تاریخ درج خبر : 1394/11/28
کد خبر : ۵۳۳۱۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

استقبال مردم چاروسا و دیشموک از کاندیدای اصلاح طلب/ اجماع پس از دو دهه انشقاق پیروزی است

کاندیدای مورد اجماع اصلاح طلبان کهگیلویه در اولین گام از سفرهای انتخاباتی خود وارد چاروسا و دیشموک شد.

علی کامرانی که از سوی شمار زیادی از طرفداران اصلاحات از سایر بخش ها همراهی می شد در دهستان جاورده از بخش چاروسا با استقبال کم نظیری مواجه شده است.

اجماع پس از دو دهه انشقاق پیروزی است

کاندیدای اجماع اصلاح طلبان در این جلسه با شکوه طی سخنانی خود را سرباز اصلاحات عنوان کرد و گفت:ما از همین الان پیروز شدیم و پیروزی ما در وهله ی اول به رغم تدابیری که رقیب اندیشید، عقلانیتی بود که از سوی زعمای اصلاح طلب شهرستان کهگیلویه بزرگ به کار گرفته شد و به درخواست عمومی اصلاح طلبان پاسخ داده شد و پس از دو دهه انشقاق به اجماع رسیدند.

نقشه های مخالفین اصلاح، آزادی و حقوق شهروندی/ تغییر در راه است/ این استقبال از همه کاندیداهای اصلاح طلب حوزه انتخابیه است

کامرانی افزود:گزینه اجماع مهم نیست و حاکمیت خرد جمعی برای ما بزرگترین پیروزی است. وی اضافه کرد: شکست با خرد جمعی به مراتب بهتر از پیروزی با تک روی و خودرایی است. گزینه نهایی مجمع اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ در حالی که به شدت از سوی حضار تشویق می شد گفت: فضای انتخابات طوری شده که ما اصلاح طلبان اینک با وقت کم در این شرایط قرار بگیریم، کاش زمان می بود و ما بیشتر با هم بودیم و بیشتر همفکری میکردیم، اما باید این تهدید را به فرصت تبدیل کنیم و نقشه های مخالفین اصلاح و آزادی و حقوق شهروندی را نقش بر آب کنیم و با این همت و اتحاد شما یقین دارم پیروز نهایی این رقابت سیاسی اصلاحات است.
کامرانی در ادامه سخنان خود از حضار خواست سلام این سرباز اصلاحات را به همه مردم دهستان بزرگ جاورده و شهر قلعه ریسی برسانند وبگویند که همت کنند که تغییر در راه است.
وی در پایان از همه حضار اعم از بزرگان بخش چاروسا،فرهنگیان چاروسا و تمام اقشار تشکر کرد و گفت: این استقبال بی نظیر شما استقبال از همه کاندیداهای عزیزاصلاح طلب این دوره است که یا از طرف شورای نگهبان رد شدند یا بنفع اصلاحات انصراف دادند.
مقصد بعدی سفر دکتر کامرانی دیشموک و پس از آن اسفندان و درغک بود که “شعار فرزند اصلاحات به شهر خود خوش آمدی” طنین انداز شد.
کامرانی در جمع مردم بهمیی سردسیر هم با تاکید بر منشور اصلاح طلبی ازلزوم تغییر سخن گفت و ابراز امیدواری کرد اصلاحات در روند سیاسی کهگیلویه بزرگ بوجود آید و تفکر اصلاح طلبی برای ایجاد توسعه پایدار سکاندار تصمیم گیری وتقسیم سازی ها شود.وی با اشاره به همراهی مردم همفکر خود در بهمیی پیروزی نهایی را از ان اصلاح طلبان دانست.

گزارش: عظیم بنام – ریواس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد