تاریخ درج خبر : 1394/11/21
کد خبر : ۵۳۲۲۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

جو متشنج انتخاباتی در گچساران

دیروز پارک بانوان گچساران با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، شهردار و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم افتتاح شد.

به گزارش خبرآوران از گچساران، اتفاقات و حواشی با طعم انتخابات در افتتاح این پروژه شهری فضا و حیط پارک بانوان را ملتهب کرد و تا حدودی شیرینی این افتتاح را به تلخی کشاند.

شاید استارت و آغاز این حاشیه به نوعی به حضور علی فولادی‌وندا که خارج از کاندیدا بودن یک شهروند عادی به شمار می‌رود به مراسم افتتاح پارک بانوان و نشستن وی در ردیف نخست صندلی‌های پیش‌بینی شده بود، رقم خورد، اعتراض دو نفر از کارکنان شهرداری دوگنبدان به حضور فولادی در ردیف نخست و در پی آن بروز تنش و بحث و گفت‌و‌گو باعث شد تا سرهنگ بمانی مرد شماره یک حاج فولادی نیز به این ماجرا وارد شود، وی در پی دفاع از فولادی برآمده و از افراد متعرض تقاضای آرامش و تمام شدن بحث را کند که این کنش با واکنش شدیدتری مواجه شد؛ در حالی که فضا در حال التهاب بیشتری بود که حضور غلامرضا تاج‌گردون در محل برگزاری مراسم افتتاح و نشستن در کنار فولادی، خوش و بش و صحبت کردن این دو داوطلب باعث آرامش نسبی جو شد تا تاج‌گردون و فولادی در لابه لای برنامه با هم گپ بزنند و بخندند.
با پایان گرفتن مراسم سرهنگ بمانی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد که در حال ترک جلسه بود به صحبت پرداخت وی به خبرآوران گفت که طی سخنانی به استاندار از وی تقاضای حفظ حفظ آرامش انتخابات را داشتیم که این برخورد و هم‌قدم شدن با استاندار به مذاق عده‌ای که اطراف نماینده بودن خوش نیامد و تنش بیشتری ایجاد شد.

به گزارش خبرآوران در پی ایجاد تنش در لحظات پایانی خروج مسولان از محل برگزاری جلسه تاج‌گردون در حالی که سعی در آرام کردن جو متهلب شده از برخورد سرهنگ بمانی و استاندار کهگیلویه و بویراحمد داشت، همراه با وی سوار بر خودور از محوطه پارک بیرون رفتند.

به هرحال با نگاهی به اتفاقات اخیر و برخی حواشی خاص انتخاباتی در گچساران از جمله شلیک به یکی از کاندیداها و بروز این ناهنجاری‌ها مسئولان باید توجه بیشتری به برقراری آرامش و جلوگیری از برخی التهابات انتخاباتی داشته باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد