تاریخ درج خبر : 1394/11/27
کد خبر : ۵۳۳۰۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

زارعی در مقابل بداخلاقی ها هیچ گاه واکنش نشان نداد

رییس کمیته دانشجویی گفت: زارعی با اقتدار از آزادی بیان و شایسته سالاری و نقد دانشجویان استقبال کرد.

بابک حاتمی در جمع دانشجویان دانشگاه های دولتی، آزاد، پیام نور و علمی کاربردی جریان دانشجویی چون از نخبه گان و قشر نوپای جامعه هستند و آزادی بیان و دوری از تحجر از مهمترین اولویت های آنان به شمار می آید و با تقدیر از شخصیت ممتاز زارعی در تعامل با دولت تدبیر و امید گفت: زارعی زمانی که موفق شد به مجلس نهم راه یابد هیچ گاه بلند گوی جریان یا تشکل خاصی نشد و علیه دولت در موارد مختلف موضع نگرفت.

وی افزود: زارعی در مقابل بداخلاقی و تهمت ها هیچ گاه واکنش از خود نشان نداد. این امر موجب شد که در میان کاندیدای موجود در بین مردم از شایستگی خوبی برخوردار باشد.

حاتمی در ادامه عنوان داشت: زارعی نسخه نمی پیچد اما پزشک ماهری است، چون درد مردم خطه خود را به خوبی لمس کرده است.
رییس کمیته دانشجویی در پایان گفت به عنوان یک جوان اصلاح طلب از همه هم نوعان و دانشجویان فهیم انتظار داریم در روز 7 اسفند حماسه عظیم حمایت از زارعی در پای صندوق های رای رقم بزنند.

در این جلسه دو نفر از بانوان دانشجو و معاون ورزش و جوانان پیرامون اختصاص 14 میلیارد پول که تحول عظیمی در ساختار ورزشی استان ایجاد کرد همه را از وجود زارعی نماینده پیگیر و خستگی ناپذیر حوزه بویراحمد و دنا دانست.

حاشیه های مراسم زارعی با دانشجویان

دانشجویان هنگامی که حجه الاسلام راستگویی در مورد سه عنصر عزت، نیرنگ و نفوذ در جمع دانشجویان به سخنرانی پرداخت، دانشجویان یک صدا راستگویی و زارعی را فریاد زدند.

زارعی به علت درخواست دانشجویان برای سخنرانی و حمایت از وی بیشتر وقت سخنرانی خود را در اختیار دانشجویان قرار داد تا آنان با فضای باز بهتر بتوانند خواسته های خود را بیان کنند.

وقتی که زارعی قرار بود خود را برای سخنرانی آماده کنند دانشجویان حاضر در مسجد یک صدا بلند شدند و به مدت دو دقیقه شعار یا زهرا یازهرا یازهرا و زارعی زارعی حمایتت می کنیم سر دادند.

در پایان سخنرانی زارعی دانشجویان وی را درمحوطه مسجد بر سر دست گرفتند و شعار حمایت از زارعی تا بیرون از محوطه مسجد  سردادند و حمایت قاطع خود را با سر دادند شعارهای اعلام کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد