تاریخ درج خبر : 1394/11/25
کد خبر : ۵۳۲۸۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -
رحمت الله شهرخ پور

پاسخی به اظهارات مهندس پاراد

سایت استانرحمت الله شهرخ پور

پاسخی به مطلب جنابعالی به عنوان یک اصلاحاتی اصیل و طرفدار و حامی جناب اقای سید باقر موسوی پدر معنوی اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد،

اول به عرض برسانم اقای سید باقر موسوی جهان اباد متعلق به یک گروه و دسته خاص نیست که که بخواهند از نام ایشان استفاده ابزاری نمایند، سید باقرموسوی جهان اباد متعلق به استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه شهرستان بویراحمد و دنا است و در سطح بالاتر یک چهره ملی و از افتخارات کشور هستند.

جایگاه رفیع ایشان در قلب مردم این دیار دلاور خیز و قهرمان پرور که ناشی از خدمت بی منت، شجاعت، دفاع از حق مردم مظلوم و محروم استان، حق خواهی و صراحت کلام وقدرت بیان ایشان بوده و نه از اصلاح طلبی و نه از اصول گرایی (چب و راست) هست.
جایگاه ایشون در قلب این مردم فراتر از خط و جناح بوده و این علاقه و شور شوقی که مردم نسبت به سید باقر موسوی جهان اباد نشان می‌دهند سرچشمه‌ای جز خدمات و محبت‌های ایشان به مردم حماسی و شهید پرور این استان نخواهد داشت.
همه ما اگاه هستیم که سید باقر موسوی هیچ گاه خود را نماینده یک طیف و یک جریان سیاسی نخوانده و خود را در دو دور نمایندگیش در مجلس شورای اسلامی نماینده کل استان علل خصوص مردم شریف و غیرتمند بویراحمد و دنای همیشه سرافراز دانسته و این را در عمل هم ثابت نموده و با توجه به حرمت بی حد و اندازه‌ای که نسبت به مردم بویراحمد و دنا داشته و دارد خود را نماینده استان می‌دانسته و از حق کل استان محروم دفاع می‌کردند.

مردم اگاه و فهیم این استان باید بدانند اشخاص و گروه‌هایی که سید باقر موسوی را نماینده یک گروه، جریان و یک شهرستان معرفی می‌کنند استفاده ابزاری از نام و جایگاه ایشان در قلب مردم می‌کنند.

این مردم باید اگاه باشند و با تیز بینی خود جلوی افرادی را بگیرند که می‌خواهند استان ما رو با تقسیم بندی‌های نا صحیح از جمله بویراحمدی، گرمسیری و سرحدی یا دهدشتی، گچسارانی و به اوی یا حتی تقسیم بندی هایه طایفه‌ای ضعیف و در محرومیت نگه دارند، ما همه متعلق به یک استان هستیم و در این دور در تمام حوضه هایه انتخابی بهترین‌ها را به مجلس فرستاده و دست در دست هم استان کهگیلویه و بویراحمد را از محرومیت بیرون می اوریم.

و اما جناب اقای پاراد حرف از اصلاحات می‌زنی ولی ایا اندیشه‌ات اصلاح طلبی هست؟ جنابعالی که خود را یک اصلاح طلب پر مدعا میدانی به کدامین راه می‌روی؟ به راهی می‌روی، که رهبر این راه حتی حاضر نبود فقط و فقط نام اصلاح طلبی رو به زبان بیاورد؟
اگر بحث شما روی اصلاح طلب بودن یا نبودن فرد هست که باید به نظر شورای اصلاح طلبان استان تمکین کنید که شرایط و افراد رو سنجیده و یک گزینه را معرفی کرده (این گزینه در صورت عدم حضور سید باقر موسوی جهان اباد در صحنه انتخابات گزینه نهایی خواهد بود).

اگر دم از اصلاح طلبی می‌زنید باید تمکین کنید و از گزینه معرفی شده توسط شورای اصلاحات استان حمایت کنید که گزینه مورد نظر (دارای ٢۵٠٠٠ رأی بدون حمایت خط فکری و حزب خاصی داشته)و می‌توان این ارأ رو با حمایت احزاب و گروه هایه سیاسی چندین برابر کرد و قابل توجه هست که ایشون چندین سال هست سابقه اصلاح طلبی دارد و جایگاه اصلاح طلبی خود رو حفظ و ارتقا داده است و هربار اعلام می‌کند که با پدر معنوی اصلاح طلبان هماهنگ هست و در صورت حضور ایشون کنار رفته و تمام ستادهای ایشون در اختیار سید هست، نه از افرادی که حاضر نبودن حتی به زبان بیاورند که اصلاح طلب هستن و حاضر نیستن و نبودن، به رأی شورای هماهنگی اصلاحاتی که خود شما به عنوان نماینده حزب کارگزاران دران حضور دارید و صاحب رأی هستید تمکین کنند.
از جنابعالی و امثال شما دوستانه و برادرانه تقاضا دارم نام اصلاحات را یدک نکشید اگر اصلاح طلب هستید که باید طبق نظر شورای هماهنگی اصلاح طلبان و سید بزرگوار پیش بروید اگر هم که اصلاح طلب نما هستید که….

چند نکته‌ای را هم خدمت شما میگویم، برادر من شما به دو اصل پشت پا زده‌ای: اول حزب کارگزاران که جنابعالی نماینده این حزب در مجمع اصلاح طلبان بوده‌ای که کاندید مورد نظرش اول سید باقر موسوی جهان اباد بوده و دوم دکتر محمد بهرامی که خود را اصلاح طلب معرفی کرده و بر همگان هم ثابت شده و میثاق نامه اصلاح طلبان را امضا کرده، میثاق نامه‌ای که به دلیل وجود بندی در آن با مضمون: (در صورت حضور کاندیدای حداکثری اصلاح طلبان که در شهرستان بویراحمد و دنا سید باقر موسوی جهان اباد هست شخص امضا کننده باید به نفع ایشون کنار برود) کاندیدای مورد حمایت شخص شما، از امضا ان خودداری کرده.

دوم: با طرفداری بی مورد از یک فرد که حاضر نشد خود را حتی زبانی اصلاح طلب بنامد به سابقه اصلاح طلبی خود و نظر شورای اصلاح طلبان پشت پا زده‌ای لذا از جنابعالی و امثال شما خواهشمندم و تقاضا می‌کنم بیشتر به حزب و خط فکری خود پایبند بوده و وقتی نماینده یک حزب اصلاح طلب (کارگزاران) در شورای اصلاح طلبان هستید نظر شخصی خود را مطرح نکرده و بیشتر پایبند بوده، و از دایره اخلاق مداری و رعایت اصول حزبی خود خارج نشوید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • فکور گفت:

  ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست -رزق خود میبری و زحمت ما میداری

 • باد گفت:

  باد آورده را باد خواهد برد، اندیشه و عقیده ای که با باد جهتش تغییر میکند با بادهای بعد هم تغییر جهت میدهد

 • مهدی گفت:

  آقای بهرامی نه کارهای گذشته اش و نه حرف و نظرات قبلش به اصلاحات نزدیک بوده، حالا برگشته میگه اصلاح طلب هستم و عده ای هم غیر آگاهانه یا منفعت طلبانه همایت میکنند

 • بئاتریس گفت:

  آقای بهرامی دور قبل که رقیب هدایتخواه بود. شش سال پیش به اصلاح طلبان پیوسته است. بهرامی دور قبل هم با شعار اصلاح طلبی به میدان آمد.حمایت از او بر اصلاح طلبان واجب است

 • اصلاحات گفت:

  سخنان آقای بهرامی راجع به جریان 88 بسیار دور از اصلاح طلبی میباشد. سیاست یک بام و دو هوا شده

 • م گفت:

  نه راهی را جناب پاراد آنهم با ادعای اصلاح طلبی میرود درست میدانم و نه تصمیمی را که جمعی تحت عنوان اصلاح طلب اتخاذ کرده اند . راه اول مقصد معلوم است که نام و نشان می جوید و تصمیم دوم اشارتی است از قبل به طرفداران سید باقر می گوید امیدی به آمدن وی نداشته و به ما که سقف ولع ،قدرت طلبی و انحصار مان از ستون انتظارات شما سنگین تر است بپیوندید.

 • واقع بین گفت:

  ما همگام و همراه با بزرگان اصلاح طلب مثل سید رضا عسکری، رضا توفیقی ، عرفانی زاده و ….در جهت تعالی و روشن نگه داشتن چراغ اصلاحات تمام تلاش خود را برای موفقیت دکترمحمد بهرامی در انتخابات پیش رو به کار می گیریم

 • همشهری گفت:

  جنابعالی مورد احترام هستی بجای خود ولی جناب بهرامی اصلاحطلب نیست

 • ناشناس گفت:

  درودخدابرآقای شهرخ پورکه پاسخی زیباووبجایی دراین موضوع فرمود.

 • اصلاحات گفت:

  مگه میشه آقای بهرامی که عضو ستاد آقای هدایت خواه بوده حالا اصلاح طلب شده باشه،مگه میشه مگه داریم

  • ناشناس گفت:

   تا اواخر دهه 60 اصلاح طلب و اصولگرا همه جزء حزب جمهوری اسلامی بودند و به دنبال برداشت اعضاء از مسائل جامعه به چپ و راست تقسیم شدند آقای بهرامی طی مدیریت خود در شهرداری که مصادف با اوج قدرت اصولگراین در استان بود چه تمایلی به اصولگرایان داشت ؟ کارشکنیهای باند حاکم درشهر یاسوج برعلیه شهرداری را فراموش کرده اید؟از برگزاری جلسات فرهنگی از سوی شهرداری در زمان مدیریت بهرامی که جنبه ترویج فرهنگ بومی مردم استان را داشت و خرده گیریها و کارشکنی های همین آقایانی که شما بهرامی را عضو ستادآنها معرفی می کنیدرا در جریان هستیید؟

 • اصلاح طلب گفت:

  به عمل کار براید، به سخنرانی نیست
  با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمیشود
  آقای بهرامی اگر میدانست که آراء کافی را کسب میکند قطعاً رویه ی قبل خودشو ادامه میداد از این شاخه به اون شاخه نمی پرید.

 • ناشناس گفت:

  درود بر جناب شهرخ پور پاسخ بسیار به جا و درستی بود

  • شاهين گفت:

   جناب شهرخ پور عاقلانه تر فکر کنید و منطقی تر بیان کنید.خدا وکیلی اگر بهرامی هم طایفه شما نبود همین برداشت را از رویه ی اشان داشتید.اگر به جای بهرامی کاندید دیگری راننده هدایتخواه بود و در اردوگاه اصولگرایان فعال بود همین نظر را داشتید؟

پربازديد