تاریخ درج خبر : 1394/11/23
کد خبر : ۵۳۲۴۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

توضیحات بزرگواری در خصوص سخنان مراسم 22 بهمن دهدشت/ از شخص خاصی حمایت نکردم

پس از اعتراض های صورت گرفته به سخنان بزرگواری در خصوص سخنان جانبدارانه وی از موحد در تریبون مراسم 22 بهمن، نماینده مردم چهارشهرستان در گفت و گو با خبرنگار سایت استان توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش سایت استان، حجت‌الاسلام بزرگواری در خصوص سخنان خود در مراسم 22 بهمن دهدشت و شائبه حمایت از موحد گفت: من امروز در سخنرانیم مردم را به حضور در انتخاب نماینده خبرگان و مجلس شورای اسلامی دعوت کردم چون این دو مجلس برای نظام و ملت بسیار مهم هستند ولی بعد از صحبت های من، تهمت ها و غیبت ها زیاد می شود، مردم باید اخلاق اسلامی را رعایت کنند، من در سخنانم گفتم همه کاندیداها صالح هستند و شما بین صالحین، اصلح را انتخاب کنید، اما با توجه به تجاربی که دارم معتقدم اگر یک صالح باتجربه را انتخاب کنید برای مردم بهتراست، منظور من فرد خاصی نبود، چون آقای عدل هاشمی، مهدی وفایی و محمد موحد باتجربه هستند، حتی آقای علی آرام که اصلاح طلب و مخالف فکری بنده هستند نیز باتجربه هستند و می‌توانید بررسی کنید و بین کاندیداها اصلح و کسی که برای مردم و شهر مفید است را انتخاب کنید

بزرگواری در پاسخ به این سوال که سخنان شما مبنی بر اینکه باید شخصی انتخاب شود که وزارت خانه ها را بلد باشد و وزیر را بشناسد به صورت غیرمستقیم به نماینده سابق اشاره می کند، اظهار داشت: منظور من این نبود مگر آقای هاشمی باتجربه نیست و در قرارگاه خاتم و شهرداری مسئولیت نداشتند، ایشان همه وزارت خانه‌ها را بلد هستند، و با وزارت خانه های نیرو، نفت، راه و شهرسازی کارکرده است. منظور من پروژه های عمرانی بزرگ بود، منظور من شخص خاصی نبود.

بزرگواری در پاسخ به سوالی مبنی بر اعتراض مخالفان فکری به تبلیغات برای یک کاندیدا و حمایت از وی در تریبون مراسم 22بهمن و قبل از آغاز تبلیغات رسمی، افزود: من اسم کسی را نبردم من گفتم همه کاندیداها صالح هستند، کاری به گرایش فکری افراد نداشتم.

بزرگواری در خصوص حضور محمد موحد در انتخابات کهگیلویه گفت: هرکسی که ثبت نام کرده و کاندیدا شد خود را در معرض انتخاب مردم قرار داده، مردم انتخاب می کنند اگر مردم رای دادند این انتخاب خودشان است و باید احترام گذاشت و اگر رای ندادند ما نمی توانیم برای مردم تعیین تکلیف کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • احسان گفت:

  واقعا متاسفم براتون !!! مردم قدر نشناس ! حق شما همون موحد و دوستاشن !

 • از یاد رفته گفت:

  پشیمون و پشیگار وخم که رای وت دادم.

 • حسین گفت:

  ما فقط به اصلاح طلب رای میدیم اگه باشه ادمین جان بچاپ

 • منم گفت:

  آقای بزرگواری ببخشید اینو میگم ولی جدی میگم.
  “خواهشا از شخص خاصی حمایت نکنید. حمایتتون به جای تاثیر مثبت، تاثیر منفی داره.”

 • مصيب گفت:

  خداحافظ آقای بزرگواری
  امیدوارم صلاح مردم مظلوم استان را در نظر بگیرید و دیگر هیچ وقت برنگردید.
  تفکرات شما ب درد زمان حال ما نمی خورد.
  خدا کنه مردم استان نیز عقاید مذخرف طائفه گرایی را کنار بگذارند و نمایندگانی را بفرستند که بدردشان بخورد.گرچه ب اعتقاد من در حوزه کهگیلویه فرد خاصی نیست که بتواند مطالبات بحق مردم را کسب کنند .البته بجز دکتر تاجگردون که بحق لایق نمایندگی مردم می باشد.

 • سهراب گفت:

  توجیه هم بلد نیستی.حمایت شما از موحد حدود یه ماه پیش معلوم شد.
  اگر واقعا دوست دارید اصلح بره مجلس بیاید معیارهاش رو بگید.بگید یکی از معیارهای اصلح سابقه عدالت خواهی هست که فکر نکنم تو کاندیدها تعداد اشخاصی که این سابقه رو دارن به انگشت های یه دست برسه.بگید اصلح کسی هست که رای فامیلی نخواد نه اینکه با فامیل بازی بره مجلس.بگید اصلح اونه که در دفاع از حق حاضره هزینه بده.به قول دکتر شریعتی حاضره اسماعیلش رو قربانی کنه.

 • اصولگرا گفت:

  چرادروغ میگی من خودم پیشت بودم که آقای خاضع آمدپیشت وباهم درگیری لفظی پیداکردید،صحبت هات برای ……..بود،……..

 • گل محمد بزرگواری گفت:

  یادتون رفت گفته بودید اگر اصول گرایان همت کنند اکثر مجلس را به دست می گیرند.!! از شخص خاصی حمایت نکردید!!
  الله و اعظم

 • ناشناس گفت:

  تو فقط اسم موحد را نگفتی،
  با کنار کشیدنت از انتخابات خوب برا خودت نامی دست و پا کردی اما با این حمایتت گور خودت را کندی.
  من موندم با آن همه تهمت ها که دور قبلی علی موحد به راه انداختی چطور حالا شدی حامی قد و بالاش

 • دهدشن بی دفاع گفت:

  قبل از این سخنرانی هم فرمودن حمایت نمیکنم جلسه ای که با موحد داشتم موضوع دیگه ای داشت که امروز مشخص شد کذب بود امروز هم دوباره میگه حمایت نمیکنم. لزرگواری زمانی که گچساران کاندید بود اومد دهدشت برای موحد سخنرانی و رایزنی کرد. فقط مردم را احمق فرض کرده

 • ناشناس گفت:

  ای روزگار ابو موسی
  بس کن حیله هم بلد نیستی

 • ناشناس گفت:

  درود بر سید بزرگوار

پربازديد