تاریخ درج خبر : 1394/11/18
کد خبر : ۵۳۱۹۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -
زارعی در جمع کهگیلویه‌ای های مقیم یاسوج:

اجازه موج سواری افراطیون را نمی‌دهیم/ دوستی ما با موسوی دائمی و قلبی است/ تصاویر

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که دوستی وی با سیدباقر موسوی دائمی و قلبی است.

غلام محمد زارعی در نشستی باعنوان حمایت کهگیلویه بزرگ از نامزدی بویراحمد و دنا در مجلس دهم اظهارداشت: مهندس موسوی از برادران و همکاران ما در سازمان جهاد کشاورزی بوده و دوستی ما با ایشان قلبی و دائمی خواهد بود.

وی افزود: کسانی که بدنبال انشقاق و اختلاف در بین دوستان و برادران قدیمی هستند مطمئن باشند موج سواری آنان راه به جایی نخواهند برد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موج سواری افراطیون سودی برای آنان بهمراه ندارد تصریح کرد: ما نیز این اجازه را نمی دهیم تا آنان به موجود سواری خود پرداخته و اختلاف ایجاد کنند.

زارعی گفت: ما با مهندس موسوی همواره در کنار هم بوده و خواهیم بود و یقین بدانید که دوستی های ما ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه علاقمند بودیم مهندس موسوی در انتخابات حضور داشته باشند، خاطر نشان کرد: ما به دوستی مان با ایشان پایبند بوده و خواهیم بود.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دوران پرونده سازی به سرآمده و فضای دانشگاهی به فضای آرام تبدیل شده است.

زارعی با تاکید براینکه بدنبال فضای آرام سیاسی در منطقه هستیم یادآورشد: مرزبندی های قومیتی در چهارسال گذشته شکسته شده و این مرزبندی ها در نظام ما جایگاهی ندارد.

وی گفت: افراطیون بدانند که دوران خفقان ، پرونده سازی و زبان در کام کردن دانشجویان به سرآمده و فضای سیاسی به فضای برادری و برابری تبدیل شده است.

نشست کهگیلویه ای های مقیم یاسوج در فضای بسیار صمیمی و پرشور در مسجد اکبر آباد یاسوج برگزار شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • pzhman گفت:

  به کوری چشم حسودا ایشالله امسالم حاجی قبوله .یه مشت آدم افراطی جمع شدن فقط دامن زدن به حرفای سیاسی .خداشاهده هیچیم ازسیاست حالیشون نیست.پروژه هایی که در2سال اخیر دربویراحمدودنا افتتاح یا کلنگ زنی شده در طول عمرانقلاب بی سابقه بود.پس لطفا بابی اطلاعی حرف مفت نزنین

 • ناشناس گفت:

  حاجی جون خوت من کیسه وش نیکنی

 • باران گفت:

  در این دوره سخت از شرایط سیاسی اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی استان مردم بیدار شدند، و آگاهانه اشتباه دوره نهم مجلس مرتکب نخواهند شد

 • م گفت:

  بعضی برای رسیدن به اهداف ومنافع شخصی چه حرفایی که نمی زنند .تا آنجا که ما سید باقر را می شناسیم میدانیم که در این سال هیچ مراوده و گفتمانی که حکایت از صمیمت و دوستی کند با جناب زارع نداشته و بر عکس همیشه در صحبت هایش به حال بویراحمد و اینکه بی یار و یاور مانده عرتش در این چند سالی که آقای زارع نمایندگیش می کند پایمال شده لذا همواره بطور شدید به عملکرد جناب زارع انتقاد و بحال مردم بویراحمد غبطه می خورد.

 • دنا گفت:

  درود بر زارعی

پربازديد