تاریخ درج خبر : 1394/11/23
کد خبر : ۵۳۲۴۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

واکنش‌ها به انتخاب بهرامی ادامه دارد/ مصداق اصلاح طلبی رای آوری وجود نداشت /فضا به سمت انتخاباتی قومی و قبلیه‌ای پیش خواهد رفت/ اعلام برائت حزب اعتدال و توسعه از تصمیم مجمع اصلاح طلبان / اصلاح طلبان به بهرامی «نه» خواهند گفت

واکنش‌ها به انتخاب محمد بهرامی بعنوان کاندیدای منتخب مجمع اصلاح‌طلبان ادامه دارد.پس از اعلام خروج تعدادی از اعضای مجمع به نشانه اعتراض و صادر شدن بیانه‌های متعدد در اولین ساعات اعلام خروجی جلسه مجمع، امروز نیز با اعلام بیانه‌ها توسط تشکل ها و احزاب و نیز خروج تعدادی دیگر از اعضای مجمع به نشانه اعتراض به این واکنش‌ها ادامه یافت. پیش‌بینی می‌شود واکنش‌ها به این انتخاب در روزهای آتی نیز ادامه داشته باشد.
*سعادت آقایی نماینده حزب ندای ایرنیان در مجمع اصلاح طلبان: مصداق اصلاح طلبی رای آوری وجود نداشت. در اعتراض به این انتخاب از مجمع خارج می‌شویم.
*حمزه بنام یکی اعضای منتخب مجمع اصلاح طلبان: اتخاذ چنین تصمیمی تنها فضا را به سمت انتخاباتی قومی و قبلیه‌ای پیش خواهد برد.
*کیهان جوکار رئیس ستاد انتخاباتی سید باقر موسوی: برای انتخاب آقای بهرامی هیچ هماهنگی با آقای موسوی صورت نگرفته است.
*سید هدایت اکبری، دبیر حزب اعتدال و توسعه استان: از تصمیم مجمع اصلاح طلبان اعلام برائت می کنیم.
* تشکل راه امید دانشگاه آزاد یاسوج: این انتخاب یک صحنه آرایی خنده دار است. اصلاح طلبان به بهرامی «نه» خواهند گفت.
سعادت آقایی نماینده حزب ندای ایرانیان در مجمع اصلاح طلبان در گفتگو با خبرنگار سایت استان در واکنش به این انتخاب ضمن اعلام خروج از مجمع به نشانه اعتراض بیان داشت: تلاش زیاد ما بر اتخاذ موضع سکوت تا زمان تائید صلاحیت نهایی آقای موسوی یا هرگونه هماهنگی با ایشان و عجله در انتخاب گزینه دوم و بهانه دادن به شورای محترم نگهبان در مجمع ره به جای نبرد. وی در ادامه افزود: مصداق اصلاح طلبی رای آوری وجود نداشت و این خروجی فایده ای جز ایجاد تفرقه میان اصلاح‌طلبان نخواهد داشت،به امید پیروزی تفکر اصلاح طلبی.

حمزه بنام یکی دیگر از اعضای منتخب مجمع اصلاح طلبان با بیان اینکه تلاش بسیاری برای عدم انتخاب شخص خاصی تا پایان مهلت مشخص شدن وضعیت سید باقر موسوی از طرف ما و دوستان همسو صورت گرفت افزود: به عقیده بنده سکوت در این انتخابات بدلیل وجود نداشتن کاندیدای مناسب بهترین راه کار بود و اتخاذ چنین تصمیمی تنها فضا را به سمت انتخاباتی قومی و قبلیه‌ای پیش خواهد برد. بر همین اساس به دلیل در نظر نگرفتن نظر آقای موسوی و منتظر نماندن به جهت مشخص شدن وضعیت آقای موسوی بنده نیز از مجمع استعفا خواهم نمود و تا آخرین روز منتظر آقای سید باقر موسوی خواهم ماند و پس از ایشان در بویراحمد از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهم کرد.

هوشنگ جهانبخش دبیر حزب مردمسالاری شاخه بویراحمد و عضوشورای مرکزی حزب منخوردمسالاری استان کهگیلویه و بویراحمد و عضوی مجمع اصلاح طلبان استان نیز پس از انتخاب محمد بهرامی از سوی مجمع اصلاح طلبان با انتشار نامه‌ای استعفا داد.

کیهان جوکار رئیس ستاد انتخاباتی سید باقر موسوی هرگونه هماهنگی با سید باقر موسوی برای انتخاب محمد بهرامی را رد کرد و افزود: تا آخرین لحظه منتظر تائید صلاحیت آقای موسوی خواهیم ماند.

سید هدایت اکبری، دبیر حزب اعتدال و توسعه استان با اعلام برائت حزب اعتدال و توسعه از تصمیم مجمع اصلاح طلبان برای انتخاب بهرامی افزود: حزب اعتدال و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد تا روز ۲۷ بهمن و مشخص شدن نتایج تائید صلاحیت ها از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهد کرد و به مجرد تعیین تکلیف صلاحیت کاندیدها نامزد مورد حمایت خود را در شهرستان بویراحمد و دنا اعلام خواهد کرد.

تشکل راه امید دانشگاه آزاد یاسوج در بیانیه‌ای ضمن محکومیت این انتخاب آن را صحنه آرایی خنده دار عنوان کرد و تاکید کرد اصلاح طلبان به بهرامی «نه» خواهند گفت.
این خبر بروز می‌شود….

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محسن گفت:

    نظر بزرگان اصلاحات مهم نه یه سری افراد که برا مردم عددی حساب نمیشن.اینا منفعت طلبانند نه اصلاح طلبان.درود بر دکتر بهرامی

  • ناشناس گفت:

    ما اصلا ح طلبان به بهرامی رای نمی دهیم

  • شاهرخ گفت:

    اینها که همشون رو هم رفته مهم نیستن!!! بزرگان اصلاح طلب تصمصم گرفتن .اینها میخوان مخالفت کنن و زارع ریس ستاد احمدی نژاد در انتخابات 88 معرفی کنن!!!

200x208
پربازديد
200x208