تاریخ درج خبر : 1394/11/28
کد خبر : ۵۳۳۰۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه آمیر احمد تقوی در خصوص انتخاب کاندیدای اصلح

آمیر احمد تقوی با صدور بیانیه ای از کاندیداهای شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده خواستند برای جلوگیری از تشتت آراء در صورت امکان با یکدیگر اجماع نمایند.
متن بیانیه ایشان به شرح زیر می باشد:

بسم الله خیر الاسماء

در آستانۀ انتخابات دهمین دورۀ مجلس شورای اسلامی نکاتی را از باب تذکر و به مصداق آیۀ شریفۀ «وَذَکِّرْ فَإِنَّ الذِّکْرَى تَنْفَعُ المُؤْمِنِینَ» به اطلاع مردم شریف و شهید پرور شهرستانهای منطقۀ کهگیلویه می‌رساند:

با توجه به کثرت بی سابقۀ تعداد داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از شهرستانهای کهگیلویۀ بزرگ در این دوره از انتخابات که موجب تشتت آراء و دشواری تصمیم‌گیری و انتخاب دقیق و مؤثر برای مردم شریف شده است، از همۀ داوطلبان محترم با هر سلیقه و گرایشی می‌خواهم که بر اساس قرابت دیدگاههای فکری و سیاسی خود حتی الامکان تجمیع نموده و از پراکندگی آراء مردم و بروز تفرقۀ اجتماعی جلوگیری کرده و زمینه‌ای را فراهم آورند تا فرد منتخب با پشتوانۀ رأی قوی‌تری به مجلس راه یافته و امکان خدمت مؤثرتری داشته باشد.

و از مردم عزیز کهگیلویۀ بزرگ نیز می‌خواهم با شرکت هرچه گسترده‌تر در انتخابات، تجربۀ جدیدی را متفاوت از ادوار گذشته و متناسب با نیازها و شرایط امروز جامعه رقم بزنند.

والسّلام علی من اتبع الهدی
الاحقر احمد التقوی المقدم
۱۳۹۴/۱۱/۲۶

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • پیام هواداران دکتر کامرانی به آمیر احمد تقوی گفت:

  سلام
  ما اصلاح طلبان گوش به فرمان روحانیت معظم با اتحاد و وحدت نیروها روی گزینه نهایی اصلاحات کهگیلویه بزرگ جناب دکتر کامرانی توافق کردیم.
  انشاالله سایه شما همیشه بالای سر مردم کهگیلویه باشد.
  ما اصلاح طلبان را همیشه پشتیبان خودتان بدانید.
  برای پیروزی آقای دکتر کامرانی با آرای بالا دعا کنید.

  از طرف جمعی از هواداران دکتر کامرانی تنها کاندیدای اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ

 • مهمترین بخش پیام آمیر احمد تقوی گفت:

  از مردم عزیز کهگیلویۀ بزرگ نیز می‌خواهم با شرکت هرچه گسترده‌تر در انتخابات، ( تجربۀ جدیدی را متفاوت از ادوار گذشته ) و ( متناسب با نیازها و شرایط امروز جامعه) رقم بزنند.

  یعنی آیت الله آمیر احمد تقوی نظرشان اینست به نامزدهای سابق رای ندهید و دنبال تجربه جدید و نو با توجه به شرایط جدید کشور و دولت اعتدال و تدبیر و پسابرجام باشید.
  قربون ذکاوت شما برم برای سلامتی و طول عمر آمیر احمد تقوی بفرست صلوات بر محمد و آل محمد

پربازديد