تاریخ درج خبر : 1394/11/17
کد خبر : ۵۳۱۸۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

گشتاسبی رئیس ستاد تبلیغاتی رستمیان شد

دکتر فاطمه رستمیان در آئین معارفه رئیس ستاد تبلیغاتی خود با اشاره به ظرفیت ها و توانایی های زنان آنها را بازوی مهم پیشرفت جامعه دانست.

به گزارش سایت استان، وی گفت: هیچ جامعه ای بدون حضور زنان در صحنه فکر و عمل نمی تواند طعم توسعه و پیشرفت را بچشد و استان ما نیز از این قاعده مستثنی نیست.

وی افزود: از آنجایی که زنان در جامعه و خانواده دارای نقش های محوری هستند باید به مسائل و مشکلاتشان با دیده خاص نگریست و با توجهی ویژه به آنها پرداخت.

دکتر رستمیان با بیان اینکه در استان ما زنان از مسائل عدیده ای رنج می برند و علی رغم داشتن توانایی های بسیار تا به حال حضورشان در جامعه آنطور که باید و شاید جدی گرفته نشده است گفت: من برای دیده شدن زنان استانم، مسائلشان، خواست ها و نیازهایشان پا به این عرصه نهادم تا مسیری که تا به حال جدی گرفته نمی شد پررنگ شود و صدای واقعی زنان به گوش مسئولین برسد.

تنها نامزد زن حاضر در انتخابات با انتقاد از بی توجهی نهادهای مسئول، دانشگاه ها، محققین و فعالین اجتماعی به مسائل زنان اظهار داشت: اگر زنان ما حضور خود در عرصه های مدیریتی و سیاسی را تثبیت کنند بدون شک قادر خواهیم بود گام های مهمی را در جهت رفع مسائل موجود در حوزه زنان برداریم.

در این آئین مریم گشتاسبی مسئول اسبق امور زنان و خانواده استانداری به ریاست ستاد دکتر فاطمه رستمیان منصوب شد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد