تاریخ درج خبر : 1394/11/24
کد خبر : ۵۳۲۵۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -
موحد در «سونامی» استقبال مردم چاروسا و جاورده؛

«من دیر آمدم اما مردم مثل شیر آمدند»

حاجی سید محمد موحد کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ در جمع مردم چاروسا، اظهار داشت: بسیار دیر به این دیار آمدم اما مردم برای استقبال از من مثل شیر آمدند.

به گزارش سایت استان، حجت‌الاسلام موحد با تغییر حوزه در فرمانداری تهران؛ برای رقابت با عدل هاشمی ملقب به سردار سازندگی که جدیدا نیز شعار «می‌سازمت‌دیار» تحت عنوان لقب امیر کبیر را برگزیده و دکتر تقوی فرزند «میراحمد تقوی» وارد کارزار انتخاباتی کهگیلویه بزرگ شده است.

movahed

این نماینده سابق مجلس در جمع چندین هزار نفری مردم شهرها و مناطق چاروسا و جاورده که با حضور ریش‌سفیدان و معتمدان محلی برگزار شد، گفت: از الطاف بی‌کران مردم این دیار به اولاد کمترین خود نهایت قدردانی و سپاسگذاری را دارم.

وی اذعان داشت: با توجه استقبال بی‌نظیر مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام، لنده و سایر شهرها، بخش‌ها و روستاهای بزرگ و کوچک در 5 روز اخیر از بنده؛ امیدوارم بتوانیم با یاری خداوند متعال و اعتماد مردم عزیز، جوابگوی مطالبات به‌حق‌تان باشم.

موحد همچنین در جمع مردم جاورده که خانواده‌های شهداء و ایثارگران و اعضای هیئت علمی دانشگاه نیز همراه آنان بودند، بیان داشت: بنده برای بیشتر شما مردم عزیز که اینجا جمع شده‌اید هیچ کاری انجام نداده‌ام ولی بزرگواری و لطف‌تان من را برای ادامه حضور در صحنه انتخابات امیدوارتر کرد.

به گزارش سایت استان، استقبال از موحد در چاروستا و جاورده به حدی بود که فعالان سیاسی از آن به عنوان «سونامی» یاد می‌کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • حسین گفت:

  بسه دیگه چقد حمایت از ایشون!!!!!!!!!!!!!!!!مانیروی جوان و بابرنامه میخوایم

 • دکتر گفت:

  چاروسا و جاورده چقد جمعیت داره ک چند هزار نفرش اومدن استقبال جناب سناتور!!!!!!!!!!!!!! شاید اومدن ببینن دوباره با چه رویی برگشته!!!!!اگه چرام هم بیاد من میرم برا سخنرانیش….اما مطمئنا بهش رأی نمیدم..

 • ازچرام گفت:

  انشاالله عاقبتش بخیرنیست کسی که پشت به جدش کرده .هوس قدرت وثروت جلوی چشمش رابه تعبیرآمیراحمدتقوی گرفته .عده ای هم تطمیع شده اندوعده ای هم ازقبل وامدارشند.امابدانیداین حرکت جزشکست چیزی نیست

 • ناشناس گفت:

  چندین هزار نفر؟؟؟؟؟من که طرفدار هیشکی نیستم ولی سعی کنید جانبدارانه از یه کاندید خاص حمایت نکنین.تو تصویر شما حداکثر 200 نفر هستن و نه چندین هزار نفر

پربازديد