تاریخ درج خبر : 1394/11/22
کد خبر : ۵۳۲۳۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -
بهزاد کاظمی:

تو آنی که خود هم دانی که رستم بود پهلوان

سایت استان: بهزاد کاظمی
جناب محدث وجیزه سرشار از اشتباه، کذب و ادعای جنابعالی نیازی به پاسخ ندارد اما برای آنکه حضرتعالی و همپالگی هایتان گمان نکنید که شهر خالی شده است و بعضی ها می توانند هفت تیر ببندند و شاید گاهی هم در پس کوچه تاریکی هفت تیری هم بکشند باید مصداق های اشتباه، کذب و ادعاهای شما مشخص گردد تا گمان اشتباهی نکنید و بدانید که هنوز در بویراحمد آبی سر بالا نرفته است که کسی آواز ابوعطا سر بدهد.
پس زهی خیال باطل که شهر خالی که نشده هیچ رستم دستان شهر ما (سید باقر موسوی جهان آباد اسطوره زنده اصلاحات در قلب مردم شریف شهرستانهای بویراحمد و دنا) هزاران گُرد همراه و موافق دارد که به اشاره نظری از وی دکتر نا تمام شما را چنان در صندوقهای رای نقش بر زمین خواهند نمود که نه از تاک نشانی ماند و نه از تاک نشان!
ابتدا اشتباهات ناشی از بی دقتی و شاید بی اطلاعی شما
1. حسنعلی نجفی رهنانی نماینده دور دوم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کهگیلویه و گچساران بوده برادر محدث نه به گمان شما دور سوم مجلس و قابل توجه حضرتعالی و دوستان جوان ناآگاه و بی اطلاع جریانتان که اگر بزرگترهایتان برای شما توضیح بدهند و البته اگر انکار نکنند و مانند شما قلب حقیقت ننمایند؛ آقای نجفی رهنانی از نیروهای موسوم به جریان راست افراطی حزب جمهوری اسلامی بود که بعد از یک انتخابات جنجالی و در دور دوم با رقیب خود یعنی ” حاجی سید محمد موحد درآن زمان مستقل ” توانست جای ” بهرام تاجگردون از نیروهای موسوم به جریان چپ سنتی و البته افراطی حزب جمهوری اسلامی ” را بگیرد. انتخاباتی که تا نزدیکی ابطال هم پیش رفت.
جناب محدث اگر فقط اندکی دقت فرمایید متوجه می شوید که شباهت آقای نجفی رهنانی به دکتر نام تمام شما آقای ستار هدایتخواه بسیار بیشتر از نماینده با عملکرد ضعیف فعلی بویراحمد و دنا آقای زارعی می باشد، هم در جناح سیاسی حامی وی، هم در روشهای پیروزی در انتخابات، هم در عملکرد دوران نمایندگی شان و همچنین در عقاید و منش سیاسی هردوی ایشان؛ پس اندکی مطالعه فرموده و سپس مثال بزنید تا مبادا چنین دامنگیر خود و جناح سیاسی تان نگردد.
2. سید محمد محقق بر خلاف گفته شما کاندیدای منتخب همان شهرستانها نبوده بلکه ایشان کاندیدای دور پنجم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستانهای کهگیلویه و گچساران بوده اند که انتخاب نشدند و نتیجه انتخابات منجر به پیروزی آقای سید محمد موحد کاندیدای جریان اعتدال آن‌زمان یعنی کارگزاران سازندگی و آقای هاشمی رفسنجانی گردید و آقای سید محمد محقق کاندیدای جریان راست افراطی و مورد حمایت سید علی محمد بزرگواری یعنی جریان نزدیک به شما و دکتر ناتمام‌تان آقای ستار هدایتخواه شکست خورد البته درست است که حاج بهرام تاجگردون کاندیدای جریان چپ سنتی به دلیل رد صلاحیت و نگرانی از آقای موحد به ناچار از آقای محقق حمایت کرده بود که خب این هم می تواند اشتباه سیاسی ایشان و دوستانش باشد اما به هیچوجه قابل مقایسه با حمایت اصلاح طلبان بویراحمد و دنا در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از آقای زارعی نیست چرا که رقیب آقای زارعی برخلاف رقیب آقای محقق یعنی سید محمد موحد که فردی معتدل و نزدیک به آقای هاشمی رفسنجانی و دولت زمان خودش بود، آقای ستار هدایتخواه از جریان افراطی مخالف رای و نظر قاطبه حداکثری مردم ایران بوده است و نتیجه به مجلس رفتن فردی چون وی چه در آن دوره و چه در این دوره حاصلی جز انزوای سیاسی و در محاق رفتن هرچه بیشتر شهرستانهای بویراحمد و دنا در بر نخواهد داشت و بر سر بویراحمد و دنا همان خواهد رفت که در 2سال اول دولت اعتدال نماینده جریان افراطی جبهه پایداری بر سر چهار شهرستان کهگیلویه بزرگ آورد.
سپس کذب های ناشی از بی صداقتی شما
1. در وجیزه تان فرموده اید که ” گروهی هم که کعبه‌ی آمالشان رد صلاحیت شد و این بار، مهر تأیید ملت بر آن کوبیده شد، بدون توجه به خواست عمومی مردم و نظام نامه‌های کلان مملکت اسلامی مان… ”
می توانید بفرمایید مهر تایید ملت کجا بر آن کوبیده شده؟ در انخابات ریاست جمهوری سال 1392 که مردم مهر رد خود را بر کاندیدای جریان افراطی جبهه پایداری کوبیدند یا در انتخابات مجلس دهم که مردم پاسخ شما و دست های پنهان پشت پرده تان را با انتخاب نمایندگان نزدیک به اصلاحات و اعتدال خواهند داد؟
می شود ما مردم را روشن بفرمایید که چه کسانی به خواست عمومی مردم بی توجه هستند؟ شما یا ما مردم حامی سید باقر موسوی جهان آباد (اسطوره زنده اصلاحات در قلب مردم شریف شهرستانهای بویراحمد و دنا)؟
و البته برخلاف امیال پلید شما بر بی توجهی اصلاح طلبان به نظام نامه‌های کلان مملکت اسلامی مان، این بار اصلاح طلبان با پیگیری مطالبات قانونی خود از راه های تصریح شده در قانون در نهایت حتا اگر به نتیجه دلخواه تایید صلاحیت چهره های مردمی، انقلابی، جانباز، ایثارگر و عضو خانواده شهید خود هم نرسند با حمایت از کاندیداهای معتدل حامی مردم و دولت منتخب مردم و مخالف جریان افراطی جبهه پایداری رویای شوم و باطل امثال جنابعالی را بر باد خواهند داد تا نظام اسلامی مان تحت هدایت پدرانه مقام معظم رهبری هرچه بیشتر از انزوای بین المللی حاصل 8 سال حکومت دولت مدعی پاکدستی امثال شما دور شود و با حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات بر اقتدار آن هرچه بیشتر افزوده شود و انقلاب و دولت حاصل از آن در دست اهلش باشد و امثال ظریف ها بیشتر بدرخشند تا کور شود هرآنکه نتواند دید سربلندی نظام و مردم را.
2. در وجیزه تان فرموده اید که “همین افراد هستند که دکتر تاج گردون، اصلاحاتی فرهیخته و فهیم استان را…”
همین که امثال شما جناب غلامرضا تاج گردون چهره برجسته استانمان را با عنوان اصلاحاتی فرهیخته و فهیم نام ببرید جای بسی امیدواری است اما چرا این رفتار شما را کذب از سر بی صداقتی می دانم؟ از آنجایی که همپالگی های افراطی شما در جریان پایداری چی های گچساران و باشت هر روز توطئه جدیدی برعلیه این نماینده اصلاح طلب استانمان طراحی می کنند و همفکران شما هیچ کوتاهی در تخریب ایشان حتا با نشر شبنامه های سراسر کذب خود ندارند؛ حال دم خروس دوستان تان را باور کنیم یا قسم حضرت عباس شما را؟
3. و اما کذب مشهور شما قلم به دستان جریان پایداری چی در بویراحمد همچون نمونه های کشوری تان عناوین جعلی اهدایی تان به افراد است از دکترای کردان گرفته تا دکترای ستار هدایتخواه که البته علاوه بر جعل عنوان دکترا برای ایشان در تلاش جعل عنوان تاریخی ستارخان این سردار آزادی خواهی ملی برای جناب استادتان که مخالف آزادی و حق انتخاب مردم بوده و هست و گمان نکنم که بعدها هم این مخالفت را رها نماید، هستید و جالبتر آنکه این استاد مدعی اخلاق تان حتی حاضر نیست به خودش زحمت بدهد و به شما جاعلان عنوان دکتر یک تذکر ساده بدهد که برادرِ من، من دکتر نیستم…
و در نهایت ادعاهای شما که حاضر به هیچ توضیح و دلیل منطقی نیز برای آن نیستید
1. می توانید برای مردم توضیح بدهید این بیش از 12000 مکاتبه ای که دکتر نام تمام شما برای تبیین چالش ها، محدودیت ها و فرصت های مهم پیش روی استان به دولت داشتند چه تاثیری در پیشرفت و توسعه استان مان داشته جز انتخاب استانداری که با یک نامه نگاری کذایی پایان محرومیت استان را به تهران اطلاع دادند؟
2. می شود لطف نموده و با آمار به ما مردم نشان بدهید که چگونه و در چه موردی یکسال نمایندگی دکتر نا تمام شما با 8سال خدمت پربرکت دوران نمایندگی سید باقر موسوی جهان آباد و 4سال نمایندگی آقای زارعی برابر بوده است؟ گرچه این دو دوره موسوی و زارعی خود به هیچ وجهی قابل مقایسه با هم نبوده و نیستند.
البته اگر در زمینه مشهور پاکدستی دولت حامی آقای دکتر نا تمام تان و رانتهای اقتصادی و سیاسی وابستگان جریان افراطی جبهه پایداری باشد صد البته که 100سال حضور آقای موسوی و جریان حامی ایشان هم قابل مقایسه با یکسال شما و دکتر ناتمام تان نخواهد بود…
3. می توانید بفرمایید سهم مردم استان ما از 800 میلیارد دلار نفت دولت پاکدستی که دکتر نا تمام شما نماینده و سخنگوی رییس جمهور آن بود چه مقدار بوده و میزان رشد نمودار توسعه در دوران نفت زیر بشکه ای 10 دلار دولت سید محمد خاتمی چقدر با دوران نفت بالای 150 دلار دولت پاکدستان اختلاف دارد؟ البته اگر مقدار اختلاس شده و گم شده را کم نمایید کارتان راحتتر خواهد شد…
و اما پایان کلام…
1. جناب محدث امیدوارم که آخرت خود را به دنیای تان نفروخته باشید و از طمع بهره بردن از همان تقسیم منافع حاصل از رانتهای اقتصادی و سیاسی وابستگان جریان افراطی جبهه پایداری چشم خود را بر حقیقت نبسته باشید و صدای مردم این صاحبان اصلی نظام و انقلاب را در انتخابات پیش رو بشنوید و اگر در خواب باطل بسر می برید با ندای حق مردم بیدار شوید و اگر خود را به خواب زده اید لااقل به تاسی از مولا و سرور آزادگان جهان، حضرت سید الشهدا امام حسین (ع) آزادگی را پیشه خود نمایید و در یک کلام:
” بد نگویید به ماه اگر تب دارید ”
2. جناب محدث ما مردم بویراحمد از آنجایی که سید ما از سلاله قمر بنی هاشم و مفتخر به لقب جانبازی ایشان و نظام و انقلاب اسلامی می باشد همه با هم و پشت سر رهبر اصلاح طلبان بویراحمد و دنا و حتا استان در روز هفتم اسفند ماه 1394 و در پای صندوق های رای پاسخ شما و همفکران افراطی پایداری چی تان را به امید خداوند متعال در صورت تایید صلاحیت ایشان با نوشتن نام سید باقر موسوی جهان آباد بر برگه های رای و در غیر این صورت با نوشتن هر نامی که او تشخیص بدهد و صلاح بداند، خواهیم داد.
3. جناب محدث اسم رمز این عملیات پاکسازی بویراحمد و دنا از حضور تفکرات مسموم افراطی پایداری چی مخالف رای و نظر قاطبه مردم در گام دوم بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال 1392 چنین خواهد بود:
یا ابوالفضل عباس (ع)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • علی گفت:

