تاریخ درج خبر : 1394/11/18
کد خبر : ۵۳۱۸۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

فتاح محمدی: مهمترین حادثه قرن بیست و یکم پیروزی انقلاب اسلامی بود

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بستر لازم برای فعالیت بیشتر تشکل‌های مردم نهاد در استان فراهم شود.
فتاح محمدی در افتتاح هفتمین نشست منطقه‌ای تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد جنوب کشورکه با حضور سمن های فعال در حوزه زنان استانهای فارس،بوشهر ،خوزستان وکهگیلویه وبویراحمدومعاون هماهنگی و برنامه ریزی معاونت زنان رییس جمهوری در دانشگاه یاسوج برگزار شد، پیروزی انقلاب اسلامی را مهمترین حادثه قرن بیست و یکم دانست و اظهار کرد: انقلاب اسلامی در زمانی شکل گرفت که فضای سکولاریسمی بر جهان حاکم بود.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: به تعداد سال‌های عمر انقلاب در جمهوری اسلامی انتخابات برگزار شده و مردم به صورت مستقیم و غیر مستقیم در تعیین سرنوشت خود نقش داشتند و امسال هم نقش خود را در تعیین سرنوشت خود در هفتم اسفند را به خوبی ایفا می‌کنند.
وی به فعالیت‌ها و اهداف تشکل‌های مردم نهاد اشاره کرد و افزود: اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی در بخش‌های مختلف از اهداف شکل‌گیری تشکل‌های مردم نهاد است.
این مسئول تصریح کرد: حضور خیرین در این تشکل‌ها و مشارکت آنها در رفع مشکلات افراد بی‌بضاعت از فعالیت‌های قابل تقدیر تشکل‌های مردم نهاد است که وجود این تشکل‌ها باعث همدلی و همزبانی میان دولت و ملت می‌شود.
محمدی گسترش نظارت عمومی را از دیگر کارکردهای تشکل‌های مردم نهاد دانست و عنوان کرد: اگر این نظارت به خوبی اعمال شود دستگاه‌های ما کمتر دچار فساد مالی و اداری می‌شوند.
عضو کارگروه فرهنگی سازمان های مردم نهادکهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: سازمان‌ها و تشکل‌های مردم نهاد می‌توانند نقش مهمی را در توسعه استان ایفا کنند که باید بستر لازم برای فعالیت بیشتر این تشکل‌ها فراهم شود.
صبح زاگرس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد