تاریخ درج خبر : 1394/11/24
کد خبر : ۵۳۲۵۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

هدایت‌خواه: آسفالت زمستانه توهین به شعور مردم است

نامزد انتخابات بویراحمد و دنا گفت: آسفالت زمستانه توهین به شعور مردم است.
به گزارش کبنانیوز از یاسوج، ستار هدایتخواه در جمع برخی از مردم توت‌نده حضور یافت و با آن‌ها در مورد مسائل مختلف سخن گفت و حرف‌های آن‌ها را شنید.
در این دیدارها یکی از موضوعاتی که مطرح شد پاسخ به سؤالی در خصوص جلوگیری هدایت‌خواه از آسفالت‌ریزی در برخی از مناطق بود که هدایتخواه به این موضوع پاسخ داد.
جوان توت‌نده‌ای از هدایتخواه پرسید برخی می‌گویند شما جلوی آسفات و پروژه‌های عمرانی مناطق مختلف از جمله توت‌نده را گرفتید که هدایتخواه در پاسخ گفت: من چکاره‌ام که بخواهم جلوی این کار را بگیرم.
هدایتخواه افزود: آقایان، استاندار و فرمانداران و مسئولان همراهشان هستند و اگر به زعم آن‌ها قدرت دارم که جلوی کارشان را بگیرم پس نشان دهنده ضعف آنهاست.
وی گفت: ما که بخیل نیستیم آن‌ها برای مردم کار انجام دهند ولی نگرانی همه از این است که کار آنها کیفیت ندارد و طبق استانداردهای مهندسی؛ ریختن آسفالت در این موقع از سال که هوا چند درجه زیر صفر است تنها بازی با بیت‌المال برای رسیدن به مطامع انتخاباتی است و در هیچ کجای ایران که هیچ در هیچ جای دنیا هم این کار معمول نیست.
نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی افزود: این توهین به شعور مردم است که چهار سال کار نکردند و باید از آن‌ها پرسید مگر مردم بچه هستند که می‌خواهید سر آن‌ها شیره بمالید
هدایتخواه از دعوت‌های مردمی برای حضور خود و همچنین حمایت مخالفین دور قبل از خودش هم گفت و افزود: در مدتی که کار آغاز شده و ما وارد انتخابات شده‌ایم حدود ۳۰۰ جلسه با همه اقشار از جمله مخالفان دور قبل خودمان برگزار کرده‌ایم که خود گویای همه چیز است.
بویراحمد از دست رفت
یکی از کسانی که در این نشست وضعیت موجود را مورد انتقاد قرار داد قدرت‌اله کشاورز بود.
وی گفت: عنان بویراحمد از دست رفته و دیگران برای ما تصمیم می‌گیرند و در ادارات به ما کمتر بهایی می‌دهند.
کشاورز گفت: باید حق این مردم گرفته شود چرا که اگر فرزندانی در راس کار داشتیم همه آن‌ها را کنار گذاشته‌اند و از مناطق دیگر نیرو گمارده‌اند.
داستار یکی دیگر از مردم توت نده در این دیدار گفت: هدایتخواه از جمله افرادی است که اگر وارد مجلس شود به خوبی می‌تواند از مردم این حوزه دفاع کند.
وی گفت: انتظار داریم که نگاه تنگ‌نظرانه برداشته شود و همه حمایت کنند تا نگاه قومی و طایفه‌ای برداشته شود.
رضا مؤمن‌نسب هم در این دیدار یکی از مهم‌ترین فاکتورهای هدایتخواه را قدرت کلام وی و همچنین اقتدار این نامزد در مجلسس دانست و گفت: باید نماینده‌ای را انتخاب کنیم که بتواند در مجلس حرف بزند و حق مردم را بگیرد و تنها نظاره‌گر کارها و گفتار سایر نمایندگان نباشد.
حمید زرافشان هم با بیان برخی ویژگی‌های هدایتخواه اظهار کرد: باید کاری کرد که عزت خود را حفظ کنیم و به کسانی رای دهیم که صاحب فکر و اندیشه باشند.
وی شاخصه‌های یک انتخاب درست را در هدایتخواه دانست و گفت: بویراحمد با بزرگی و عظمتی که دارد به نمایندگانی بزرگ نیاز دارد تا بتواند حقوق مردم را استیفا کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • اصلاح طلب گفت:

  آ سفالت کردن در زمستان بهتر از مداحی و روضه خوانیه

 • ناشناس گفت:

  بنظربنده حقیر بعنوان یک شهروند عادی اگردکتر برود دنبال کارهای فرهنگی مثل تاسیس دانشکده مداحی
  وتربیت یک نسل روضه خوان جهت اعزام به کشورهایی مانند جیبوتی،سومالی،گینه و….عالیست.وامور دنیوی را
  به اهلش واگذا رنمایند.

 • ارمین گفت:

  اقای هدایت خواه اگر خیلی به فکر بیت المال مردمی برو و حق مردم را از دولتمردان زمان نمایندگیت بگیر که کل کشور را به غارت بردند و صدایی از تو بیرون نیامد…لااقل زارع در زمستان برای مردم اسفالت کار کرد شما چه کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ضمن این ک هیچ اشکالی در این کار نیست پس کشورهایی ک تمام طول سال سرما و یخبندان است کی کار اسفالت خیابانهایشان را انجام میدهند ؟؟ضمن این ک مردم توت نده کاندید خود را انتخاب کرده اند .جناب اقای روشنفکر.

پربازديد