تاریخ درج خبر : 1394/11/20
کد خبر : ۵۳۲۰۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

نیکبخت: تحقیر بویراحمد و دنا بیش از این پذیرفتنی نیست

دکتر محمدرضا نیکبخت شامگاه دیروز با حضور در جمع اهالی روستای بنستان سادات محمودی و سرآبتاوه با اشاره به اینکه حضور حداکثری در انتخابات باعث تحکیم وحدت ملی و حفظ ارزش های ناب انقلاب می شود اظهار کرد: آزادی و امنیت موجود در ایران اسلامی مرهون فداکرای ها و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران است و اگر ما در کشور خود قدرت انتخاب و حق رای داریم همه مرهون فداکرای آنها است.
نیکبخت در ادامه با بیان اینکه عمق محرومیت در استان کهگیلویه و بویراحمد به رغم همه خدماتی که پس از انقلاب اسلامی در این استان صورت گرفته است همچنان وجود دارد، اظهار کرد: برای کاهش این محرومیت ها تنها باید کار و تلاش مضاعف و جهادی را سرلوحه برنامه های خود قرار دهیم.
کاندیدای مجلس دهم شهرستان های بویراحمد و دنا افزود: تحقیر و عقب ماندگی بویراحمد بیش از این پذیرفتنی نیست و باید برای توسعه این دو شهرستان همت به خرج دهیم و شرایط را عوض کنیم.
وی با بیان اینکه مجلس جای افراد متخصص و کاربلد است تاکید کرد: نباید افرادی را به مجلس بفرستیم که حرفی برای گفتن ندارند و تنها به رانت خواری و تبعیض دامن بزنند.
نیکبخت سیاسی کاری و دامن زدن به مسائل شبه سیاسی را بزرگترین آفت در مسیر توسعه استان دانست و گفت: برای برون رفت از وضعیت کنونی باید به دنبال شایسته سالاری و استفاده از نیروهای توانمند و خبره از همه طیف‌ها باشیم و نگذاریم استعدادهای فرزندان این استان به دلیل سیاسی کاری ها و کوبیدن بر طبل مسائل سیاسی پایمال شود.
وی صراحت لهجه و صداقت را از بارزترین ویژگیهای هر نماینده مجلس دانست و گفت: تبعیض ها و ضعف در اجرای قوانین تنها با حضور نمایندگان قوی و صاحب نظر در مجلس برطرف خواهد شد و تجربه نشان داده نماینده خنثی و بدون تخصص هیچ کارایی در مجلس و حتی استان نخواهد داشت.
نیکبخت تصیرح کرد: نماینده ای که قدرت تعامل و چانه زنی بالا نداشته باشد در حق موکلین خود خیانت کرده است و این موضوعی نیست که به سادگی از آن گذشت.

کبنا

IMG_0882 IMG_0877 IMG_0883

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • غير هوادار گفت:

    یکی از ویژه کیهای یک نماینده خوب اخلاق مداری به جای ستیزه مداری است?

پربازديد