تاریخ درج خبر : 1394/11/22
کد خبر : ۵۳۲۴۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پایگاه های فولادی یک یک به تاجگردون می پیوندند

آریا احمدی زاده

پس از آنکه کاندیداهای شاخص جریان اصولگرایی ، یعنی سید قدرت حسینی و علیمراد جعفری با اعلام رضایت نسبی از ۴ سال عملکرد بی نظیر غلامرضا تاجگردون( در حوزه های عمرانی، زیربنایی، تخصیص اعتبارات کلان، بهداشت و درمان ، ارتقای بی سابقه نیروی انسانی و … ) در مجلس نهم ، عطای کاندیداتوری را به لقایش بخشیدند ، عملا عرصه رقابت با تاجگردون، به دست افراطیون افتاد.
افراطیون “اسب قومیت” را زین، و حیاتعلی فولادی را بر آن سوار نمودند و در طول یکسال گذشته چنان فضای سنگین تبلیغات و شایعات را داغ کردند و از هر حربه ای غیره اخلاقی و شانتاژی برای ربودن دل مردم و شکستن ” نهضت خدمت رسانی “، تمسک جسته و در فضای سیاسی استان القا ساختند؛ که فولادی در باشت و باوی رای بالایی دارد!!
چند نفر از معتمدین ، کارکنان فرهنگی و یا اداری ، که بعضا نگرانی هایی داشتند، را بعنوان “برند انتخاباتی” هدف قرار داده و شانتاژ کردند که تا قلب اردوگاه و یا زادگاه غلامرضا تاجگردون پیش رفته اند..!!!
آقایان مهندس محسن ظفری (وارث شهید ظفری) کارشناس برجسته وزارت کشور و از منسوبین ریس دفتر نماینده در باشت ، سجادی فرهنگی دلسوز و با صداقت ، عبدالله شریفی بازنشسته ، پرسابقه و چهره آرام وزارت کشور در باشت ، یدالله کریمی و کوگعلی جعفری از معتمدین و ریش سفیدان باشت ، سید حبیب الله شجاعی از سادات معظم منطقه و …..
که هر کدام به دلیلی، در این چند ماه گذشته یا میزبان فولادی و یا همراه وی در جلسات و کارناوال های تبلیغاتی ایشان(به روایت تصاویر) بوده اند،مرتبا در سایتها و فضای مجازی عکسهای این بزرگواران را در کنار فولادی منتشر و جنگ روانی راه انداخته که باوی تاجگردون را رها، و به فولادی پیوسته است ؟!؟!
امروز که شایعه سازی ها و تخریبهای بی امان “تاریکخانه افراطیون” در برابر “نور آگاهی مردم” و “روشنگری نخبگان” و همچنین در پرتو اقدامات بی سابقه عمرانی ، خدمات عمومی و رفتارهای اخلاق‌گرایانه غلامرضا تاجگردون ناکام مانده و حقایق بر همگان آشکار گردید. همان تنها “رگه های امید فولادی” در باشت به “نهضت خدمت بی منت” پیوستند.
“مانور اصلی جریان افراگرا” در این چند ماه، اکثرا روی همین چند مورد خلاصه شد و برخی تحلیل گران به غلط، آنرا پاشنه آشیل تاجگردون نامیدند ؟!؟ . پاشنه آشیلی که بر عکس از آب درآمد و البته “پاشنه آشیل فولادی” شد…
تایید صلاحیت دکتر تاجگردون و ناکام ماندن تلاشهای “گزارش نویسان” و “پرونده سازان ” از یک طرف و همچنین روشن شدن بعضی حقایق و رو شدن پشت پرده برخی شایعات و جوسازی ها ، منجر به آن شد که این بزرگواران همچون گذشته بر “محور توسعه خواهی” و “اعتلای دیارشان” گامی محکم تر” از همیشه ، با دکتر غلامرضا تاجگردون بر دارند .
امروز فولادی تنها تر از همه روزهای گذشته، از یک طرف شاهد نفوذ گسترده تاجگردون در عمق اردوگاه هم زبانانش در مناطق ترک نشین و از یک طرف هم نظاره گر از دست دادن تنها پایگاه هایش در باوی خواهد بود…
آری!
انتخاباتی که در آن افراطیون دنبال حذف بودند و فضای رقابتی سالم انتخابات و گردش قدرت ( که از زینت های نظام مقدس جمهوری اسلامی است) را به “فضای حذف و تختئه” بدل کردند و عملا “دو نگاه” در انتخابات حاکم شد؛ یکی “نگاه حذفی” جریان افراطی با تشکیل “نهضت ضد تاجگردون” و یکی “نگاه خدمت بی منت”….
و امروز شاهد غالب شدن نگاه خدمت بی منت در افکار عمومی هستم و سونامی حمایت عمومی (ترک و لر ، باوی و بویراحمد ، چپ و راست و …. ) از سردار سازندگی جنوب کشور ، بانیان نگاه حذفی ، شایعه سازی و پرونده سازی ها و خالقان فضای اختناق و تک صدایی در جامعه را برای حداقل یک دهه از عرصه سیاست و قدرت گچساران حذف خواهند نمود.

(در زیر برخی تصاویر منعکس شده در سایتهای حامی فولادی و همچنین تصاویر جدید از به تاجگردون پیوستن همراهانش آورده می شود.)

IMG_1167 IMG_9998-1 IMG-20160211-WA0003-2
IMG-20160211-WA0004-1-1 IMG-20160211-WA0006

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • احمد گفت:

    آقای نویسنده چرا مردم صادق وبی ریا را افراطی خطاب میکنی اگر شما با گروهی یا فردی مشکل دارید نباید همه مردم را افراطی خطاب کنی شما معنی واقعی افراط را میدانی ؟

پربازديد