تاریخ درج خبر : 1394/11/25
کد خبر : ۵۳۲۸۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

حمایت انجمن اسلامی دانشگاه آزاد یاسوج از تصمیم مجمع اصلاح طلبان بویراحمد

بسمه تعالی
بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) دانشگاه آزاد یاسوج در حمایت از مجمع اصلاح طلبان شهرستانهای بویراحمد و دنا
زمانی که بزرگان اصلاحات کشور در سطح ملی فرآیند تشکیل شوراها ، مجامع استانی و شهرستانی را طراحی و به تمامی استان ها ابلاغ نمودند هر انسان آزاده ای با نگرش اصلاح طلبی به امید روزهای خوش گذشته با سید مظلوم و محبوب اصلاحات جناب آقای سید محمد خاتمی تصور یافتن دوباره او را در وجود خود باز هم تکرار و تداعی می کنند. در همین راستا در استان ما ابتدا شورای هماهنگی جبهه اصلاحات متشکل از تمامی احزاب و تشکل های اصلاح طلب شکل گرفت. خوشبختانه مجمع اصلاح طلبان شهرستان های بویر احمد و دنا در یک فرایند کاملا دموکراتیک از بین اصلاح طلبان خوش نام و با سابقه به نمایندگی از اصناف، دانشجویان، فرهنگیان و بانوان تشکیل شد.
با نگاهی دقیق به چارت تشکیلاتی مجمع اصلاح طلبان بویراحمد و دنا به عنوان یک الگوی موفق در کشور به لحاظ فرآیند شکل گیری همسو با شورای اصلاحات مرکزی و میز منتخب اصلاح طلبان استان در تهران به خوبی توانسته است در راستای حفظ اتحاد و انسجام گروهها، تشکل ها و احزاب سیاسی گام بردارد و متضمن آرمان های مقدس اصلاح طلبی و نوید برگشتن روزهای خوش گذشته که سرتاسر نشاط بخش وشادی بخش محفل و چراغ راهمان است.
این مجمع با برگزاری جلسات متعدد و تجزیه و تحلیل کلیه رخدادهای سیاسی با افزایش چتر فراگیر خود از تمامی نگرش ها و سلایق به خوبی بهره جسته است. حفظ آرمان ها و ارزش های اصلاح طلبی، جلوگیری از انشقاق و استحاله ی اصلاح طلبان و همچنین جلوگیری از یکه تازی ، میدان داری و انحصار طلبی اصول گرایی از مهمترین اهداف مجمع اصلاح طلبان بویراحمد و دنا است.
در همین راستا انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام(ره) دانشگاه آزاد یاسوج حمایت قاطع و مجدد خود را از مجمع اصلاح طلبان بویراحمد و دنا اعلام می نماید همانطوری که از ابتدای شکل گیری یار و همراه مجمع بوده است به وجود تشکیلاتی مجمع اصلاح طلبان بویراحمد و دنا به خود می بالد و از کلیه گروهها و احزاب و تشکل های سیاسی و مردم شریف بویراحمد ودنا دعوت به همدلی و همزبانی می کند و انتظار می رود که با هوشیاری خود فریب فضاسازی های رسانه ای و برخی عناصر سودجو را نخورید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد