تاریخ درج خبر : 1394/11/19
کد خبر : ۵۳۲۰۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دبیر حزب کارگزاران در استان: هنوز تصمیم نهایی برای حمایت از شخص خاصی نگرفته ایم

شب گذشته خبری مبنی بر اعلام حمایت حزب کارگزاران شهرستان بویراحمد از آقای محمد بهرامی منتشر شد و در ادامه یکی از اعضای شورای مرکزی حزب کارگزاران از استعفای خود به دلیل این انتخاب خبر داد، که واکنش دبیر حزب کارگزاران استان را در پی داشت.

غلامحسین هادیانی نژاد گفت: طبق جلسه ای که قرار بود گرفته شود به دبیران همه شهرستان ها اعلام کردیم که به شورای حزب استان کاندیدای مد نظرشان را اعلام کنند و بعد از معرفی کاندیداها توسط دبیران شهرستان ها در هر سه حوزه انتخابیه ، به شورای استانی حزب اعلام کنند و بعد از آن  به شورای هماهنگی اصلاحات معرفی شوند و این شورا تصمیم نهایی را بگیرد. حزب کارگزاران به طور کامل از نظر شورای هماهنگی اصلاحات پیروی خواهد کرد.

دبیر حزب کارگزاران در استان بیان داشت:  انتخاب آقای بهرامی فقط نظر حزب کارگزاران در شهرستان بویراحمد بوده و هنوز شاخه شهرستان دنا به جمع بندی نرسیده است و بعد از انتخاب کاندیدای مورد حمایت کارگزاران در این شهرستان، کاندید نهایی با هماهنگی هر دو شهرستان معرفی می شود.

هادیانی نژاد در ادامه گفت: کاندیدای اول و مورد نظر حزب کارگزاران در حوزه بویراحمد و دنا سید باقر موسوی بود که متاسفانه رد صلاحیت شد و ما نسبت به تایید صلاحیت ایشان امیدواری چندانی نداریم.

وی در خصوص استعفای یکی از اعضای این حزب گفت :  آقای عارف یزدانی  قبل از جلسه دیشب استعفا دادند و استعفای ایشان به انتخاب آقای بهرامی ربطی ندارد و ایشان به دلیل مسائل کاری نمی توانستند در حوزه بویراحمد حضور داشته باشند که استعفای خود را به ما اعلام کردند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد