تاریخ درج خبر : 1394/11/22
کد خبر : ۵۳۲۲۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

واکنش ها به انتخاب بهرامی: خروج حزب اسلامی کار و انجمن اسلامی علوم پزشکی از مجمع اصلاح طلبان / ترجیح می دهیم با کدخدای اصولگرایان وارد مذاکره شویم نه مباشر اسبق وی/ هیچ هماهنگی با موسوی انجام نشد

*انتخاب محمد بهرامی توسط مجمع اصلاح طلبان در حالی صورت گرفت که واکنشها وجه دیگری به این انتخاب داد. اولین واکنش خروج حزب اسلامی کار از مجمع اصلاح طلبان در اعتراض به این انتخاب بود.
*مشاور سیدباقر: هیچ هماهنگی با موسوی انجام نشد، معرفی کاندیدا بدون نظر گرفتن شاخصه های اصلاح طلبی و همفکری با بزرگان جریان اصلاح طلبی، امری کاملا مردود و مذموم است.
*دکتر ابوذر صالح نسب: معتقدم انتخاب مجمع فضای انتخاباتی شهرستان را به سمت قومیت گرایی شدید سوق خواهد داد. تا اعلام قطعی نتایج همچنان منتظر حضور سید باقر موسوی خواهیم بود.
*نماینده انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی: اگر قرار بر انتخاب شخص وابسته به جریان افراطی پایداری باشد، ترجیح می دهیم با کدخدای!! این جریان در استان وارد مذاکره شویم نه مباشر اسبق وی!

*محبوبه آذرگشسب از اعضای منتخب مجمع اصلاح طلبان: چنین انتخابی فارغ از شخص، در چنین زمانی و بدون حضور شخص آقای موسوی به مصلحت نبود و به نوعی دهن کجی به آقای موسوی است.

*سهیلا نیک اقبال عضو منتخب مردم در مجمع اطلاح طلبان: جستجو برای مصداق اصلاح طلبی آن هم بدون حضور و هماهنگی آقای موسوی در شرایطی که وضعیت هنوز مشخص نیست، فایده ای جز ایجاد تفرقه میان اصلاح‌طلبان و حامیان آقای موسوی نخواهد داشت.

مهرداد باقر نیا دبیرسابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یاسوج و از مشاورین سید باقر موسوی در واکنش به این انتخاب به خبرنگار سایت استان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر بیان داشت: در حالی که امید به تایید صلاحیت آقای سید باقر موسوی، توسط شورای محترم نگهبان با توجه به مطالبه حداکثری جامعه هر روز بیشتر می شود، نشست شورای هماهنگی اصلاح طلبان و معرفی کاندیدا بدون نظر گرفتن شاخصه های اصلاح طلبی و همفکری با بزرگان جریان اصلاح طلبی، امری کاملا مردود و مذموم است. وی در پاسخ به این سوال که آیا با آقای موسوی در خصوص این انتخاب هماهنگی لازم صورت گرفته بود یا خیر؟ بیان داشت که هیچ گونه هماهنگی با ایشان صورت نگرفته است. وی در پایان بیان داشت مکررا اعلام میدارد بدنه جریان اصلاح طلبی امیدوارنه تا تعیین تکلیف قطعی وضعیت آقای موسوی منتظر خواهند ماند.

انتخاب محمد بهرامی توسط مجمع اصلاح طلبان در حالی صورت گرفت که واکنشها وجه دیگری به این انتخاب داد. اولین واکنش خروج حزب اسلامی کار از مجمع اصلاح طلبان در اعتراض به این انتخاب بود.

دکتر ابوذر صالح نسب عضو شورای هماهنگی اصلاحات استان و عضو مجمع شهرستان بویراحمد و دنا در گفتگو با خبرنگار سایت استان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر با بیان اینکه این انتخاب به نوعی بی اعتنایی به نظر بزرگان جریان اصلاح طلبی و افکار عمومی همه مردم شریف بویراحمد و دنا که در انتظار حضور سید باقر موسوی میباشد. وی اعلام نمود در چنین زمانی که هنوز آقای موسوی به صورت جدی در حال پیگیری وضعیت تایید صلاحیت خود میباشد و همه مردم بویراحمد و دنا منتظر حضور ایشان هستند، تشکیل چنین جلسه ای با هدف انتخاب گزینه اصلاح طلبان صحیح نبود و معتقدم انتخاب مجمع فضای انتخاباتی شهرستان را به سمت قومیت گرایی شدید سوق خواهد داد.

ایشان در پاسخ به این سوال که با وجود اینکه تمامی کاندیداهای فعلی در طیف اصولگرایی تعریف می شوند بر چه اساسی مجمع اقدام به دعوت به کاندیداها کرد، بیان داشت: دیدگاه بنده هم بر این است، که کاندیداهای شناخته شده موجود همگی در طیف اصول گرایی تعریف می شوند اگر قرار باشد گزینه نهایی مجمع اصلاح طلبان یکی از اصولگرایان باشد می بایست از همه کاندیداهای موجود از جمله دکتر نیکبخت، دکتر روشنفکر و حاج زارعی و حتی دکتر هدایت خواه نیز دعوت می نمودند. البته لازم به ذکر است در بین کاندیداهای موجود افرادی هم کاملا اصلاح طلب ولی کمترشناخته شده هستند نظیر آقای محمدپور و خانم هاشمی و …. که مجمع نیز می توانستند فارغ از کسب نتیجه از این افراد حمایت کند. این فعال سیاسی در پایان بیان داشت: ما تا اعلام قطعی نتایج همچنان منتظر حضور سید باقر موسوی خواهیم بود.

دکتر وحید توانا نماینده انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی و عضو شورای هماهنگی اصلاحات استان و عضو مجمع شهرستان بویراحمد و دنا در واکنش به این انتخاب، ضمن اعلام خروج از مجمع با بیان اینکه ما منتظر حضور آقای سید باقر موسوی هستیم افزود: این انتخاب در چنین زمانی جز ضربه به بدنه اصلاحات و مصادره آن به نفع افراد خاص نتیجه ای نخواهد داشت. گزینه اول و آخر انجمن اسلامی علوم پزشکی استان جناب مهندس سید باقر موسوی جهان آباد می باشد و اگر قرار بر انتخاب شخص وابسته به جریان افراطی پایداری باشد، ترجیح می دهیم با کدخدای!! این جریان در استان وارد مذاکره شویم نه مباشر اسبق وی!

محبوبه آذرگشسب عضو منتخب مردم در مجمع اصلاح طلبان در واکنش به این انتخاب ضمن اعلام خروج از مجمع به نشانه اعتراض، با بیان اینکه تلاش زیاد ما بر اتخاذ موضع سکوت تا زمان تائید صلاحیت نهایی آقای موسوی در مجمع ره به جای نبرد، افزود: چنین انتخابی فارغ از شخص، در چنین زمانی و بدون حضور شخص آقای موسوی به مصلحت نبود و به نوعی دهن کجی به آقای موسوی است.

سهیلا نیک اقبال عضو منتخب مردم در مجمع اصلاح‌طلبان با بیان اینکه من نیز به نشانه اعتراض از مجمع خارج می‌شوم، بیان داشت: جستجو برای مصداق اصلاح طلبی آن هم بدون حضور و هماهنگی آقای موسوی در شرایطی که وضعیت هنوز مشخص نیست، فایده ای جز ایجاد تفرقه میان اصلاح‌طلبان و حامیان آقای موسوی نخواهد داشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • احمد گفت:

  ای خدا …………
  با شما که هدایتخواه هستید
  چکار اصلاح طلبان دارید

 • فرهنگی گفت:

  ………………،با سلام.تا جایی که خاطرم هست خانواده ی شما با سید اصولگرایان بود(حاج حسینی).شما که دیروز در جلسه حضور داشتی،الان به فرمان کی،تندرویی می کنید.به هر حال اصلاح‌طلبان،بت پرست که نیستند.در این شرایط باید از عارفها درس بگیریم.

 • اصلاح طلب گفت:

  آقای دکتر صالح نسب که خود در جلسه حضور داشتند ورای بر آقای زارع داشتند و حالا اصلاح طلبان را محکوم میکنند بشیار جالب است. احسنت بر تفکرتان.
  خانم نیک اقبال و آذرگشسب هنوز 24 ساعت از عکسهای خندان شما درکنار آقای بهرامی نگذشته است به تحریک.چه کسانی وارد این وادیها شده اید. مراقب تحریکات اطرافیان جهت تفرقه در جناح اصلاحات باشید

 • پیشنهاد به سید باقر موسوی و اصلاح طلبان بویراحمد گفت:

  نه بهرامی نه زارعی همه برای وحدت اصلاحات به خانم زینب هاشمی تنها زن اصلاح طلب در استان رای دهید که از همه کاندیدا بهتر است

 • ب گفت:

  بعضی از دوستان که الان به قول خودشون عضو تصمیم گیر اصلاح طلب ها هستنددر سه دوره گذشته انتخابات مجلس از آقای زارع اصولگرا حمایت کرده اند ولی الان حمایت از رئیس ستاد تنها کاندیدای اصلاح طلب ریاست جمهوری (عارف) را اصلاح طلب نمی دانند
  توصیه می کنم ابتدا ببینید اصلاح طلبی به چه معناست!!!

 • فرهنگی گفت:

  باسلام،خواهر آذرگشسب و نیک اقبال اگر رأی از قبل نوشته شده توسط همراهان شما نبود،هرگز انتخاب نمیشدید،یک فرد عضو حذب باید به نظر اکثریت احترام بگذارد،وقتی آقای موسوی حاضر به پاسخگویی تلفن هم نیست،چاره چیست؟ آقای زارع شروط را نپذیرفت،از نظر شما مدعیان با کی پیمان ببندیم.با احساسات راه به جایی نمی بریم.ضمنا آقای عسکری رئیس هستند،که تشریف داشتند.

 • ناشناس گفت:

  احسن بر ایستادگی دکتر صالح نسب عضو مجمع اصلاح طلبان و دکتر توانا عضو شورای هماهنگی اصلاحات و دوست گرامی مهرداد باقر نیا واحزاب کار، ندای ایرانیان، انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی و دیگر احزاب و شخصتها در مقابل این تصمیم قومیتی و یکطرفه
  درود بر شما که با علم، غیرت و آگاهی خود حاضر نشدید از نام پرافتخار سید باقرعزیز عبور کنید و همواره امانتدار انتظار و خواست عمومی این ملت و سرزمین هستید
  ما قول میدهیم به هیچ وجه از تصمیم عده ای خودخواه و قومیتگرا بعنوان گزینه اصلاحات پیروی نکنیم
  ما قول میدهیم تصمیم نهایی باید با نظر موسوی، نخبگان و بزرگان اصلاحات صورت گیرد
  ما تا 28 بهمن برعهد با سید پایبند هستیم

 • مجید گفت:

  همه مرد وابیدنه ابوذر، مهرداد،ای خدا

 • ناشناس گفت:

  دست اصولگرایان و پایداری ها رو شده،بهرامی کوچکتر از اونه که بتونه خودشو به سیدباقربزرگ بچسبونه.همون رییس ستاد هدایتخاه میشد این آقا سنگین تر بود.
  درود بر موسوی

 • اهالی تنگاری گفت:

  بهتره خودمون را به خواب خرگوشی نزنیم وقت از دست میره و ما همچنان در خیال به سر می بریم این همه انتظار برا تایید سید کافیه تازه زیاد هم هست و انتظار بیش ازز این به مصلحت اصلاحات نیست

 • اهالی تنگاری گفت:

  اگه قرار طبق سابقه افراد فکر انها را مشخص کنیم ما اصولگراتر و افراطی تر از سید باقر نداشتیم اول انقلاب سابقه سید بزرگوار را ببینید اصولگرای افراطی بودند دوست عزیز محمد بهرامی مدیری لایق و اصلاح طلب واقعی است شک نکن شما فقط شعار اصلاح طلبی میدین محمد بهرامی عملش اصلاحه

 • عزیزالله شهباز نسب گفت:

  سلام
  یکی از یکی بد تر

 • هومان گفت:

  راننده هدایتخواه هیچوقت اصلاح طلب نمیشه اشتباه بزرگی مرتکب شدیناین شورا قبل از رد سید عبور از سید تو دستور کارشون بود ،،،

 • فرزاد گفت:

  راننده هدایتخواه هیچوقت اصلاح طلب نمیشه اشتباه بزرگی مرتکب شدین

 • داریوش گفت:

  خدایی بهتر از بهرامی سراغ نداشتن؟؟؟ من موندم چرا این؟؟؟؟؟

 • کیمیا گفت:

  مجمعی که اعضای آن اینچنین نابخردانه عمل می کنند باید منحل شود …. سید باقر نیازی به این افراد سست نهاد ندارد .

 • نورا گفت:

  درود به درایت شما … یا باقر یا هیچکس

 • محمد گفت:

  قران ایشا هم بختتو خوسیه بهرامینه انتخاب کردیته

 • لیلا گفت:

  گزینه اول و آخر ما جناب مهندس سید باقر موسوی جهان آباد می باشد .

  زنده باد اصلاحات واقعی

 • پیمان گفت:

  درود بر حزب اسلامی کار … درود بر شرفتان
  درود بر مهندس سید باقر موسوی جهان آباد

  منتظر حضور ایشان می مانیم

  • محمد خرامان گفت:

   متاسفم در صفوف اصلاح طلبان افراد بیماری دلی وجود دارند که با افراطی گری بوی سبقت را از هوچی گران رقیب ربوده اند.تخریب یک چهره سیاسی یک استاد دانشگاه دور از شان یک اصلاح طلب است اما متاسفانه ادبیات احمدی نژادیسم در وجنات شما نشانگر خوی افراطی و بدور از اصلاحات شماست. بیانات امام خمینی را هیچگاه فراموش نکنیم که ملاک حال کنونی افراد است.شاخص تر وکارآزموده تر از دکتر بهرامی تو اصلاحات کیست تا ما هم دنبال رو ایشان باشیم .با این وضعیت کنونی رد صلاحیت ها حتی انتخاب سیدباقر موسوی نیز دردی از این استان دوا نمیکرد زیرا در اقلیت واپوزیسیون مجلس قرار داشت.اما حضور فردی میانه رئ شاید کور سوی امید رازنده کن

   • مخاطب گفت:

    آقای خرامان به شدت در اشتباه هستی جانم. باید مثل نخ شمع که از درون شمع را می سوزاند به عملکرد ایشون بنگرید که از درون چه می کند

پربازديد