تاریخ درج خبر : 1394/11/19
کد خبر : ۵۳۱۹۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

9 میلیارد ریال کتاب در نمایشگاه کتاب یاسوج به فروش رسید

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 9 میلیارد ریال کتاب در پانزدهمین نمایشگاه کتاب این استان در یاسوج به فروش رسید.
[9 میلیارد ریال کتاب در نمایشگاه کتاب یاسوج به فروش رسید]

رضا دهبانی پور یکشنبه شب در آیین اختتامیه نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج افزود: از این میزان بیش از شش میلیارد ریال به طور نقدی و بیش از سه میلیارد ریال نیز با بن خریداری شده است.
وی بدون اشاره به آمار، بیان کرد: بیشترین عناوین کتاب های فروخته شده در این نمایشگاه شامل رمان، تاریخی، مذهبی، کودک و نوجوان و کمک آموزشی است.
دهبانی پور اظهار کرد: استقبال قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد از این نمایشگاه مطلوب و رضایت بخش بود.
وی عنوان کرد: استقبال و میزان خرید مردم نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد از جمله یاسوج همواره از نمایشگاه های کتاب چشمگیر بوده است.
دهبانی پور ابراز داشت: به همین دلیل ناشران و انتشاراتی های ملی همواره تمایل و رغبت مناسبی برای حضور در نمایشگاه های کتاب در کهگیلویه و بویراحمد از خود نشان می دهند.
وی افزود: تا حد امکان کتاب هایی برای تمام ذائقه ها و قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد شامل کودکان، نوجوانان، جوانان، دانش آموزان، دانشجویان، بانوان، محققان، پژوهشگران، نخبگان و فرهیختگان در این نمایشگاه عرضه شد.
پانزدهمین نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد 12 بهمن 94 و به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر با حضور سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان اجرایی این استان در مصلای امام خمینی (ره) یاسوج گشایش یافت.
10 هزار عنوان کتاب در قالب 600 هزار جلد از سوی 200 ناشر در بیش از 140 غرفه در این نمایشگاه به مدت یک هفته عرضه شد.
کتاب های این نمایشگاه با 30 درصد تخفیف از طریق خرید بن کتاب فروخته شد.
ساعات بازدید از این نمایشگاه 9 صبح تا 12 ظهر و 15 تا 19 عصر بود.

ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد