تاریخ درج خبر : 1394/11/22
کد خبر : ۵۳۲۲۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

غلامرضا پناه: عدم اتخاذ تصمیم نهایی شورای مرکزی حزب کارگزاران استان در حوزه بویراحمد و دنا

بسمه تعالی
عدم اتخاذ تصمیم نهایی شورای مرکزی حزب کارگزاران استان در حوزه بویراحمد و دنا
حزب کارگزاران سازندگی استان تاکنون در خصوص کاندیدای خود در بویر احمد و دنا به تصمیم قطعی نرسیده است.
در صورت اتخاذ تصمیم نهایی از طریق این شورا (و از کانال خبررسانی….) باز نشر خواهد شد. لذا دقت نظر در خصوص موارد ذیل را در این شرایط مهم از شما عزیزان خواهانم:
اولا: هنوز تا 27 بهمن ماه زمان برای تایید صلاحیت ها وجود دارد و آقای سید باقر موسوی جهان آباد فردی شایسته ، شناخته شده و بعنوان مطالبه اجتماعی مردم آن دیار است و اینجانب صلابت، شجاعت و پاک دستی و مردم داری ایشان را طی 36 سال سابقه همفکری و رفاقت شهادت می دهم که نامبرده چهره ای محبوب، مردمی، فهیم، نیک اندیش و بزرگ اصلاحات و قابل احترام برای همه اقشار و اصناف هستند که کاندیدای اصلی و بلامنازع حزب و جریان اصلاحات می باشند ، انشاالله امید داریم که شورای محترم نگهبان این چهره خدوم و مردمی که از خانواده شهدا و جانبازان می باشند را برای رضای حق و ایجاد بارقه امید در مردم تایید صلاحیت فرمایند تا موجبات مشارکت حداکثری مردم ، در این برهه حساس از زمان را شاهد باشیم.
ثانیا: چنانچه اتفاق به گونه ای دیگر رقم بخورد، نظر شاخه حزب بویراحمد و سپس دنا در شورای مرکزی حزب استان بررسی و منجر به اتخاذ تصمیم خواهد شد که نظر شورای مرکزی استان توسط نماینده در شورای اصلاح طلبان مطرح و نظر رسمی و خروجی شورای اصلاح طلبان مورد تایید و تمکین حزب قرار خواهد گرفت.
ثالثا: تیتر مطرح شده ، تحت عنوان کاندیدای نهایی صحیح نبوده و مصاحبه بنده نیز که در ذیل آن بیان شده گویای این مطلب است ، ولی بعضی ها فقط به عنوان نگاه می کنند و بدون در نظر گرفتن عمق مطلب و با نگاه سطحی نگری و بدون توجه به اصل مطلب اظهار نظر می فرمایند. بنابراین رای نهایی و اتخاذ تصمیم هنوز توسط مرجع بالاتر که شورای مرکزی حزب در استان است صورت نگرفته است.
رابعا: در شرایط کنونی فردی که میثاق نامه شورا را بپذیرد و در راستای حمایت از برنامه های دولت تدبیر و امید و جریان اصلاحات گام بردارد و مقبولیت نسبی اجتماعی را به همراه داشته باشد حتما مورد توجه شورای اصلاح طلبان قرار خواهد گرفت.
غلامرضا پناه
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران ایران

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد