تاریخ درج خبر : 1394/11/21
کد خبر : ۵۳۲۱۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

گزینه حزب کارگزاران بویراحمد مشخص شد

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی خبر منتشر شده از سوی رسانه‌ها با عنوان ” کاندیدای حزب کارگزاران بویراحمد مشخص شد ” را تایید کرد.
خبر آنلاین نوشت؛ «غلامرضا پناه» گفت: محمد بهرامی نامزد دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد به عنوان گزینه نهایی حزب کارگزاران سازندگی در این شهرستان انتخاب شده است.
وی با تشریح روند چگونگی انتخاب نامزدهای انتخاباتی حزب کارگزاران سازندگی در شهرستان‌ها و استان‌ها، اظهار داشت: در انتخاب گزینه این حزب در شهرستان بویراحمد از مجموع ۱۳ عضو ۱۰ عضو حضور داشته که ۹ عضو به نامزدی محمد بهرامی رای مثبت دادند.
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی افزود: دفتر حزب کارگزاران سازندگی شهرستان دنا هنوز تصمیم خود مبنی بر معرفی نامزد مورد نظرشان را به دفتر مرکزی استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام ننموده است.
این فعال سیاسی گفت: منتظر اظهار نظر دفاتر شهرستان‌های دیگر در کهگیلویه و بویراحمد تا ۴۸ ساعت آینده هستیم و باید نامزدهای مور نظر را به دفتر مرکزی در یاسوج اعلام کنند.
پناه گفت: بعد از اعلام نظر شهرستان‌ها به دفتر مرکزی استان، نامزدهای معرفی شده در دفتر مرکزی دوباره مورد بررسی قرار گرفته و نظر نهایی از سوی دفتر مرکزی به دفتر مرکزی در پایتخت اعلام می‌شود.
وی با بیان اینکه بعد از مشخص شدن نامزدهای اصلی حزب در مرکز استان، نامزدهای منتخب به شورای مرکزی اصلاح طلبان اعلام خواهند شد، ادامه داد: در تمامی این مراحل ممکن است نامزدهای معرفی شده از سوی دفاتر شهرستانی و یا استانی، در پایتخت تایید و یا رد شوند.
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی اظهار امیدواری کرد ” سید باقر موسوی جهان آباد ” چهره نام آشنای اصلاح طلبان که از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شده دوباره به گردونه انتخابات بازگردد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد