تاریخ درج خبر : 1394/11/21
کد خبر : ۵۳۲۱۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -
نورمحمد حسینی سوق

در کهگیلویه هر سه جناح ناراحتند

سایت استان: نورمحمد حسینی سوق

صحنه انتخابات کهگیلویه بسیار دل آزار و نا زیباست. از یک سوی چهره هایی مثل استاد لاهوتی و منطقیان که می توانستد به صحنه انتخابات کهگیلویه ،رنگ رقابت بین حزبی بدهند موفق به تامین نظر سخت گیر شورای نگهبان نشدند و به همین دلیل چنان بلایی بر سر جناح اصلاح طلبان آوردند که تا به یک تصمیم اجماعی برسند وقت مسابقه به پایان خواهد رسید.

از سوی دیگر پس از اینکه عدل هاشمی بالاخره موفق شد دوباره وارد صحنه رقابت شود ،جناح موسوم به روحانیت اصول گرا در غیاب اصلاح طلبان ،مشغول به خود زنی های زننده ای هستند.

اوج ناراحتی و دل آزاری این قضیه به مثلث فرزندان روحانیت برمی گردد . اکنون سه نفر از فرزندان این جناح به شدت با همدیگر به رقابت بر خاستند. دکتر مصطفی تقوی به عنوان فرزند خونی آمیراحمد تقوی ،و حجه الاسلام موحد به عنوان فرزند سیاسی این جناح ،عدل هاشمی پور به عنوان نزدیکترین چهره نظامی جناح

ظلع سوم انتخابات کهگیلویه هم همواره از طیف برادران موسوم به حزبی تشکیل شده می شده است . انصراف ناگهانی قدرتمند ترین کاندید آنها یعنی بزرگواری ،این جناح را نیز در یک وضعیت ناراحتی چه کنم چه کنم قرار داد

به عبارتی ساده ترین به دلایل فوق الذکر سه جناح سنتی در شهرستان کهگیلویه در وضعیت عادی به سر نمی برند.

اگر شرایط جدیدی در اردوگاه اصلاح طلبان شکل نگیرد به نظر می رسد مهره گل پوچ انتخابات را باید در دست جناح روحانیت جستجو نماییم. تا اندازهای هم می توان میزان پیشروی کاندیداها را اندازه گیری کرد ولی هرچه باشد این پیروزی به دل آنها نمی چسبد .یاران دیروز ،هواداران دیروز ،حامیان دیروز ،رفقای دیروز در این دوره رو در روی هم شمشیر می زنند .واین سیاست است.موتورسیاست قدرت است. موتوری که کالسکه آن هیچگاه شما را به رعایت اخلاق و امضای عهد وادار نمی کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    من از دیار گچسارانم ب نظرم در کهگیلویه اگر مردم به موحد رای ندهند به کهگیلویه خیانت کردن

  • گچسارانی گفت:

    عدل هاشمی مرد عمل

پربازديد