تاریخ درج خبر : 1394/11/28
کد خبر : ۵۳۳۱۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -
عباسپور:

راه حل برون رفت اصلاح طلبان کهگیلویه از بن بست کنونی

برهمگان روشن است که در این دوره از انتخابات اصلاح طلبان کهگیلویه علاوه بر گذر از سد شورای نگهبان با چالش های دیگری نیز روبه رو بوده اند و اختلافات گذشته به شکلی جدی تر در این دوره خود را نشان داد.
و نتیجه ی آن چیزی نبود جز آسیب جدی بر پیکره ی اصلاح طلبی تا جایی که شیرازه ی این جریان و گفتمان اصیل در کهگیلویه حداقل در این دوره از انتخابات در حال فروپاشی ست.

با چرا و چگونگی اش کاری نداریم مساله این است که اجماع اصلاح طلبان له جای اتحاد باعث جدایی و انشقاق بی سابقه ی آنها شده است.
تا آنجا که در جای جای کهگیلویه صدای اعتراض اصلاح طلبان شنیده میشود و هیچ کس نمیتواند منکر آن بشود.
هیچ کدام از اصلاح طلبان شکست اصلاحات را نمی خواهند اما راه حل چیست؟

راه حل آن است که آقای منطقیان و جناب مهندس رستاد به جای اینکه منتظر شکست سنگین اصلاحات در این دوره بمانند تا در آینده کاسه کوزه ها را بر سر آقای لاهوتی بشکنند ، کمی تعصب و غیرت به خرج داده و انجام وظیفه نموده و اوضاع را سر و سامان دهند
در آن سو آقای لاهوتی نیز باید از مواضع خود اندکی کوتاه آمده و قبول کند که کاندیدای مورد حمایت وی در این انتخابات حساس آمادگی لازم را ندارد و چه بسا در دوره های بعد بتوان از ایشان استفاده نمود.

برای جلوگیری از شکست مفتضحانه ، انحلال یا اغمای سیاسی اصلاحات کهگیلویه که آرزوی دیرینه ی رقیبان بوده دست به دست هم دهید و ایمان داشته باشید که تنها شخصی که می تواند حریفان پوشالی اصلاحات کهگیلویه را لا استفاده از توان ، جاذبه ی شخصیتی بیان و دانش خویش بر زمین بزند ، کسی نیست جز ” دکتر علی آرام ”
پس به پا خیزید و آبروی اصلاحات را بخرید قبل از اینکه دیر شود.

ا.عباسپور

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • علیزاده گفت:

    موافقم
    با همه احترامی که برای جناب آقایان لاهوتی منطقیان ورستاد دارم ولی فکر کنم در دور بعد به جای اینکه به عزیزان بگیم سران اصلاحات اگه دیر بجنبند خواهند گفت سران اختلاف در اصلاحات کهگیلویه

پربازديد