تاریخ درج خبر : 1394/11/23
کد خبر : ۵۳۲۴۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -
بهزاد کاظمی

صفین بویراحمد و مظلومیت امیر اصلاحات سید باقر موسوی جهان آباد

بیست سال پیش وقتی که دانش آموز نوجوانی بودم و آخر هفته ها سریال امام علی (ع) را نگاه می کردم هرگز گمان نمی کردم روزی خودم در حال و روز دردناک مالک اشتر قرار بگیرم و برای مظلومیت امیر فکر و اندیشه ام سر در تاریکی خیابانهای سرد تهران بنهم و اشک بریزم. البته من حقیر کجا و سردار رشید امیرالمونین حضرت علی (ع) کجا.

آن قسمتی را می گویم که خوارج فریب نیرنگ عمروعاص را خوردند و به خیمه امیرالمومنین (ع) حجوم آوردند و ایشان را تحت فشار نهادند که ما با قرآن نمی جنگیم و فرمان بدهید تا مالک اشتر دست از جنگ بردارد و به عقب برگردد و مالک ناگزیر از اطاعت امیرش به خیمه آمد و با دیدن مظلومیت حضرت امیر خشمگین فریاد سر داد ای جماعت ظاهرپرست فریب نیرنگ عمروعاص را نخورید و قرآن ناطق را برای این پوستهای برنیزه کرده تنها نگذارید…

آری گرچه خوارج آن روز حضرت امیر (ع) را تنها گذاشتند تا تاریخ بر مظلومیت ایشان و سستی اغلب یارانش صحه گذارد اما ما امروز امیر اندیشه مان را تنها نخواهیم گذاشت تا خوارج زمان مان بدانند که یاران واقعی سید باقر موسوی فریب نیرنگ پایداری چی ها را نمی خورند و با دشمنان سید باقر موسوی که برای ردصلاحیت اش تلاش کرده اند هرگز اتحادی نخواهند داشت.

مجمع اصلاح طلبان شهرستانهای بویراحمد و دنا و آقایان فعال سیاسی که بدون مشورت سید باقر موسوی جهان آباد از آقای بهرامی اعلام حمایت کرده اند تا دیر نشده است به جمع یاران آقای موسوی برگردند و منتظر اعلام نظر ایشان بمانند چرا که در غیر این صورت مردم این بی حرمتی به امیر اصلاحات را نخواهند بخشید و عبورکنندگان از آقای موسوی نه تنها همچون خوارج ننگ این خطای تاریخی را بر دوش خود خواهند کشید بلکه در همین انتخابات هم پاسخ خود را از مردم دریافت خواهند کرد تا بدانند که مجمع و شورای هماهنگی و چهره های اصلاح طلب بدون آقای موسوی چقدر رای دارند؟

هر یک رایی که به سبد رای دوره قبل آقای بهرامی در این دوره اضافه شود متعلق به مجمع و شورای هماهنگی اصلاح طلبان خواهد بود تا آقایان بدانند که چرا نمی توانند از آقای موسوی عبور کنند و بدانند که مردم اصلاح طلبان را بدون همراهی آقای موسوی نخواهند پذیرفت و این رویایی خام و خیالی باطل خواهد بود که آقایان گمان کنند می توانند بدون امیر اصلاحات سید باقر موسوی جهان آباد در میان مردم جایگاهی داشته باشند یا بر رای و نظر مردم اثری بگذارند.

ما سربازان سید و امیر اصلاحات بویراحمد و دنا وفاداری خود را به ایشان مجددا اعلام می نماییم و تا تعیین تکلیف موضوع تایید صلاحیت ایشان هیچ انتخاب دیگری نخواهیم داشت و بعد از آن نیز در صورت عدم تایید صلاحیت آقای موسوی تنها در صورت اعلام حمایت ایشان از شخص دیگری حمایت خواهیم کرد.

کمترین مردم و اصلاح طلبان بویراحمد

بهزاد کاظمی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • احسان ا گفت:

  وقتی برای جناب دکتر بهرامی این حق را قائل میشویم که تفکر و نگرش سیاسیش نسبت به 8 سال پیش اینچنین تغییر کرده باشد !!
  نمیتوانیم این حق را برای دیگران و از جمله آقای بهزاد کاظمی قائل نباشیم !!
  هیچ نوع از تفکری ارث پدری کسی نیست !!
  ما میتوانیم تفکر خاصی را نقد کنیم و از آن ایراد بگیریم !! ولی هر انسانی باید این آزادی را داشته باشد تا مطابق منطق خود به هر نوع از تفکری گرایش پیدا کند !!

 • بی طرف گفت:

  بهزاد خان تو هم ؟؟؟ اولا آمدن سید باقر از محالات است.ثانیا یک جریان سیاسی که نباید قربانی یک نفر بشود. همینها سید باقر را بالا بردند. هیچ نفعی هم در این میان نداشتند. دفعه پیش زارعی را معرفی کردند . زارعی کشش لازم را نداشت. حالا بهرامی را معرفی کرده اند.طرفداران زارع که پست گرفته اند و به زارع مدیون اند از این موضوع ناراحت اند. بقیه مشکلی با این انتخاب ندارند. تو این وسط چرا خودت را قاطی میکنی؟؟

 • کا باقــــــــــــــــــر گفت:

  با این کاری که دوستان گرامی انجام دادن موضع فشار (حتی اگه ناچیزم باشه) برای تایید صلاحیت سید رو بر باد میده.
  انتخاب گزینه ای برای اصلاحات نشان از این دارد که حتی با تایید نشدن سید هم می تونیم به راحتی کنار بیایم، پس اگه گزینه ای هم بخواد انتخاب شه بهتر بود تا نظر نهایی شورای نگهبان به تاخیر میفتاد

 • تلنگر گفت:

  شما به عنوان یک شهروند دارین برای کسب قدرت تلاش می کنین. اما دریغ که اگر بتوان شما را از حلقه ی مستبدین خارج نمود. کلماتتان را در سطلی از معجون استبداد پروردید و به مثال تیر به سوی دیگران رها کردید. اینگونه اصلاح طلبانی مثل شما صرفا روی دیگر سکه ی استبداد هستند. دور همی خوش باشین .

 • علی بازگیر گفت:

  واقعا متاسفم جناب آقای کاظمی .
  همیشه ساز مخالف زدن، هنری هست که بهزاد عزیز همیشه از این روش پیروی میکنه.
  دوست گرامی، در صورت تاییدسید باقر بزرگوار حتی 24 ساعت قبل از انتخابات هم دکتر بهرامی حاضر به کناره گیری و حمایت قاطع از ایشون هستند.

  • کورش گفت:

   کناره گیری بهرامی ادعایی بیش نیست وقتی حتی آنقدر جرأت ندارد و یا شاید هم نمیخواهد که یک جمله در اعتراض به رد صلاحیت اسطوره ی اصلاح طلبی استان بر زبان آورد.برای شما متاسفم که اینچنین ساده لوحانه فریب خورده ای.

 • سجاد بهمنی گفت:

  با سلام
  تعجبم از دوستانی که در برابر این تصمیم به جا و بخردانه ی شورای هماهنگی اصلاحات،موضع گیری میکنند
  خوب اگر مثل ادوار قبل ،انتخابات در نبود
  اقای موسوی به حال خود رها بشه،نتیجه وضع موجود و دو دوره ی گذشته میشه،که نیاز به وصف نیست !
  و اگرم دلیلتون صبر نکردن تا روز27 اسفنده،که بند اول میثاق نامه انصراف در صورت بازگشت آقای موسویه و از طرفی معرفی کاندید بعد از27 اسفند به منزله ی شکست اصلاحطلبان و کاندید معرفی شده است چون هیچ فرصتی نمیمونه
  خواهشا دوستان احساساتی و بدون در نظر گرفتن عواقب تصمیم نگیرید و دست به قلم نشید

 • شهروند درجه 2 گفت:

  آقایان مجمع در برکیرنده افکار عمومی و طرفداران سید نیستند وخود در جامعه فارغ از وابستگی حزبی پایگاهی ندارند ،چطور می خواهند مردم را وادار کنندبه کسی رای دهند که 8سال پیش جز طرفداران سینه چاک آقای هدایت خواه بوده.

 • ناشناس. گفت:

  دعوتت میکنم
  به یک دقیقه تفکر
  دو دقیقه تامل
  سه دقیقه مرور دوازده سال کذشته!!

 • ناشناس گفت:

  دهه ٨٠ در اغوش سوسیال
  سال٩٢بازکشت به اغوش نظام
  سال ٩۴در اغوش امیرالمومنین اصلاحات
  به کجا جنین شتابان؟

  • ناشناس گفت:

   بنده ایشان را نمی شناسم ولی منظورتان را فهمیدم ؛ جریان فکری سیال موفق و پیروز است انسان به واسطه تفکر می تواند راه بهتر را دریابد و این نه ننگ است که نشان دهنده پویایی وزنده بودن جریان فکری ایشان و یا هرکس دیگری است چطور به خود اجازه می دهید با اینهمه بی جراتی و راکدیتان (از گفتارتان مشخص است) یک فکر پویا را تحخریب کنید . تخریب کار ناتوان هاست.

 • شیخ گفت:

  آفرین…..

 • ناشناس گفت:

  درود بر شما که حقیقت را به زیبایى بیان کردید. خیانت همیشه ایران را به سراشیبى کشانده است اما مردم بویراحمد حیله افراد سودجو و خیانت کار را به خوبى مى دانند.

 • ناشناس گفت:

  کو بره گرمسیر
  بزا ما با درد خودمون باشیم

 • شانلي گفت:

  جانا سخن از زبان ما می گویی

پربازديد