﺪ تایید صلاحیت شدند
” ﺳﯿﺪ ﺑﺎﻗﺮ ﻣﻮﺳﻮﯼ ﺟﻬﺎﻥ ﺁﺑﺎﺩ ” ﻭ ” ﺳﯿﺪ ﺻﺪﺭﺍﻟﻠﻪ ﺭﺟﺎﯾﯽ ﻧﺴﺐ ” ﺩﺭ ﻟﯿﺴﺖ ﺗﺎﺋﯿﺪ ﺻﻼ‌ﺣﯿﺖ ﺷﺪﮔﺎﻥ ﺣﻀﻮﺭ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ.

با توجه به حساسیت زیاد موضوع و غیر موثق بودن اخبار تایید صلاحیت کاندیداها، مجموعه سایت استان تا اعلام رسمی از مراجع ذیصلاح هیچ گمانه زنی در خصوص تایید صلاحیت کاندیداها انجام نخواهد داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد