تاریخ درج خبر : 1394/11/21
کد خبر : ۵۳۲۱۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار دنا از دانشجویان برتر دانشگاه پیام نور سی‌سخت تجلیل کرد

به مناسبت ایام الله دهه فجر وبه منظور تجلیل از دانشجویان برتر در عرصه های مختلف علمی وفرهنگی کارکنان ودانشجویان دانشگاه پیام نور واحد سی سخت با سرپرست فرمانداری شهرستان دنا دیدار کردند.

در این دیدار که در سالن جلسات فرمانداری شهرستان دنا برگزار شد ابتدا رئیس دانشگاه پیام نور واحد سی سخت ضمن تبریک ایام الله دهه فجر وتبریک وآرزوی موفقیت برای سرپرست فرمانداری شهرستان دنا به معرفی مختصری از دانشگاه پیام نور واحد سی سخت پرداخت .

ارسلان بی نیاز مشکل فضای فیزیکی را مهمترین مشکل دانشگاه دانست و خواهان پیگیری جهت حل مشکلات دانشگاه پیام نور واحد سی سخت شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان دنا ضمن تبریک دهه فجر وتشکر از مسئولین دانشگاه به خاطر برگزاری این جلسه خواهان بومی سازی در رشته های مختلف دانشگاه پیام نور شد .

عباس بهشتی روی انتظارات جامعه را از دانشجویان انتظاراتی بجا دانست و گفت: دانشجویان به عنوان مسئولین آینده کشور باید در مسیر تجزیه وتحلیل وسپس بررسی وارائه راه حل برای مشکلات مختلف جامعه حرکت کنند .

سرپرست فرمانداری دنا گفت: دانشجو بایدبا مطالعه ودانش افزایی نگاه نوینی به جامعه در بحث تخصص ورشته خود داشته باشد.

سرپرست فرمانداری شهرستان دنا مدرک گرایی را از مهمترین آسیب دانشگاهها دانست و برتری دانشگاه پیام نور در این زمینه را معرفی کتب مهم وپربار برای دانشجویان عنوان کرد.

بهشتی افزود: با توجه به تهدیداتی که کشورها با آن دست وپنجه نرم می کنند مسلح شدن دانشجویان به سلاح علم به عنوان مهمترین ابزار علیه این تهدیدات اجتناب ناپذیر است.

سرپرست فرمانداری دنا بیان داشت: نگاه ما به دانشگاه نگاه تخصصی برای پیشرفت در جهت مسیر پیش رو می باشد وبه همین منظور در آینده نزدیک در طول هفته 2ساعت از زمان ملاقات عمومی خود را به دانشجویان دانشگاه پیام نور سی سخت و سایر دانشجویان شهرستان دنا که در سایر دانشگاهها وموسسات آموزش عالی کشورمشغول تحصیل هستند اختصاص خواهم داد .

سرپرست فرمانداری شهرستان دنا در بحث مشکلات دانشگاه گفت: ان شاء اله در آینده نزدیک گزارشی از روند پروژه در حال احداث ساختمان اداری وآموزشی دانشگاه تهیه وپیگیریهای لازم در خصوص حل این مشکل را انجام خواهیم داد .

سرپرست فرمانداری شهرستان دنا گریزی به انتخابات 7اسفند هم زد و گفت: در یکی دوهفته منتهی به انتخابات نشستی با نخبگان و معتمدین شهرستان دنا به عنوان دو قشر تاثیر گذار جهت برگزاری هر چه بهتر انتخابات خواهیم داشت .

ایلخانی بخشدار مرکزی شهرستان دنا هم ایام الله دهه فجر را تبریک گفت و در سخنانی فلسفه دانشگاه و دانشجو را علم اندوزی دانست و با اشاره به پتانسیلهای شهرستان دنا در بحث کشاورزی وگردشگری خواهان پیگیری در خصوص راه اندازی رشته هایی در این زمینه شد .

در پایان این نشست با اهداء لوح تقدیر وهدایایی از دانشجویان فعال علمی وفرهنگی دانشگاه تجلیل شد .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد