تاریخ درج خبر : 1394/11/23
کد خبر : ۵۳۲۴۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -

تجلیل از بازنشستگان و ایثارگران شرکت آب و فاضلاب استان

از بازنشستگان و ایثارگران شرکت آب و فاضلاب استان تجلیل شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولان استانی آئین تجلیل از بازنشستگان و ایثارگران شرکت آب و فاضلاب استان برگزار شد.

سیدعلی لدنی‌نژاد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد در این آئین با اشاره به اینکه تجلیل از ایثارگران وظیفه همه افراد در هر جایگاهی است، تصریح کرد: این موضوع باید همواره سرلوحه کار ما باشد چرا که آزادی و امنیت ایران اسلامی مرهون ایثارگری رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است.
وی در ادامه با تقدیر از همه کسانی که سال‌های جوانی خود را در شرکت آب و فاضلاب استان گذراندندف بیان کرد: کار در شرکت آب و فاضلاب به دلیل وجود سختیهایی که وجود دارد اجر مضاعفی دارد.
لدنی نژاد بیان کرد در این آئین جشن که به مناسبت دهه فجر برگزار شد از 80 بازنشسته و بیش از 150 ایثارگر شرکت آب و فاضلاب تجلیل به عمل می آید.
در ادامه مصطفی مهدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: تجلیلاز مقام ایثارگری کار شایسته‌ای است که باید همواره وجود داشته باشد چرا که این موضوع باعث ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت خواهد شد.
فتاح محمدی نیز در ادامه این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر عنوان کرد: انقلاب اسلامی از تحولی دروئنی نشات گرفت و باعث بیداری جهانیان و ندای رسای مستضعفین شد
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: گرامیداشت انقلاب و دستاوردهای آن باعث تقویت بنیان های این انقلاب عظیم مردمی خواهد شد.
وی حرکت در مسیر قوانین الهی را از اصلی‌ترین عوامل شکل‌گیری انقلاب اسلامی دانست و گفت: امروزه اثرات انقلاب اسلامی در سطوح جهانی و حوزه‌های مختلف کشور به خوبی قابل مشاهده است.

در پایان این آئین از 80 بازنشسته و 150 ایثارگر شرکت آب و فاضلاب استان تجلیل به عمل آمد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد