تاریخ درج خبر : 1394/11/18
کد خبر : ۵۳۱۸۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

اسامی نهایی کاندیداهای تایید یا رد صلاحیت شده در استان

اسامی نامزدهای تایید و ردصلاحیت از سوی شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد به شرح زیر است.

حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا

تایید صلاحیت:

ا- فرشید ارجمند

2- خدارحم آخشیک

3- مظلم افروز

4- سید شکرالله امامی

5- عبدالمجید انصاری

6- محمد بهرامی

7- کرم جانی پور

8- فیض الله جوزاریان

9- علی حیدری اصل

10 – عبدالخالق خرسندیان

11- فاطمه رستمیان تلزالی

12- محمد روشن رو

13- مهدی روشنفکر

14- غلام محمد زارعی

15- رحیم سبحان زاده

16- محمد کرمی

17- عنایت محمدپور

18- محسن محمودی نیکو

19- سیدعلی مصطفوی

20- محمدرضا نیکبخت

21-سیده زینب هاشمی

22- ستار هدایتخواه

23- رهام یزدان پناه

ردصلاحیت:

1- آیت الله اخلاقی

2- جمال الدین ارجمند

3- سیده زهرا حسینی

4- سیدصدرالله رجایی نسب

5- غلامحسین رهبرنیا

6- ابوالفضل قاسمیان

7- فتح الله مردانی

8- سیدباقر موسوی جهان آباد

9- صادق نصیب

10- هادی هوشمندپور

حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ

تایید صلاحیت:

1- علی آرام

2- صالح آذرخش

3- مصطفی ارژنگ

4- خیرالله انصاری

5- مسعود اژدری

6- مصطفی بهره بر

7- امین جمالی نسب

8- منوچهر جوانمردی

9- محمد جهانبخش

10- نعمت الله خادمی

11- اسلام خسروی

12- سید مسعود دانشی

13- علی دردانه

14- علی دلاور

15- عبدالله رئیسی

16- سیدلطف الله سپهر

17- علیرضا سجادی

18- علی محمد شفاعت نیا

19- جمشید عزیزی

20- علی علیزاده آرند

21- کریم قاسمی

22- علی باقریان

23- کشاورز

24- یاسر مستوفی زاده

25- علی کامرانی

26- فرزاد نجات نیا

27- عدل هاشمی

28- سیدمهدی وفایی مقدم

29- سیاوش نریمان

30 منوچهر چک نژادیان

31- رضا ضرغامی

32-سیدمصطفی تقوی

33-سید محمد موحد

34-اسکندر یارنسب

35-حاجتی ترحم پور

36-سید مجتبی مشیری فرد

ردصلاحیت:

1- محسن آرمین

2- موسی اخلاقی

3- مجید باقریان

4- علی سینا برقک

5- البرز بنام

6- جهانگیر حبیبی

7- قلندر حسن پور

8- بیت الله حسین فرد

9- لطیف رستاد

10- منوچهر سیف السادات

11- نعمت الله ضدوقی

12- فرشید عزیزی

13- ادریس کشاورز

14- سیدقادر لاهوتی

15- سیدسعید محقق

16- غلامعلی مردانی

17- محمود منطقیان

18- خلیل نظری

19- حجت الله هاشمی

20- سعید پالار

حوزه انتخابیه گچساران و باشت

تایید صلاحیت :

1- مصیب افتخاری

2- غلامرضا تاج گردون

3- کرم خلیلی

4- سیدسلمان ستایی

5- محمدباقر شریفی

6- اسماعیل صادقی

7- بهادر مرودشتی

8- سیدیوسف پنجه بند

9- حمید پورحسن

10- علی پولادی وندا

ردصلاحیت:

1- کورش افشین پور

2- بهبود گرجی

به گزارش عصردنا، دهمین انتخابات ملس شورای اسلامی در روز هفتم اسفندماه جاری و در 770 شعبه اخذ رای برگزار خواهد شد.

490 هزار نفر واجد شرایط اخذ در کهگیلویه و بویراحمد براساس آمار اداره کل ثبت حوال باید سه نامزد انتخاباتی را به خانه ملت در بهارستان بفرستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

200x208
200x208