تاریخ درج خبر : 1394/11/22
کد خبر : ۵۳۲۲۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

ادعای پناه: حمایت سیدباقر موسوی از بهرامی به عنوان گزینه اصلاحات بویراحمد

عضو میز اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد در تهران تاکید کرد که نماینده اسبق بویراحمد و دنا در مجالس پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی از گزینه نهایی جریان اصلاحات در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا حمایت می کند.

” مهندس غلامرضا پناه ” گفت: میز اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد را آقایان ” مهندس سیدباقر موسوی ” ، ” دکتر علی مندنی پور ” ، ” مجمدجواد حق شناس اعتماد ملی ” ، ” علی صوفی استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد ” ، ” علی خواجوی از گچساران ” ، ” دکتر محمدعلی وگیلی ” ، ” سید علی اسماعیلی از دهدشت ” ، ” خانم سیده زهرا حسینی از یاسوج ” ، ” فرزانه آرامش از گچساران ” و اینجانب تشکل می دهند.

وی با تشریح وظایف این میز ، اظهارداشت: براساس منشور اخلاقی که این میز تدوین نموده ، نامزدهای نهایی جریان اصلاحات در حوزه های انتخابیه که با اکثریت آراء از سوی شورای مرکزی استانی به این میز معرفی شوند مورد تائید و حمایت تمامی اعضاء قرار می گیرد.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی افزود: براساس این منشور ، تمامی اعضاء خود را مکلف به حمایت از ” دکتر محمد بهرامی ” بعنوان گزینه نهایی اصلاح طلبان در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا دانسته و از این نامزد انتخاباتی نهایت حمایت را بعمل خواهند آورد.

پناه در پاسخ به این سوال که آیا ” مهندس سیدباقر موسوی جهان آباد ” نماینده اسبق بویراحمد و دنا و شاخص ترین چهره سیاسی جریان اصلاحات در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا از ” دکتر بهرامی ” گزینه نهایی این جریان در این حوزه انتخابیه حمایت می کند؟ تاکید کرد که ” مهندس موسوی ” همواره خود را مقید به منشور اخلاقی میز دانسته و بطور حتم گزینه نهایی اصلاح طلبان در بویراحمد و دنا حمایت خواهد کرد.

وی گفت: اگر ” مهندس موسوی جهان آباد ” در چند روز آینده تائید صلاحیت شود بطور حتم ” دکتر بهرامی ” بنفع ایشان کنار خواهد رفت و ” دکتر بهرامی ” آمادگی کنار رفتن برای ” مهندس موسوی ” را در صورت تائید صلاحیت دارد.

عضو میز اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد در تهران به تشریح چگونگی معرفی گزینه نهایی اصلاح طلبان بویراحمد و دنا پرداخت و اظهارداشت: ” حاج زارعی ” نماینده کنونی و ” دکتر بهرامی ” دو گزینه موردنظر شورای مرکزی اصلاح طلبان در این استان بود.

پناه افزود: شرط اساسی برای معرفی گزینه این بود که اگر ” مهندس سید باقر موسوی ” از سوی شورای نکهبان تائید صلاحیت شود آیا حاضر به کناره گیری هستید؟ که ” دکتر بهرامی ” این شرط و سایر شروط را پذیرفت اما ” حاج زارعی ” سایر شروط را پذیرفت اما این ” شرط ” را نپذیرفت.

وی با بیان اینکه ” حاج زارعی ” شرط کنار نرفتن بنفع ” سیدباقر ” را نپذیرفت، خاطرنشان کرد: حمایت از دولت در مجلس و توجه به نیروهای انسانی جریان اصلاحات در مسوولیت های مدیریتی آینده از دیگر شروط این شورای مرکزی استانی بود که هردو گزینه این شروط را پذیرفتند.

این فعال سیاسی کشور گفت: میز اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد در تهران از تصمیم این جریان در استان حمایت کرده و براساس منشور اخلاقی در روزهای آینده برنامه های را به مردم اعلام می کند.

عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  درود بر مهندس پناه و سید باقر امیدواریم جناب بهرامی لایق این حمایت باشند

 • ناشناس گفت:

  درجواب دوستان جوان وباانگیزه باید گفت.استراتژی وراهکارعملی بزرگان اصلاحات درعرصه ی کلی واستانی ومنطقه ای
  حضورحداکثری درپای صندوق رای نه قهر وتحریم،بنابراین هرکاندیدایی که حتی کف شرایط میثاق نامه اصلاح طلبان را داداشته باشد،ودرمجمع شو رای اصلاح طلبان رای اورده باشد قابل احترام،ومیبایست از جانانه
  بهرامی بهترین گزینه وضع موجوداست،نه مطلوب ترین،

 • ناشناس گفت:

  فقط سید باقر….. هیشکه نیتره پا جاى سید بیله…..

 • ناشناس گفت:

  کى تا حالا بهرامى إصلاح طلب شده؟! أمثال ایشان تحول إصلاحات را به بیراهه میکشاند و فقط برأى کسب اراى سید باقر خود را به جبهه إصلاحات تحمیل کرده است. مردم بویراحمد نه به إصلاحات بلکه به سید باقر اعتقاد دارند و در ١٢ سال نبود ایشان کسى که دلسوز واقعى مردم باشد دیده نشد. ننک بر اینان باد که به جاى انتظار تا جواب قطعى تأیید صلاحیت سید، مثل کفتاران کرسنه به دنبال تقسیم اراى او هستند. در صورت عدم تأیید سید ما مردم بویر احمد رأیى به صندوق نخواهیم انداخت.

 • ناشناس گفت:

  تو که باشى که سی سید باقر تصمیم ایرى مردک؟؟؟ حواست بو که بات درازتر از کلیمت ایره.

 • محمد گفت:

  قطعا در نبود سید باقر بزرگان اصلاحات استان (سید باقر موسوی، دکتر مندنی پور، مهندس پناه و…) همونطور که قبلا گفته شده بود گزینه دوم که مهندس بهرامی هست رو حمایت میکنند

 • هاشمی گفت:

  اصلاحات استان ما به ضریحی متوسل شده لنذ که هیچ امامزاده ای زیرش دفن نشده!!! … خیلی راحت می تونستن بگن کسی معیارهای نمایندگی اصلاحات را در این حوزه ندارد. خلاص! … اگر واقعا تفکر و اندیشه و عملکرد اصلاح طلبی را معیار قرار می دادند و نه شعار و ادعا را بی گمان شخصیت های توانمند تر و دارای وجاهت بهتری وجود داشت.
  فکر کنید به اینکه اگر بهرامی زیر چتر اصلاحات قرار نمی گرفت ایا شخصا توان رقابت در انتخابات را دارد؟ این ادعای اصلاح طلبی بهرامی در اصل یک تاکتیک انتخاباتی برای پیروزی است نه یک تفکر و اندیشه مبتنی بر اصول حاکم بر نگاه اصلاح طلبی مانند آزادی، دموکراسی، روابط خارجی، دانشگاه، هنر، مخالفان

 • مخاطب گفت:

  باید بر مدیران باغیرت حزب ندای ایرانیان، دکتر صالح نسب، دکتر توانا، دکتر مهرداد و دیگر دوستان بزرگوار جهت مقابله با بدترین انتخاب و بدترین پیمان شکنی سیاسی گروهی محدود نسبت به سید باقر عزیز درود فرستاد نه آقای ………. که بازهم روحیه و منش قومیتی را بر تفکر سیاسی ترجیح داد امثال اینها به غرور و خواست عمومی توهین کردند درود بر سید باقر ما تا آخر بر عهد خود با سید وفاداریم

 • بهمن گفت:

  انتظار بی فایده است و این انتظار فقط میتونه به سود رقیبان باشه پس بهتره هرچه زودتر با تمام توان از دکتر بهرامی حمایت کنیم تا اصلاحات موفق بشه…

 • امید گفت:

  همه این نقشه ها زیر سر خودته ای آب زیر کاه، خیلی خوب شد که زود ذات درون خودت رو به مردم فهیم بویراحمد و همه اصلاح طلبان کشور عزیزمان نشان دادی.

  • محمد خرامان گفت:

   اظهار نظرهای افراد ……. و …….. در تحقیر شخصیت برجسته ای مانند دکتر بهرامی بیشتر به افراطگری برادران ارزشی می ماند نه اصلاح طلب.تفرقه افکنی بین صفوف اصلاح طلبان مطمئنا کارگر نیست .

پربازديد