تاریخ درج خبر : 1394/11/22
کد خبر : ۵۳۲۲۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

واکنش مسئول ستاد انتخاباتی سیدباقر موسوی: مجمع خود خوانده مورد تأیید اکثریت اصلاح طلبان حقیقی نیست

کیهان جوکار رییس ستاد انتخاباتی سید باقر موسوی جهان آباد با ارسال نامه ای به سایت استان اعلام کرد: ضمن احترام به نظر شخصی دوستان و تکریم همه کسانی که به عنوان کاندیدای مجلس دهم در صحنه حضور دارند؛ به اطلاع می رساند، چهره های شاخص و اصیل اصلاحات تا پایان رسیدگی به اعتراض معترضین و اعلام نتیجه قطعی شورای محترم نگهبان، همچنان با ضمیری امیدوار، بی صبرانه چشم انتظار بازگشت سید اصلاحات جناب آقای سید باقر موسوی جهان آباد به کارزار انتخابات پیش رو می باشند.

متن کامل:

بسمه تعالی
«جاء الحق و ذهق الباطل ان الباطل کان ذهوقا»
بیست و دوم بهمن ، تجلی گاه خواست و اراده ملت در مبارزه با جور و فساد است.
سیل خروشان ملت به رهبری آن یار سفر کرده با ضمیر امیدوار، در یک بزنگاه تاریخی با جانفشانی، ایستادگی و تقدیم عزیزترین فرزندان خود، طومار تبعیض، ظلم و فساد را در هم پیچیده و بیرق پر افتخار استقلال و آزادی را بر فراز میهن عزیزمان به اهتزاز در آوردند.
ضمن تبریک این ایام فرخنده به ویژه یوم الله 22 بهمن سالروز پیروزی ملت آزاده و عدالتجوی ایران اسلامی، مطلع شدیم چند نفر از شهروندان طی نشستی اختصاصی تحت عنوان مجمع اصلاح طلبان حوزه انتخابیه شهرستان های بویراحمد و دنا، یکی از نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به عنوان کاندیدای منتخب اصلاحات معرفی نموده اند. نکته قابل توجه این است که مجمع خود خوانده ای که مورد تأیید اکثریت اصلاح طلبان حقیقی نیست؛ اینک بجای عموم اصلاح طلبان برای مردم غیرتمند بویراحمد و دنا تعیین تکلیف می نمایند.
مردم فهیم، هوشیار و همیشه در صحنه حوزه انتخابیه مذکور، نیک می دانند که هنوز مراحل نهایی رسیدگی به صلاحیت کاندیداها به اتمام نرسیده و چنین حرکت شتابزده ای بر خلاف مرام و مشی اصلاح طلبی بوده و قویاً محکوم و مردود است .
ضمن احترام به نظر شخصی دوستان و تکریم همه کسانی که به عنوان کاندیدای مجلس دهم در صحنه حضور دارند؛ به اطلاع می رساند، چهره های شاخص و اصیل اصلاحات تا پایان رسیدگی به اعتراض معترضین و اعلام نتیجه قطعی شورای محترم نگهبان، همچنان با ضمیری امیدوار، بی صبرانه چشم انتظار بازگشت سید اصلاحات جناب آقای سید باقر موسوی جهان آباد به کارزار انتخابات پیش رو می باشند.

کیهان جوکار
رییس ستاد انتخاباتی سید باقر موسوی جهان آباد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمدی گفت:

  آیا به راستی سید باقر که محبوبیت عموم و جوانان و عده ای از نخبگان با وجدان را همراه دارد خلاف حق است….کدام وجدان بیداری این را میپذیرد؟
  ظلم بزرگ نادیده گرفتن عقیده مردم است نه تصمیم گیری بر اساس نظر تعدادی از مقدس نمایان گمراه. براستی کسانی که محبوبیت سید در دل این مردم را نبیند به گفته قرآن مهر گمراهی بر قلب و چشم و گوش آنها نقش بسته.
  حتی اگر جای مهر بر پیشانیشان باشد.

 • ناشناس گفت:

  درود بر دکتر بهرامی..یاعلی مدد به امیدپیروزی اصلاحات

 • ناشناس گفت:

  نظر مجمع مقدم بر نظر شخص است .دست از قوم گرایی بردارید و اصلاحات رابرای منافع شخصی به بیراهه نبرید

 • ناشناس گفت:

  درود بر سید

 • ناشناس گفت:

  1ناشناس بهرامی جه هیزم تری به شمافروخته همیشه رای براکثریت است نه اقلیت اقایانی که شمادرنظرداریی قبلاجواب بس دادن دیکه………

 • بهمن گفت:

  سلام بر دوستان.نمیدونم چه لزومی داره که اینقدر با انتخاب آقای بهرامی مخالفت میکنید وقتی همه میدونیم در صورتی که سید عزیز بیاد آقای بهرامی به طرفداری از سید کنار میرود پس چه ایرادی دارد که نذاریم این بلاتکلیفی به سود دیگر رقیبان پیش برود. اگر هم منظورتان حمایت از آقای زارعی است که حاضر نشدند در صورت تأیید صلاحیت سید به طرفداری از ایشان کنار بروند پس واضح بگید چه دلیلی داره که این همه شلوغش میکنید.

 • اصلاحات گفت:

  بهرامی در حدی نیست که نماینده اصلاح طلبان باشد

 • محمد گفت:

  سخنان شما پرًاست از تناقض از یک طرف نشست عده ای خاص واز طرف دیگر ضمن احترام به دوستان. این إفرادی که نام می برید منتخبین إصلاحات بودند. اگر خروجی این شورا زراعی از اقوام جنابعالی بود باز اینگونه قلم میزدی. به عرض برسانم میثاقنامه از آقای. بهرامی خواسته در صورت تایید سید باقر کنار رود

 • ناشناس گفت:

  ضعف عملکردستادسیددراطلاع رسانی به روز وبه هنگام همه راسردرگم کرده,

 • ناشناس گفت:

  اقای جوکاربعنوان مسول ستادسیداصلاحات استان میبایست درزمینه اطلاع رسانی فعالترعمل میکرد,واخرین وبه روز ترین اخبارراراجع به سیدباقراعلام میکردند,وهمچنین بازخوردانرابه سیدانتقال میدادند,تاهواداران سید
  اینگونه سردرگم نمی ماندند,

پربازديد