تاریخ درج خبر : 1394/11/20
کد خبر : ۵۳۲۰۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: عده ای می خواهند مترسک به مجلس بفرستند/کسانی که مدام می گویند من در جبهه و جنگ بوده ام ریاکارند

غلامرضا تاجگردون در نشست و هم اندیشی خانواده های شهدا،ایثارگران و جانبازان گفت: قسم یاد می کنم که وفادار بمانم به آن چه که عزیزان شما به پای آن خون ریخته اند و قسم میخورم آن چنان که 8 سال در کنار این عزیزان بوده ایم همچنان پایدار خون آنها باشم.

تاجگردون گفت: همه انسانها روزی خواهند مرد اما مردن از طریق شهادت کجا و مردن از راه بیماری و تصادف و … کجا و خونی که در راه شهادت و ایثار ریخته می شود با برکت و با ثمر است.

نماینده ی فعلی مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تنها کسانی مفهوم جمله ی درب شهادت را بستند و کلید آن را شکستند؟ را می فهمند که در جنگ و جبهه و شهادت بوده اند.

تاجگردون همچنین گفت: ارزش،شهادت، شجاعت و اهداف بزرگ را به چه متاعی، بهائی ،به چه کسی و برای چه باید فروخت؟

نامزد دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چه کسی به ما اجازه داده ارزش خون شهداء را به هر قیمتی بفروشیم؟

تاجگردون در ادامه افزود: من برای خریدن چیزی، چیز دیگری را نفروختم، اخلاقم را نفروختم که چیزی را بدست آورم.

تاجگردون در ادامه صحبتهای خود گفت: هیچگاه اخلاقیت را فدای بدست آوردن پست و مقام نکرده ام و امروز که به عنوان نماینده و وکیل شما هستم می خواهم در جمع شما خانواده شهدا درد دلم و ناروایی هایی را که بر من شده است را بگویم.

تاجگردون گفت: انسان خیلی ناراحت می شود که کسانی که نمی دانند جبهه چه بود و درد نکشیده اند، سوار بر این شده اند که عین جبهه آنها بوده اند، مدام می گویند که من در جبهه و جنگ بوده ام،من خون داده ام. بدانند این حرفها ریاکارانه است و اجر شما را از بین خواهد برد.

وی ادامه داد: وقتی می بینم همین جبهه برای برخی ها ریا شده است قلبم به درد می آید.

تاجگردون با طرح این سوال که چه کسانی ارزش های جبهه و جنگ را فروختند؟ گفت: همین چفیه ای که زمانی بالشت ، روکش ،خشک کن ، عرق گیر و هم نماد جنگ بود امروز برای عده ای از نسل جدید مورد بی ارزشی قرار می گیرد و به گونه ای شده است که آن را مسخره می کنند،چرا عده ای با این ابزار مقدس جبهه و جنگ ریا و تزویر می کنند؟چه کسی به شماها اجازه داد با ارزش ها اینگونه برخورد کنید؟چرا برخی که به جنگ رفته و می دانند جنگ چه بود باید چفیه خود را در طاقچه خانه نگه دارند؟

وی تصریح کرد: چرا شخصی که نمی داند جنگ و جبهه چه بود نامه ای با ۱۸ امضاء از پدر و مادران شهدا جعل می کند و به بالاترین نهاد نظارتی می دهند که تاجگردون ضد ولایت فقیه است،تاجگردون ضد ارزش هاست؟ و بگویند ما تاجگردون را قبول نداریم، همین کارها باعث می شود که کسی صدای مادری را که بر مزار شهید خود ناله سر می دهد را نشنود.

تاجگردون گفت: حالا امضاء جعلی کنید و یادگار شهدا را ابزار معنوی کار سیاسی خود قرار دهید.

وی اظهار داشت: چرا به خودتان اجازه می دهید امضاء جعل کنید؟چه کسی به شماها اجازه داده است ارزش خون شهدا را ارزان بفروشید؟بدانید که تاجگردون هم اهل جبهه و جنگ بوده است هم جزء خانواده شهدا و خون داده است.

نامزد دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی افزود: این روش ها غلط و به دور از اخلاق است و هیچکدام از افرادی که در زمان جنگ بودند فکر این روزها را نمی کردند و نگاهشان جناحی ،ترک، لر ،بویراحمد ، باوی و … نبود و همه یک هدف داشتند و آن دفاع از این مرز و بوم بود.

تاجگردون ادامه داد: من در مجلس نه به خودم و نه به کس دیگری اجازه نمی دهم به پیشنهاداتی که برای خانواده ی شهدا طرح می شود تعرضی شود.

وی گفت: کدام یکی از کاندیدای فعلی را سراغ دارید که هم گچسارانی، خانواده شهید، رزمنده و جانباز باشد؟؟

تاجگردون بیان کرد: لعنت خدا بر کسانی که استشهادهای دروغ گونه بر علیه من رواج می دهند و خدا و خون شهدا از تو نگذرد که من را مجبور میکنی بیایم در شهرم و بگویم من جبهه ای و خاک خورده جبهه هستم.

همه بدانند من غلامرضا تاجگردون بچه این شهر، خاک خورده این شهر و نوکر مردم این دیار،چه تهمت بزنید چه نزنید ذره ای از آرمانهای انقلاب و جبهه و جنگ دست نخواهم کشید و در هر لباسی که باشم آن را به هیچ مطاعی نمی فروشم و در همین مسیر راه را ادامه خواهم داد.

وی خاطر نشان کرد: خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان هیچ کس نمی تواند به شما زور بگوید، دوره تعرض، ضد نظام و … گذشته من عین انقلاب و عین نظام هستم.

تاجگردون در پایان سخنان خود گفت: انتخابات پیش رو بسیار مهم است و کشور در پیچ تاریخی قرار دارد که مشکلات کشور بخصوص معظل بیکاری را باید از این مرحله حساس حل نمود، عده ای به دنبال این هستند که مترسک به مجلس بفرستند که تحت امر انها باشند و بتوانند به آن دستور دهند، ما مترسک نمی خواهیم. من چه نماینده باشم چه نباشم مترسک به مجلس نخواهیم فرستاد. مسیر دین و انقلاب ما مشخص است، ما می گوییم، می نویسیم و به انقلاب خود پایبندیم.

راک نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد