تاریخ درج خبر : 1394/11/25
کد خبر : ۵۳۲۸۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه جمعی از جوانان اصلاح طلب در حمایت از مجمع اصلاح طلبان شهرستانهای بویراحمد و دنا

این روزها و درپی تصمیم تاریخی مجمع اصلاح طلبان شهرستانهای بویراحمد و دنا در معرفی دکتر محمد بهرامی به عنوان گزینه نهایی اصلاحات این حوزه انتخابیه متاسفانه شاهد برخی بداخلاقی های سیاسی از طرف بعضی از افراد به ظاهر اصلاح طلب اما درواقع منفعت طلب هستیم. افرادی که حیات سیاسی خود را درحمایت از نماینده فعلی بویراحمد ودنا می دانند و جریان و چارچوب اصیل اصلاحات را بازیچه منافع شخصی و گروهی و خانوادگی خود قرار داده اند. جای سوال و تعجب است چرا افرادی که مدعی جریان اصلاحات هستند نسبت به نظر اکثریت و بزرگان اصلاحات استان تمکین نمی کنند بلکه فقط برای تامین منافع خود همچنان بر طبل مخافت می کوبند. این ژست های بچگانه تاکنون نتیجه ای جز تامین خواسته های جریان اصولگرایی را نداشته است. لذا از کلیه دلسوزان اصلاحات تقاضا می شود درجهت سربلندی و سرافرازی جریان اصیل اصلاحات نسبت به خروجی مجمع اصلاحات احترام بگذارند و در راستای خوشحالی جریان اصولگرایی گام برندارند. با اندکی تامل درمی یابیم که دامنه این مخالفت ها به افراد معدودی ختم می شوند که حاضرند اصلاح طلبی بخاطر موفقیت نماینده فعلی بویراحمد و دنا بمیرد. این چه سیاستی است که آقایان از یک طرف دم از اصلاح طلبی میزنند اما از طرف دیگر منفعت شخصی خود را بر جریان اصلاحات ترجیح می دهند. گروه مخالفین جهت مصادره کردن جریان اصلاحات به نفع آقای زارعی تلاش میکند و گرنه همه ما میدانیم از لحاظ درجه بندی دکتر بهرامی کارنامه موفقی در جریان اصلاحات دارد و هم بزرگان اصلاحات بر این امر مهم مهر تایید زدند. با مقایسه سوابق آقای بهرامی و زارعی دلیل تصمیم درست مجمع اصلاح طلبان مشخص میشود.
با بررسی سوابق دکتر بهرامی همین بس که رئیس ستاد مردمی دکترعارف در انتخابات ریاست جمهوری و رئیس شاخه استانی بنیاد امید ایرانیان که اصالت اصلاح طلبی دارد را در کارنامه خود دارد. اما آقای زارعی همین بس که رئیس ستاد احمدی نژاد،رئیس ستاد ولایتی، اقدام برعلیه هاشمی رفسنجانی را در کارنامه خود دارد.
برهمین اساس اگر وجدانی بیدار باشد و منصفانه قضاوت کند قطعا بایستی از تصمیم شورای هماهنگی اصلاحات حمایت و تبعیت کند نه از تصمیم عده ای معدود که دنبال مصادره کردن اصلاحات به کام خود هستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد