تاریخ درج خبر : 1394/11/23
کد خبر : ۵۳۲۴۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -
سامان کرم‌نیا

عزت بویراحمد با اجماع و تعهد حاصل می‌شود

سایت استان: سامان کرم‌نیا

با نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری برای بهره گیری حداکثر ی از فرصت کمی که پیش رو است استفاده جدی و عقلانی از تجریبات و وقایع تلخ و شیرین گذشته یکی از مهمترین اصول موفقیت در رقابتهای سیاسی اجتماعی است و بر همین اصل نکته ی مهم ” وحدت” ملت ایران بود که به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بزرگترین حماسه ی تاریخ ایران را در 22 بهمن 1357 رقم زد . پس برای رسیدن به قله پیروزی و سعادت “وحدت” به عنوان یک اصل اجتناب ناپذیر در انتخابات پیش رو سازنده و حیاتی است.

قوه‌ی مقننه به دلیل وضع قوانین و نظارت بر سیاستهای خرد و کلان کشور مهمترین نهاد حکومتی است و به همین میزان توجه به نقاط روشن و کور وقایع سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی مجلس و دولتین گذشته ، در شکل گیری مجلس پیش رو از اهمیت و حساسیت فوق العاده ای برخوردار است و هر گونه تعلل در ایفای تعهد عملی به شکل گیری مجلسی توانمند ، تداوم دهنده‌ی مشکلات و محرومیت های گذشته خواهد بود.

استقبال و مشارکت پر شور کاندیدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری نشان از عرق و وفاداری ملت شریف ایران نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران و آرمان های اصیل بنیانگذار انقلاب اسلامی را دارد. و نکته مهم احزاب و شوراهای سیاستگزاری است که رسالت عظیمی در آگاه سازی و اجماع حداکثری مردم برای شرکت در انتخابات مجلس را بر عهده دارند بر این اساس ضرورت دارد احزاب اقدامات بموقع و مؤثر جهت آگاه سازی و ارتباط مؤثر با مردم را به مرحله ی اجرا بگذارند.

استفاده بهینه احزاب از فرصتهای قانونی برای جلوگیری از تعدد کاندیداها و معرفی فراد توانمند و ارجح نیز از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و این مهم جز با فعال بودن احزاب و ارتباط مستمر با مردم محقق نخواهد شد .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • صدا گفت:

  عزت بویراحمد یعنی چی، مثلا سواد داری؟ این شعار وحرفای نژادپرستی یعنی چی،مثلا میخوای بویراحمد واز بقیه استان جدا کنی زشت آقای مثلا روشنفکر!!!!

  • عزت گفت:

   عزت بویراحمد یعنی احترام به حقوق شهروندان بویراحمد،احترام به انسانیت،نبود فقر و دزدی،نبود تفکر قوم گرایی و حرکت به سوی عدالت برای همه، تفاوتی بین یک قوم و قبیله با قبیله های دیگر نباشد، شهری و روستایی نشود،مدیران یک اداره همه از یک طایفه خاص نباشد،برای پیشی از رقیب دست به تخریب و پرونده سازی نشود.و…و…و…و….
   حال به درون جامعه برو و با مردم بویراحمد سخن بگو و میفهمی که موارد فوق اندک مشکلاتی بود که به ان اشاره شد…

پربازديد