تاریخ درج خبر : 1394/11/27
کد خبر : ۵۳۳۰۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

حمایت اولین تشکل دانشجویی استان از گزینه‌های اصلاح طلب گچساران و کهگیلویه

بسمه تعالی

«ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»

ما به این نظام، انقلاب و کشور علاقه داریم .

حضور بر سر صندوق های رای تنها می تواند نقطه آغاز تلقی شود نه پایان …

انتخابات صحنه بروز و ظهور اراده ملی در حاکمیت جامعه اسلامی است و همه وظیفه داریم برای تحقق این مهم نقش بی‌بدیل خود را به شایستگی انجام دهیم.

اگر مردم می‌خواهند دخالت مستقیم در حاکمیت و اداره جامعه داشته باشند باید در صحنه انتخابات به تکلیف و وظیفه قانونی خود عمل کرده و حرکت خود را پرشور و نشاط به انجام برسانند.

هفتم اسفند ماه سال جاری کاندیداها به صحنه می‌آیند تا ارزش‌ها، قابلیت‌ها و توانمندی‌های خود را نشان دهند که در این باب ضرورت دارد از بین شایسته‌ترین آنها اصلح‌ترین کاندیداها را انتخاب و راهی مجلس کنیم.

از طرفی رد صلاحیت‌های گسترده در کشور نباید ما را مأیوس کرده و از عمل و فعالیت بازدارد بلکه باید ما را برای حرکت و فعالیت جدی‌تر وارد میدان کند به‌نحوی‌که حتی افراد مأیوس و رنجیده‌خاطر را هم به میدان بیاوریم.

نامزدهای مدعی جریان اصلاح طلبی رفتار ، عملکرد و سخنانشان باید با اندیشه ی اصلاح‌طلبی هماهنگ باشد و قویا معتقدیم که فردی را باید به مجلس بفرستیم که بتواند هم‌صدا و همراه با دولت تدبیر و امید، به اصلاح وضع موجود کمک کند. فلذا انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام ( ره ) دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن دعوت از دانشجویان فهیم و فرهیخته دانشگاه های استان به حضور گسترده و پرشور در انتخابات پیش رو ؛ حمایت قاطعانه خود را در حوزه انتخابیه گچساران و باشت از جناب آقای دکتر تاجگردون و در حوزه انتخابیه کهگیلویه( شهرستان های چهارگانه ) از جناب آقای دکتر کامرانی، اندیشمندان فرزانه ی گفتمان و اندیشه ی اصلاحات ؛ اعلام میدارد و از تمامی علاقمندان و دانشجویان حامی و طرفدار گفتمان ؛ اندیشه و تفکر ناب اصلاحات عاجزانه تقاضای مشارکت فعال ؛ آگاهانه ، همراه با انتخابی سنجیده را در انتخابات پیش رو دارد.

در پایان لازم است در رابطه با حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا مجددا متذکر شویم که گزینه مورد وفاق تمامی اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی استان در این حوزه ی انتخابیه؛ کما فی السابق مهندس سید باقر موسوی جهان آباد بوده و هست و با امیدواری زیاد در انتظار بازگشت و حضور سید اصلاحات تا آخرین لحظه خواهیم ماند…

ریشه های ما به آب
شاخه های ما به آفتاب میرسد ..

والسلام
انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام ( ره ) دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد
27 بهمن ماه سال 1394

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد