تاریخ درج خبر : 1394/11/27
کد خبر : ۵۳۲۹۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار بویراحمد: رسانه‌ها زمینه مشارکت حداکثری مردم را در انتخابات فراهم کنند

فرماندار بویراحمد گفت: رسانه‌ها زمینه مشارکت حداکثری مردم را در انتخابات فراهم کنند.
محمدکاظم نظری از رسانه‌ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی یاد کرد و نقش پررنگ رسانه‌ها را در پرشور کردن انتخابات مهم عنوان کرد و گفت: بحث انتخابات از حساس‌ترین اقدامات دولت در سال‌جاری بوده که امیدواریم با شکوه و عظمت هرچه تمام برگزار شود.
فرماندار بویراحمد با اشاره به حساسیت انتخابات امسال اذعان کرد: رسانه‌ها زمینه مشارکت خوب و فاخر مردم را در انتخابات فراهم کنند.
نظری در ادامه ضمن قدردانی از همکاری خوب اصحاب رسانه که تاکنون ستاد انتخابات را یاری کردند و در اطلاع‌رسانی همراه و همگام با دست‌اندرکاران انتخابات بودند، گفت: با اتمام انتخابات از رسانه‌هایی که در جریان شفاف‌سازی انتخابات پیش‌رو بودند به پاس تلاش‌های بی‌شائبه آن‌ها تقدیر و تشکر می‌شود.
فرماندار بویراحمد از رسانه‌ها خواست تا با حساسیت هرچه تمام‌تر اخبار انتخابات را انعکاس دهند تا خللی در برگزاری انتخابات ایجاد نشود و شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای باشیم.
این مسئول ضمن توصیه به اصحاب رسانه اذعان کرد: رسانه‌ها اخبار را از منابع موثق دریافت کنند و در جهت شفاف‌سازی انتخابات و برگزاری پرشور اطلاع‌رسانی لازم را انجام دهند و حساسیت‌ها و ظرافت‌های انتخاباتی را حفظ کنند.
نماینده ارشد دولت تدبیر و امید در شهرستان بویراحمد با تاکید بر اینکه هدف ستاد انتخابات برگزاری انتخابات پرشور و سالم است، گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه انتخابات سالم و پرشور اندیشیده شده که امیدواریم شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد