تاریخ درج خبر : 1394/11/18
کد خبر : ۵۳۱۸۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -
ابوالحسن آروین

«بهرامی» صدای مشترک کاندیدای مشترک

اصلاح طلبی با اشخاص معرفی نمی شود بلکه با اندیشه و گفتمان تعریف می شود و اصلاح طلبان با تکیه بر همین گفتمان و رای مردم در صحنه خواهند ماند.
رمز موفقیت شروع کردن است. موفقیت ها با تصمیم ها شروع می شوند زیرا تا تصمیمی اتخاذ نشود، تغییری در زندگی رخ نمی دهد. تصمیم بگیریم تا آینده ای را خلق کنیم که دیگر هیچ شباهتی به گذشته ناکام ما نداشته باشد و بدانیم که فاصله ی داشتن و نداشتن فقط یک خواستن است پس بخواهیم که خواستن توانستن است.
همه افراد تحصیل کرده و دارای اندیشه سیاسی بر این باورند که تفکر اصلاح طلبی دکتر محمد بهرامی برخاسته از فطرت جوانان تشنه حقیقت بوده و ریشه در حقیقتت جویی و کمال خواهی جوانان و مردم فهیم بویراحمد و دنا دارد و همگان متفق القول بهرامی را به عنوان مدیری با تدبیر و انسانی بزرگ با تفکری بزرگتر جهت انجام کارهای بزرگ در راستای تامین رفاه و بهبود معیشت مردم و رفع مشکل اشتغال، مسکن و ازدواج جوانان قبول دارند قاعدتا انجام کارهای بزرگ بدون همکاری و کمک بزرگان منطقه (سیاسیون، پیشکسوتان، ریش سفیدان، بازاریان، اصناف، کشاورزان و روستائیان، جوانان و ایلات و طوایف) و از همه مهمتر حمایت همه جانبه اصلاحات و کسانی که تفکر اصلاح طلبی دارند میسر نخواهد بود.
«مردی بزرگ باید و عزمی بزرگتر تا مشکلات خویش به تدبیر او کنیم»
بهرامی مدیری که هر ناممکنی را ممکن می سازد چرا که کارنامه و سابقه درخشان ایشان در زمان تصدی گری سمت معاونت شهرداری و مدیریت برشهرداری یاسوج و همچنین معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد موید این ادعاست به گونه ای که تمامی خدمات وی در جای جای شهر یاسوج پایتخت طبیعت نصب العین بوده و روزانه ساکنین و مسافران دیار آریوبرزن این خدمات را نظاره گر هستند.
بهرامی کاندیدایی که اهل وعده و وعید نبوده و در تمامی جلساتی که با مردم شریف بویراحمد و دنا داشته اند فقط از عمل گرایی، عملکرد و تغییر در وضعیت کنونی مردم عزیز سخن به میان آورده، درست برعکس کسانی که رسیدن به هدف بر راههای رسیدن به آن برایشان ارجحیت دارد و از هر ترفندی جهت نیل به اهداف استفاده می کنند. از مصادره اصلاح طلبی به نفع خویش، تعریف و تمجید از بزرگان اصلاح طلب گرفته تا دادن وعده و وعید، قول پست و نطق و سخنرانی (علیرغم مخالفت آشکار با تفکر اصلاح طلبی) غافل از اینکه دستشان رو شده و حنایشان دیگر رنگی ندارد. در رقابت های انتخاباتی حرف می زنند، سخنرانی می کنند وعده می دهند ولی در میدان عمل غایب اصلی هستند و به همین خاطر مردم آنان را دروغ گو می دانند و دروغ گو نیز کم حافظه است هراز گاهی بین مردم ظاهر می شوند غافل از اینکه در گذشته با این حال که فرصت مناسب و مناصب مهم داشته اند ولی کارنامه و عملکرد قابل قبولی در جهت برون رفت شهرستان های بویراحمد و دنا و به تبع آن استان از مشکلات کنونی نداشته اند.
ما آموخته ایم که به وعده های دروغین نه بگوییم و این نه گفتن بخاطر منافع شخصی نبوده بلکه برای رسیدن به خواست و منافع عمومی در راستای رسیدن به هدف مشترک برای درمان دردهای مشترک یعنی مشکلات اشتغال، مسکن و ازدواج جوانان می باشد.
دوستان و همفکران عزیز، اکنون زمان تصمیم گیری در نقطه چرخش راهبردی فرا رسیده یا تصمیم بر اجماع و وحدت بگیریم و گامی به جلو در راستای رسیدن به اهداف برداریم یا هم نه چرخش به عقب و پیوستن به تاریخ درست مانند بلایی که در کهگیلویه بزرگ گریبان گیر همفکران ما شده، پس بیایید قبل از آنکه دیر شود تصمیم درستی بگیریم وبا انتخاب صحیح مشعل اصلاحات و تفکر اصلاح طلبی را روشن نگهداریم و مواظب باشیم که همیشه اطرافیان ما دو دسته هستند:
عده ای که منتظر شکست تو هستند تا به تو بخندند
عده ای که منتظر پیروزی تو هستند تا با تو بخندند
فراموش نکنیم دسته اول کسانی هستندکه ادامه حیات سیاسی خویش رادر تجزیه و انشقاق اصلاح طلبی می دانند و هرگز وحدت و اجماع اصلاح طلبی را بر نمیتابند و طلوع چنین تصمیمی را غروب نقشه ها و آرزوهای باطل خویش میپندارند.
ما دانشجویان، فرهنگیان و جوانان اصللاح طلب به منظور توسعه استان با اولویت دهی بخش گردشگری و جذب توریسم، فعال سازی شبکه سرمایه گذاری ملی و بین المللی بر اساس برنامه استراتژیک و عملیاتی جهت تشویق سرمایه گذاری در بخش های صنعت، گردشگری و کشاورزی استان، برقراری تعامل با صندوق توسعه ملی با هدف جذب منابع، برقراری تعامل با دولتها با هدف کاهش نرخ بیکاری و کمک به اشتغال، تامین مسکن و ازدواج جوانان استان، همکاری با کمیسیون اقتصادی دولت و مجلس و تعامل با نهادهای سیاست گذار و قانون گذار و ایجاد نگرش مثبت در دولتمردان با رویکرد نگاه ویژه به استان به منظور توسعه همه جانبه و افزایش توان ثروت آفرینی استان، حضور مستمر در خانه ملت و مشارکت فعال و موثر در سیاست گذاری و قانون گذاری، ارتقاء هم افزایی با کانون نمایندگان استان و بالاتر از آن سایر نمایندگان مردم در خانه ملت جهت بکارگیری جوانان و نخبگان تحصیل کرده در مناصب استانی و خارج از استان، دکتر محمد بهرامی را گزینه نهایی اصلاح طلبان دانسته و حمایت همه جانبه خویش را از ایشان اعلام می نماییم.
بیاییم با انتخابی آگاهانه تصمیمی بگیریم که گذشته مان در مقابل آینده مان زانو بزند.

بنابراین:
«مراجعه به خط ومشی، تفکر، کارنامه و عملکرد-گوش فرا دادن به ندای درون- انتخاب دکتر بهرامی» را وظیفه شرعی، دینی و ملی خود می دانیم.
و با استعانت از خداوند متعال و آموزه های دین مبین اسلام، پیروی از فرامین پیر فرزانه «رهبر معظم انقلاب»، تکیه بر آراء مردم، حفظ امید و اعتلای نام کشور عزیزمان ایران اسلامی با حضور پر شور در پای صندوق های رای در هفتم اسفند و خلق حماسه ای دیگر، خط بطلانی بر عوام فریبی، وعده های دروغین و نقشه های شوم دشمنان داخلی و خارجی خواهیم کشید. «انشاء الله»

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  دوست گرامی,انچه راجع به اصلاحات واصلاح طلبی بیان نمودید کاملا صحیح میباشد,
  امانبایدناخواسته درزمین رقیب وبه نفع انان بازی کنیم,امروز اصلاح طلبان به کاندیدای
  درعرصه انتخابات استان نیازداردکه حداکثرچندویژگی اصلاح طلبی را داشته باشد,زیرا
  کاندیداصلاح طلب شدن قبل از رسیدن به منصه قدرت هزینه داردنه وجه وجایگاه منفعت
  طلبی,واقای بهرامی بااشراف کامل به این پا رامترهاوتقبل هزینه های اتی وحتی امضای کتبی
  میثاق نامه پادراین عرصه گذاشته اند,پس وظیفه همگان حمایت از وی است,نه تخریب وهل دادن
  در زمین رقیب,بایدکمی واقع گرایی فکرکرد,نه صرفا ارمان گرایی,حق یارتان باد,

 • سوشیانت گفت:

  جناب آقای آروین ! اصلاح طلبی جریان و تفکری است که ریشه های آن در خاک حاصلخیز دوم خرداد قرار دارد. اصلاح طلبی ردای گشاد و سنگینی برای آقای بهرامی است . شما میخواهید با لفاظی و نسبت دادن آنچه که وی نسبتی با آن ندارد ایشان را در صف اصلاح طلبانی قرار دهید که طلایه دار بی چون وچرای آنها سیدباقر موسوی می باشد که البته با اختلافی فاحش، از دیگرحاضران در صف جلوتر است . آقای بهرامی اگر ذره ای خلق و خوی اصلاح طلبی داشت و نه فقط نام آن را به خود می چسباند حداقل در یک مرحله از مراحل نظارت استصوابی شورای نگهبان رد صلاحیت و یا دست کم عدم احراز صلاحیت می شد.

 • پارسا گفت:

  درود براصلاحات
  درودبرسیدباقر
  درود بربهرامی

پربازديد