تاریخ درج خبر : 1394/11/27
کد خبر : ۵۳۳۰۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -
زارعی:

دانشجو تحجر و خفقان را نمی‌پذیرد

کاندیدای دهمین دوره انتخابات شهرستان های بویراحمد و دنا گفت: دانشگاه های استان در دوره گذشته خفقان و تحجر بر آنان حاکم بود و دانشجو فرصت بیان و آزادی اندیشه را نداشت همه تلاش خود را به کار گرفته ام که خفقان از دانشگاهای استان رخت بر بندد.

غلام محمد زارعی در همایش دانشجویان دانشگاه های استان، دولتی، آزاد و پیام نور شهرستان های بویراحمد و دنا دانشجویان را قشر فهیم و آینده دار جامعه دانست و گفت: دانشجویان با فضای باز نشاط سیاسی می توانند شور و نشاط و هیجان را در جامعه به ارمغان بیاورند که نتیجه آن حضور حداکثری مردم را در مناسبت های مختلف را در پی دارند.

وی افزود: دانشجو را نباید در محیط علم و اندیشه و کسب تجربه که می تواند آن را به یک فرد کارآزموده تبدیل کند، موانع برای آن ایجاد کرد. فضای دانشجو، فضای تبلور علم و اندیشه و آزاد اندیشی است.

کاندیدای دهمین دوره انتخابات شهرستان های بویراحمد و دنا افزود: اعتقاد داریم که محوریت دردانشگاه ها باید با دانشجو باشد همه امکانات، فضای سیاسی، فرهنگی و تجهیزات باید براساس مطالبات دانشجو باشد.

وی با بیان اینکه دانشجویان باید در کنار کار پژوهش و تحقیق خود را برای اداره امور کشور آماده کنند گفت: دانشگاه فضای پلیسی و تحکمی نمی پذیرد باید فضا را برای به میدان آمدن وجوشش دانشجویی فراهم کرد که در این دوره همه تلاش خود را به کار گرفته ام که فضای پلسی و تحکمی از فضای استان رخت بر بندد.

کاندیدای دهمین دوره انتخابات شهرستان های بویراحمد و دنا گفت: دانشجویان قشر جوان نوپا و جویای علم این پیام را دارند، پیام آنان درخواست مطالبات از مسولین است به همین منظور هیچ گاه خود را از فضای دانشگاه در مقابل نقد دانشجویان پنهان نکرده ام.

زارعی در ادامه عنوان داشت: همانند نمایندگان گذشته نیستم که بخواهم ژست سیاسی بگیرم و بلندگوی یک جریان خاص باشم و مردم حوزه انتخابیه ام را فراموش کنم. هر جا نیاز بود با تمام توان برای رفع محرومیت حوزه انتخابیه همه تلاش خود را در تعامل با دولت تدبیر و امید به کار گرفتم.

وی به منابع نفت در زمان گذشته اشاره کرد و گفت: سهم فروش نفت در دوره گذشته 700میلیارد تومان بود که سهم هر استان 11 برابر اضافه شد که متاسفانه در این زمینه هیچ چیز از سهم نفت به خطه تعلق نگرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • م گفت:

  از اواخر دهه شصت تا کنون در همه مراکز علمی استان حتی در مرکز آموزشی تحت عنوان مرکز مدیریت دولتی که بیتشر مسئولین و مدیران که فرصت و توان ادامه تحصیل در مراکز دانشگاهی نداشتند اینجا آموزش میدیدند تدریس کرده ام در طی این همه سال جناب زارع را که مدعی داشتن مدرک فوق لیسانسی هستند را در هیچ یک از این مراکز آموزشی ندیدم خدا میداند که ایشان با چه ترفندی این مدارک را بدست آورده که اینک بخود اجازه میدهد در باره دانشگاه و دانشجو اظهار نظر کند

 • علی گفت:

  دانشجو زور و کتک نمی پذیرد

  • ناشناس گفت:

   سلام جناب میم انساناهای تحصیل وفرهیخته فراوانی هستند که در مراکزی عالی که حضرت عالی تشریف دارید تحصیل نکرده اند ایا ملاک تحصیل کردن وانسانی فکرکردن حضور در محل تدریس شماست ؟

پربازديد