  آقای آرام خلی خوب است که شما رسم امانت داری را بجا آوری و همه متن هایی را که دستت میرسه منتر کنی تا هر بچه مدرسه ای پا تو کفش بزرگان نکنه. جناب کاظمی، اولاٌ جنابعالی خیلی مجیز گویی کرده ای. عمر اصلاحات دیگه تموم شد. اگر به ذره از واقعیت های اصلاحات استان از کهگیلویه تا بویراحمد را می فهمیدی آن وقت برای خودت قلم فرسایی نمی کردی. فکر نکنم با این ادبیات بدور از ادب و نزاکت به جایی برسی.

 • ارمین گفت:

  درود بیکران برای نویسنده این متن زیبا و سرشار از واقعیت…البته ک شهر خالی نشده..درود بر اصلاحات و موسوی….به خدا قسم منتظر ایشان میمانیم و در صورت عدم تایید هر چه ایشان فرمودند به همان عمل میکنیم ..در غیر این صورت انتخابات طایفه ای میشود و اوضاع شهرمان با تخریب و ….همینگونه میماند تا ابد

 • ب. الف گفت:

  بهزاد خان کاظمی این بهزاد واقعی که ما میشناسیم نیست. خودت باش پسر
  خودت

 • دوستدار موسوی گفت:

  متن بسیار قوی و دندان شکنی بود… احسنت بر این قلم و احسنت بر طرفداران سید باقر موسوی.

پربازديد