تاریخ درج خبر : 1394/11/27
کد خبر : ۵۳۲۹۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

زارعی رفیقان را دور نزد

قائم مقام ستاد روحانی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: زارعی وقتی به عرصه انتخابات آمد رفیقان را بر عکس دیگران دور نزد.
سعید پیمان در همایش همدلی و همزبانی که با شرکت خیل عظیمی از فرهنگیان شهرستان بویراحمد در مسجد قبا دولت آباد برگزار شد افزود در ادوار گذشته در خدمت زارعی نبودیم اما با محرومیت زدایی که در قدرت شخصی و تفکر زارعی دیدیم همین امر موجب شد که عده زیادی از اصلاح طلبان رو به سوی وی بیاورند.
وی به ابداعات زارعی در برگزاری جلسات مدیران در نقاط مختلف شهرستان های بویراحمد و دنا گفت: یکی از ابدعات جالب توجه زارعی این بود که جلسه مدیران را در دوره افتاده ترین نقاط روستاها برگزار و مصوبات خوبی در جهت محرومیت زدایی در بین روستاها داشت که این اقدامات در بین هیچ کدام از کاندیدای گذشته وجود نداشته است.
قائم مقام ستاد روحانی احترام به افرادی که به زارعی رای دادند از خصوصیات بارز وی در دورترین روستاها و نقاط مختلف شهرستان های بویراحمد و دنا تنها نماینده ای که تمام افراد را می شناسد زارعی است که این همان مدیریت اسلامی قلمداد می شود.
پیمان در ادامه عنوان داشت: آقای زارعی در هیچ متینگی علیه دولت اعتدال سخن بر زبان نیاورده که همین امر موجب شد تعداد زیادی از چهره های شاخص اصلاح طلب به وی روی خوش نشان دهند.
قائم مقام ستاد روحانی در استان گهکیلویه و بویراحمد گفت: در چهار سال دوره زارعی شاهد وحدت بین نمایندگان بودیم و هیچ گاه به خاطر زیاده خواهی عزت دیگری زیر سوال نرفت.
پیمان در پایان خاطر نشان کرد: سلام به تاجگردون نماینده محبوب گچساران برعکس دیگر رقیبان اعلام می داریم در دور بعدی شورای اسلامی با همکاری این مردم امیدواریم محرومیت زدایی را از چهره استان بزدایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد