تاریخ درج خبر : 1394/11/24
کد خبر : ۵۳۲۵۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

عضو مجمع اصلاح‌طلبان: همه تلاش کنیم تا دکتر بهرامی به مجلس برود

جلسه هم اندیشی اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و اعضای ستاد محمد بهرامی برگزار شد.

در این جلسه مشترک که با حضور تعدادی از اعضای دو ستاد تشکیل شد، رئیس ستاد انتخاباتی محمد بهرامی عنوان کرد: تقدیر و تشکر می‌کنم از تصمیم شرافتمندانه و هوشمندانه اعضای شورای هماهنگی اصلاحات جهت حمایت همه جانبه از محمد بهرامی که با درایت منحصر به فردی شکل گرفت.

دستان عزیزی گفت: رفتار و عملکرد شما این وعده را داد که امید، آرامش و رونق به جریان و اندیشه اصلاحات با این نگرش در جامعه ما بازگشته است.

IMG_0012-Copy-600x450

عزیزی با اعلام اینکه از این به بعد ما ستادی تحت عنوان ستاد محمد بهرامی نداریم ستاد از این به بعد به نام «ستاد انتخاباتی جبهه اصلاحات بویراحمد و دنا» خواهد بود و ما اعتقاد داریم انتخابات بر اساس تفکر و اندیشه است.

عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات بویراحمد نیز در این زمینه گفت: جبهه اصلاح طلبی با نماد پشت سر دکتر بهرامی است و انتظار داریم هر کس دنبال پویایی جبهه اصلاح طلبان است با ما باشد.

صدرالله شریفی گفت: در اولین اقدام بررسی کردیم و همه تلاش خود را برای گرفتن تاییدیه سید باقر موسوی انجام دادیم بررسی‌های لازم صورت گرفت.استراتژی نانوشته بین مردم بوجود آمد که یک باره ورق به نفع آقای زارعی برگشت و آن نتیجه ارزشمند بوجود آمد.

IMG_0023-Copy-450x600

صدرالله شریفی گفت: ۴ سال پیش نیز جلسه ای به همین شکل برگزار کردیم و آقای زارعی را انتخاب کردیم.

صدرالله شریفی با ذکر این نکته که الان رقابت بین دو جبهه اصولگرا و اصلاح طلب می‌باشد گفت: آقای هدایت خواه به عنوان چهره شاخص اصولگرایان جدی‌ترین و تنها رقیب اصلی آقای بهرامی به عنوان نماینده جبهه اصلاحات است.

شریفی گفت: در همین راستا شورای هماهنگی جبهه اصلاحات احساس کرد در این پروسه زمانی ممکن است که اصلاحات دچار چالش شود و همین امر ممکن بود فضا را برای آسیب اصلاحات مستعد کند و به همین شکل با این شرط که چنانچه آقای موسوی تایید صلاحیت شد نفر برگزیده به نفع آقای موسوی کنار برود و اصلاح طلب باشد آقای دکتر بهرامی برگزیده شدند.

شریفی با اعلام اینکه ما کاری به اعتراض‌ها نداریم و به وظیفه خود عمل می‌کنیم اعلام کرد: جناب دکتر بهرامی بارهای بار اعلام کردند بنده اصلاح طلب هستم و نهایتا شورا به این نتیجه رسید آقای بهرامی را به عنوان کاندیدای برگزیده جبهه اصلاحات معرفی کند.

وی در ادامه ادعا کرد: ما هیچ انتظاری به جز احیای جریان اصلاح طلبی در بویراحمد و دنا از آقای بهرامی نداریم تنها انتظار داریم که در کنار هم همه تلاش کنیم تا دکتر بهرامی به مجلس ورود پیدا کند و این امر مطمئن باشید تحقق پیدا خواهد کرد.

منبع:فصلی نو

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد