تاریخ درج خبر : 1394/11/18
کد خبر : ۵۳۱۹۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

حدادعادل: به تصمیم اصولگرایان کهگیلویه بزرگ احترام میگذاریم

سخنگوی ائتلاف سراسری اصولگرایان هرگونه دخالت یا فشار برخی احزاب و چهره های اصولگرای مرکز نشین در انتقال حوزه انتخابیه یا انتخاب نامزد نهایی ائتلاف سراسری اصولگرایان در شهرستان ها را رد کرد.

دکتر غلامعلی حداد عادل عادل در گفت و شنود اختصاصی با دهدشت وب تصریح کرد، ائتلاف سراسری به نظر اصولگرایان حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ که به تایید شورای داوری این ائتلاف سراسری در استان برسد احترام گذاشته و آن را خواهد پذیرفت.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس افزود ائتلاف سراسری نگاه بالا به پایین به این مساله نخواهد داشت و اصولا در ساز و کار ائتلاف انتخاب نماینده ائتلاف به خود مناطق سپرده شده است و هر زمان که شورای داوری ائتلاف اصولگرایان در استان که از نیروهای توانمند اصولگرای همان استان می باشند نتیجه تصمیم اصولگرایان کهگیلویه را به ما ابلاغ کنند طبیعتا ائتلاف نیز بدون دخالتی آن را در لیست نهایی سراسری قرار خواهد داد.

شورای ائتلاف داوری اصولگرایان کهگیلویه و بویراحمد را حجت الاسلام پناهی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان، حجت الاسلام خاضع رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و علی محمد دانشی دبیرکل حزب موتلفه استان تشکیل می دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد