تاریخ درج خبر : 1394/11/21
کد خبر : ۵۳۲۲۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

آمار و عملکرد تعجب برانگیز یک کاندیدا در فضای مجازی

سایت استان: فرشید صابری

اکنون که به انتخابات نزدیک می شویم کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به ارایه آمار، عملکرد و رزومه خود در فضاهای مجازی و رسانه،اقدام کرده اند.
در این بین آماری به چشم می خورد که جز بر انگیختن تعجب نمی توان واکنش دیگری در برابر آن نشان داد.
برخی از این اقدامات که توسط هوادران نماینده فعلی بویراحمد و دنا حاج غلام محمد زارعی، در اختیارفعالان شبکه های مجازی و رسانه ای قرار گرفته است، سوالات زیادی را در ذهن مخاطبان و خوانندگان چنین مطالبی بوجود آورره است.
نمونه بارز را می توان،به آسفالت راه های روستایی در آستانه انتخابات و در فصل سرد زمستان اشاره داشت.
نماینده بویراحمد ودنا، طرحی که توسط دولت به تصویب رسید و به مرحله اجراء در آمد ،را این روزها جزیی از رزومه کاری خود می داند.
ایشان که خود را حامی دولت تدبیر و امید می دانند به قدری فرصت راغنیمت شمرده اند که حتی اقدامات دولت و دولت مردان را در کارنامه خود ثبت و مصادره می کنند.
اجرای پروژه راه های روستایی شهرستان های بویراحد ودنا در حالی به نام دولت و به کام این نماینده ثبت گردیده است که چندی پیش، معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی از آسفالت راه، روستاهای بالای 50 خانوار در کشور خبر داده بود.
اما در تاریخ29/8/1389در دورانی که دکتر ستار هدایتخواه نماینده مردم شهرستان های بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی بود با تلاش ها و پیگیری های مکرر ایشان بزرگترین راه روستایی در یکی از این مناطق محروم شهرستان های بویراحمدبه سرانجام خوشی دست یافت و بـا حضورمشاور رئیس جمهور وقت، در منـاطق محـروم یکی از طولانی ترین راههای روستایی ایران افتتاح شد
که با بهره برداری از این طرح ، 56 روستای کوچک و بـزرگ با جمعیتی بالغ بر 13 هزار نفر از نعمت راه مناسب برخوردار شدند که تا آن زمان،از این نعمت برخوردار نبودند.
هدایتخواه پدیده هفتمین و هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی بود که توانسته بود جان دوباره به این دو شهرستان و استان ببخشد.
مردم فهیم و غیور شهرستان های بویراحمد ودنا،این بارهوشیار تر عمل خواهند کرد و با ارایه آمارهای دروغین،وعده های پوچ و بی اساس،دوباره فریب نخواهند خورد.
بدون شک تا مردم نخواهند ، هیچ موفقیتی حاصل نمی گردد
امروز روزی ست که شهرمان از مشکلات و نقصان اشباع گردیده است .
آنان که دلسوز شهر و مردم اند و خردمندانه اندیشهٔ آبادانی دارند، باید دیگران را نیز به فکر انتخابی راهگشا بیندازند و هر کس که از تکرار دوبارهٔ گذشته می گوید را به نظارهٔ اوضاع و تأمل دعوت کنند.
بویراحمد ودنا، امروز برای آبادانی و قرار گرفتن در مسیر پیشرفت به یک «تغییر مسیر» احتیاج دارد .
دیاری که امروز متاسفانه از محروم ترین نقاط کشور بشمار می آید ، درمانی به جز ” تغییر مسیر ” نخواهد داشت و بر مردم آگاه واجب است تا همگان را مطلع سازند .
ای مردم ،کور دلان را بشناسید و کنار بزنید که آنان موجب انحراف و محرومیت جامعه هستند .
افرادی که گوش و چشم و ذهن آنها بسته و کور است و جز عقاید پوچ و اظهارات باطل چیز دیگری برای ارائه به جامعه ندارند.

اما خردمندان ، هوشیاران ، صاحبان عقل و تدبیر و شعور ؛باید گام جلو نهند و یک قدم پیش تر از دیگران برای مردم روشنگری کنند و مردم را به سمت انتخابی شایسته روانه نمایند .

برای فرزندانمان لالایی نخوانیم تا بخوابند،کتاب بخوانیم تا بیدار شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • داریوش گفت:

    امیرکبیر!!!

  • ناشناس گفت:

    اگر پیگیریهای مستمر ایشان نبود که این اتفاقات د رخشان در روستاها نبود .یا زهرا

  • ناشناس گفت:

    بسیار خوب عزیز همین کارها در حوزیه گچساران به نام و کام اقای تاجگردون نوشته میشود حال که نوبت به امیرکبیر بویراحمد رسید همه چیز تغییر کرد . جاده سازی طرح ملی استتوی بویراحمد ولی گچساران کار نماینده میباشد. احداث زمین ورزشی در بویراحمد کار ملی و در گچساران کار نماینده و … بس چقدر درنگی و قبول نکردن واقعیت.

پربازديد