تاریخ درج خبر : 1394/11/24
کد خبر : ۵۳۲۵۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه انجمن اسلامی دانشگاه آزاد یاسوج در حمایت از بهرامی

انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام (ره) دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج با صدور بیانیه ای حمایت خود از بهرامی را اعلام کرد.

متن این بیانیه در پی می‌آید:

انتخابات یک جریان رسمی است که مردم با تصمیم گیری در تعیین سرنوشت جامعه خود سهیم می شوند.زیبایی این جریان توجه به قانون انتخابات آزاد می باشد که هر فردی بدون توجه به نژاد،جنسیت،عقیده مذهبی ،ثروت و موقعیت اجتماعی دست به انتخاب می زند.در نظام مردم سالاری دینی این حق به مردم داده شده است که برای تقسیم متعادل قدرت سیاسی و قانون گذاری در فضای آزادی بیان و اندیشه سیاسی ،مشارکت داشته باشند که این روش همان دموکراسی هست که به مردم اجازه می دهد تا با آگاهی و اطلاع رای دهند.

در همین راستا دانشجویان انجمن اسلامی پیرو خط امام (ره) دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج بر حسب وظیفه ذاتی بنیانی خود و با تاکید بر رسالت دانشجویی که همان ایجاد فضای شور و نشاط بین قشر روشنگر جامعه و آحاد مردم ضمن احترام به رعایت قانون و پایبندی کامل به اخلاق سیاسی با دعوت از کلیه مردم به شرکت در انتخابات سرنوشت ساز مجلس دهم مواضع خود را به شرح زیر اعلام می نماید:

1-این انجمن با اصالت اصلاح طلبی از تمامی گروهها و احزاب سیاسی تقاضامند است با حفط اتحاد و انسجام بیشتر در راستای دست یابی به آرمانهای والای جمهوری اسلامی ایران گام بردارند

2- از کلیه گروه ها، احزاب سیاسی ، تشکل های مردم نهاد و دانشجویی جهت مشارکت بالا در انتخابات پیش رو (مجلس شورای اسلامی و خبرگا ن رهبری) دعوت میکند.

3-انجمن دانشجویان پیرو خط امام (ره) ضمن تقدیر و تشکر از اعضای محترم شورای هماهنگی اصلاحات استان بخاطر انتخاب آگاهانه و مدبرانه این شورا که با اکثریت آرا به جناب دکتر محمد بهرامی، ایشان را به عنوان گزینه نهایی این جریان معرفی نمودند. با احترام به تمامی گروه ها و احزاب، حمایت قاطعانه خود را از دکتر بهرامی که به حق انتخاب اصلح می باشد اعلام می نماید.

4-از تمامی گروه ها ، احزاب و تشکل های سیاسی و مردم فهمیم شهرستان های بویراحمد ودنا جهت حمایت از این انتخاب درست و هوشمندانه دعوت می شود.

5-انجمن اسلامی در راستای تحقق مطالبات بحق خود که همان خواست عموم و خدمت بی منت انتخاب شوندگان است ، از جناب دکتر محمد بهرامی انتظار دارد که انشالله در صورت قبولی برای رفع مشکلات مردم شریف و جوانان مستعد ما از جمله رفع بیکاری واشتغال زایی،ازدواج،توسعه اقتصادی و فرهنگی و همچنین حرکت درمسیر ایجاد توسعه پایدار و توزیع متوازن در تمامی مناطق شهرستان های بویراحمد و دنا که همان بویراحمد واحد می باشد گام بردارد، که قطعا با توانمندیهای علمی وعملی، انگیزه وتجربه مدیریتی که دارند میتوانند جامعه را درمسیر توسعه همه جانبه قرار دهند.انشالله

انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه آزاد یاسوج

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد