تاریخ درج خبر : 1394/11/21
کد خبر : ۵۳۲۱۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -
سیدمقداد مرتضوی پور

خبر گزاری ها عهد و اصول خود را در دوران انتخابات فراموش نکنند

چند سالی است که اطلاع رسانی و تبلیغات در حوزه انتخابات از حالت سنتی وغیرعلمی خودفاصله گرفته و وارد دنیای مجازی شده که در این میان خبرگزاری ها و سایت های خبری نقش پررنگ و قبل توجهی به خود گرفته است .
برخی از خبر گزاری درشهرستان کهگیلویه در بیان مشکلات با مردم صادق نیستند وبا صداقت و شفافیت مشکلات و مسائل روز کهگیلویه را برای مردم شرح نمی دهند که به طور قطع جوانب خیلی بدی را در پیش دارد و و در بیشترموارد موجب تنش در بین مردم می شود.
دست از سوءاستفاده های مجازی برداریم و به اصول اخلاقی ای که هر خبرگزاری باید در دوران تصمیم گیری های سرنوشت سازتوسط مردم برای خودش وتیم خبریش تعریف کند پایبند باشد.
با آبروی بزرگان و شخصیت های مذهبی و سیاسی و اقتصادی این شهرستان برای پیش بردن مقاصد شخصی بازی نکنید و در برخورد با مسائی که این روز ها اتفاق می افتد و مستقیما مردم در آن درگیرهستن منصفانه عمل کنید و پایبند به اصول اخلاقی و صداقت درگفتار باشیم.
کاندیدهای انتخاباتی را وارد این بازی غیر اخلاقی نکنید که به طور قطع و یقین بازنده این میدان خواهید بودو به جزعواقب منفی چیزی دربرندارد.
از موقعیت و جایگاهی که در اختیار شما گذاشته شده سوء استفاده شخصی نکنید و مبنا و اصول خبرهای های خود را براساس واقعیت پی ریزی کنید و سعی کنید واقعیت ها را به مردم نشان دهید تا مردم با چشمی باز و امیدی روشن تصمیم گیری کنند .
و این موضوع را سرلوحه کارهای خود قرار دهید که همه قدرت اینکه مثل شما رفتار کنند را دارند ولی به سبب منش و اخلاقی که دارند به هیچ وجه وارد این بازی نخواهند شد .
تذکر ویژه به خبر گزاری ها :
انتشار مطالب غیرواقعی، خبرهای زرد، عکس های دستکاری شده و بعضا پرده دری های اخلاقی با انتشار مطالب و عکس های خصوصی و غیره همه و همه فضایی ناامن و البته سرشار از هرج و مرج را در اینترنت بوجود آورده که دغدغه های به حق و درستی نیز برای خیلی ها بوجود آورد ، پس نشان دهیم در راستای اهداف خود عمل میکنیم .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد