تاریخ درج خبر : 1394/11/27
کد خبر : ۵۳۲۹۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

حاشیه های سخنرانی زارعی در جمعی فرهنگیان شهرستان بویراحمد

سخنان زارعی در همایش فرهنگیان شهرستان بویراحمد و دنا بازتاب گسترده ای داشت که همه حاضران را با شعار یا زهرا (س) به وجد آورد.
غلام محمد زارعی در جمع فرهنگیان شهرستان بویراحمد و دنا نقش معلمان را در کسوت معلمی در نقش انبیا توصیف و حفظ منزلت و جایگاه معلمان را با اهمیت برشمرد.
وی افزود: رعایت اخلاق اسلامی را در صحنه رقابت باید سرلوحه کار خود قرار دهیم و از تخریب و توهین آشکار باید بپرهیزیم.
زارعی افزود: مولی علی (ع)می فرماید: دین خود را ابزار دنیا نکنید، به همین خاطر ما باید با پیروی از سخنان مولی علی (ع) باید دنیای خود را برای حفظ دین قرار دهیم و در خدمت دین باشیم. این سخان با استقبال پر شور حاضران در جلسه با شعار یا زهرا یا زهرا یا زهرا، زارعی زارعی حمایت می کنیم مواجه شد.
زارعی در ادامه این شعارها گفت: مسولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت است بنابراین آبرو ریزی و تخریب ندارد، این مردم فهیم و بصیر به خوبی می توانند بهترین ها را در شرایط حاضر انتخاب کنند.
وی چتر نظام مقدس جمهوری اسلامی را متعلق به همه مردم دانست و گفت: در این میان بعضی ها همه تلاش خود را به کار گرفتند که چتر نظام مقدس اسلامی را مختص به خود و طرفدارن خود می دانند که این دیدگاه بسیار غلط است.
کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: عده ای دنبال ژست سیاسی هستند که می خواهند پشت دیگران فریاد بکشند.
در پایان زارعی افزود: با دولتمردان دولت تدبیر و امید تعامل سازنده و با حفظ استقلال و همه ظرفیت ها برای احقاق حقوق حوزه انتخابیه استفاده خواهم کرد.
بر پایه این گزارش حاضران در این جلسه با سر دادن شعار وعده دیدار ما هفت اسفند ماه زارعی زارعی، یازهرا یازهرا حمایتت می کنیم تا محوطه مسجد قبا وی را بدرقه کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • کورش گفت:

    به امید خدای بزرگ این دوره هم جناب زارعی با حداکثر ارا برای خدمت به مردم محروم یویر احمد و دنا به مجلس راه خواهد یافت

  • حكمتى گفت:

    یا زهراااااااااا

پربازديد