تاریخ درج خبر : 1394/11/21
کد خبر : ۵۳۲۲۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -
ناصر کیانی

حمایت چهره اصلاح طلب بویراحمد سفلی از زارعی

سایت استان: ناصر کیانی

شب های این روزهای شهرستان بویراحمد،شلوغ تر از روزهاست وآمد و شد نامزدان انتخابات مجلس و حامیانشان برای جذب و جلب نظر مردم تا سحرگاهان بی وقفه ادامه دارد.

در حالی که تصور می شد رد صلاحیت های گسترده کاندیداهای معطوف به اصلاح طلبان مخصوصا رهبر آنان که مستقیما توسط صاحبان قدرت و به شکلی ناجوانمردانه صورت گرفت،بر میزان مشارکت مردم تاثیر گذار باشد،اما شرایط سیاسی خاص کشورو احساس مسولیت مردم مخصوصا نخبگان وعالمان،مبنی برجلوگیری ازفتح مجلس یازدهم توسط افراطیون ،موجب شد تا در غیاب کاندیدای مطرح اصلاح طلبان،تب انتخابات در انتخاباتی ترین استان کشور به اوج رسد.

اکنون که دولت تدبیر و امید توانسته با تکیه بر اعتماد و اراده مردم هوشیارکشورمان،با پیروزی در سیاست خارجی و رفع تحریم های گسترده ناشی از سیاست های ناشیانه دولت منتخب و عزیز گروهک پایداری ،همچون کشوری تازه تاسیس ارتباطات خارجی خود را برقرار و نظم و قانون را در کشور حاکم کند و می رود تا به فضل الهی با سر سامان دادن به اقتصاد، مشکلات فراوان مردم از جمله،تورم وبی کاری را التیام بخشد، وظیفه یکایک ماست تا با عقلانیت و خرد گرایی در مسیر همکاری و کمک به دولت، قدم بر داشته و نمایندگانی متوازن و هماهنگ با اوانتخاب نماییم تا با هم فکری بتوانند آینده ای بهتر و روشن تر برای مردم  به ارمغان آورند.

اگر مجلس کنونی نتوانست گام های موثری در جهت رتق و فتق امور کشور بردارد فارغ از کیفیت برخی نمایندگان و حضور تاثیرگذار نمایندگان افراطی جبهه پایداری،به دلیل عملکرد سوو دولتی بود که مجلسیان را بر سر سفره خالی نشاند و و با سیاستهای پرخطر و پراشتباهش بیت المال را مفت به بابک زنجانی ها هبه کرد.

متاسفانه امروزه شاهدیم که حامیان و دوستان همان دولت پاک دست،باز به صحنه آمده اند تا پس از سبک کردن عرصه رقابت ،پیروزی در انتخابات را تضمین و بتوانند بار دیگر پاک دست ترین دولت جهان را بر کشور تحمیل کنند.غافل از آنکه مردم فهیم و فرهیخته ما خوب می دانند که دو بار از یک سوراخ گزیده نمی شوند.

وظیفه ی روشنفکران، عالمان و نخبگان استان ماست تا همچون فرهیختگان سایر استان های کشور با آگاهی دادن به توده ی مردم،از ورود افراطیون ودلواپسان گروهک پایداری به مهم ترین رکن مردم سالاری کشور جلوگیری کنند. .
مردم شهرستان بویر احمد هم پای با سایر مردم کشور نماینده ای را انتخاب خواهد کرد که وظیفه خود را در حمایت از دولت منتخب برای رهایی از وضعیت اسفناک موجود کشوربداند.
مردم شهرستان ما خوب می داند که گرایش های قومی و طایفه ای در این برهه از زمان می تواند علاوه بر تشتت رای و دور شدن از عقلانیت و توسعه یافتگی به پیروزی کاندیدای افراطی  منجر شود. مردم شهرستان ما خوب می داند که انتخاب زارعی ، شکست جبهه ی مذکور در استان را به همراه دارد به همین خاطر معتقد هستیم که سیاست تحریم انتخابات و سکوت در انتخابات آرزوی قلبی دشمنان عقلانیت و خرد ورزی است لذا این جانب به نمایندگی از جمع کثیری از اصلاح طلبان استان مقیم تهران هم پای با مردم شهرمان در روز هفتم اسفند با رای به جناب اقای زارعی علاوه بر حمایت از دولت ،  نه بزرگی به جان گرفتن دوباره  جریان افراطی و گروهک پایداری گفته و بدینوسیله مسیر پیشرفت و توسعه شهرمان را بر مبنای عقلانیت تسهیل خواهیم بخشید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  با سلام کمی هم به فکر ما بیکاران باشید

 • احمدی گفت:

  با سلام جناب عالی به فکر خودت در تهران باش که رد صلاحیت شدید. مردم شهر محروم ما نیاز به مرد کار داره نه حزبی که خیانت کار هستن.

 • ناشناس گفت:

  شما برای خودت تصمیم بگیر ، مردم خودشان مختارند و صاحب شعور و می دانند که چه تصمیمی بگیرند!!!! تو برو خود را باش

 • حمید گفت:

  آقای کیانی چهره شاخص زمان انتخابات مجلس هفتم چندتا رای اوردی؟

 • علی گفت:

  درود بر مرد بزرگ از بویراحمد سفلی یا زهرا

 • زینب گفت:

  امبلا ناصر کیانی کیه؟

 • معمار گفت:

  که بره دنبال کارت مردک کی به تو گوش میده بچه

 • ناشناس گفت:

  دروود و آفرین

 • رضا گفت:

  احسنت

 • سفلی گفت:

  عجب چهراه ای!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • امیرپور گفت:

  با سلام،جناب آقای کیانی عزیز!شما که به قول خودتون در تهران تشریف دارین آیا اطلاع از وضعیت شهرستان دارین که به نمایندگی از اصلاح طلبان شهرستان صحبت میکنین؟ اگر اصلاح طلب هستین که باید منتظر گزینه مورد نظر شورای اصلاح طلبان باشین

پربازديد